منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: خرس ها بر بازار حکمرانی می کنند زیرا قیمت حمایت 0.84 دلار را می شکند

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: خرس ها بر بازار حکمرانی می کنند زیرا قیمت حمایت 0.84 دلار را می شکند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی برای امروز، چشم انداز نسبتاً منفی را پس از روند نزولی دیروز نشان می دهد. بازار در 0.87 دلار باز شد و بین بالاترین قیمت روزانه 0.88 دلار و 0.84 دلار معامله شد قبل از پایان روز با 4.97 درصد کاهش در 0.832 دلار. هفته ای که قیمت ها در حال کاهش بود

جفت MATIC/USD در حال حاضر دارای ارزش بازار 6.66 میلیارد دلار است در حالی که حجم معاملات در یک دوره 24 ساعته 926،548،675.40 دلار است. این توکن در 7 روز گذشته 1597 درصد کاهش یافته است و دارای عرضه در گردش 8,006,803,853 MATIC است. یک رد قوی در سطح مقاومت 0.85 دلار وجود دارد، زیرا قیمت برای حمایت از 0.8 دلار کاهش می یابد. نشانگر اصلاحی فینوباچی که در بازه زمانی 4 ساعته قرار داده شده است نشان می دهد که سطح اصلاحی فیبوناچی 61.8 درصدی با محدودیت های بین 0.9 و 0.85 دلار به عنوان حمایت قبل از قیمت حفظ شده است. آخرین خرابی

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: خرس ها بر بازار تسلط دارند زیرا قیمت ها حمایت 0.84 دلار را شکستند

بازه زمانی 1 روزه در تحلیل قیمت Polygon امروز ما تقریباً نزولی است. ما دیروز یک فرم الگوی شمعدان دوجی داشتیم که نشان از عدم تصمیم گیری در بازار است. اندیکاتور MACD در حال حاضر در اعماق قلمرو نزولی نیز قرار دارد و این بدان معنی است که حرکت نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت.

سطوح حمایت اصلی که باید مراقب آن باشید 0.8 دلار و 0.78 دلار هستند در حالی که سطوح مقاومت در 0.85 دلار و 0.9 دلار هستند. شاخص های فنی در نمودار روزانه در حال حاضر سیگنال نزولی را ارائه می دهند. نوسانگر اسکولاستیک به تازگی وارد منطقه اشباع فروش شده است در حالی که اندیکاتور RSI در 36.86 معامله می شود.

تصویر 261
تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

اکثر خطوط میانگین متحرک به واگرایی نزولی اشاره می کنند و این به این معنی است که احتمال کاهش بیشتر قیمت ها در کوتاه مدت وجود دارد. به عنوان مثال، میانگین متحرک 20 روزه در حال حاضر با 0.8596 دلار معامله می شود و این بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است. این یک سیگنال نزولی قوی است مبنی بر اینکه قیمت‌ها احتمالاً در کوتاه‌مدت با در دست گرفتن کنترل بازار توسط خرس‌ها، کاهش خواهند یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی در نمودار 4 ساعته: بازار بیش از حد فروش است و رالی امدادی به تاخیر افتاده است.

بازه زمانی 4 ساعته در تحلیل قیمت Polygon ما امروز نشان می دهد که بازار در حال حاضر بیش از حد فروش است. این به این معنی است که احتمال افزایش قیمت ها در کوتاه مدت وجود دارد زیرا گاوها از شرایط فروش بیش از حد برای بالا بردن قیمت ها استفاده می کنند.

قیمت بین حمایت قوی 0.8 دلار و مقاومت 0.85 دلار گیر کرده است. شکستن بالاتر از سطح مقاومت باعث افزایش قیمت ها به 0.9 دلار خواهد شد در حالی که شکستن زیر سطح حمایت، قیمت ها را به 0.78 دلار کاهش می دهد. قیمت ها مدتی است که در این سطح خاص حفظ شده اند و یک شکست قریب الوقوع است.

تصویر 262
تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

شاخص MACD در حال حاضر در اعماق قلمرو نزولی قرار دارد و این بدان معنی است که حرکت نزولی احتمالاً در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت. با این حال، نشانگر نزدیک به خط مرکزی است و این بدان معنی است که حرکت رو به پایین در حال کاهش است.

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 36.86 معامله می شود و این به معنای فروش بیش از حد بازار است. این یک سیگنال صعودی است مبنی بر اینکه احتمالاً قیمت‌ها در کوتاه‌مدت دوباره باز می‌گردند زیرا گاوها از شرایط فروش بیش از حد برای بالا بردن قیمت‌ها استفاده می‌کنند.

نتیجه

در نتیجه، تحلیل قیمت Polygon امروز ما نشان می‌دهد که بازار در حال حاضر نزولی است، اما به دلیل فروش بیش از حد بازار، افزایش قیمت به تعویق افتاده است. سطوح حمایت اصلی که باید مراقب آنها باشید 0.8 دلار و 0.78 دلار هستند در حالی که سطوح مقاومت در 0.85 دلار و 0.9 دلار هستند. ضعف عمومی بازار به کاهش ارزش پولیگون نسبت داده شده است زیرا توکن به حمایت در 0.8 دلار سقوط می کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.