منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: ارزش MATIC 6٪ افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: ارزش MATIC 6٪ افزایش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می‌دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی پیروی کرده است که فرصت‌های بیشتری برای فعالیت‌های معکوس نشان می‌دهد و قیمت MATIC/USD زیر مرز 0.82 دلار حرکت می‌کند. در 26 ژوئیه 2022، هزینه Polygon یک سقوط فلش ​​را تجربه کرد و به 0.74 دلار رسید، اما بیشتر به 0.0.801 دلار افزایش یافت که قیمت فعلی Polygon امروز در 27 ژوئیه 2022 است.

به نظر می رسد پویایی بازار به شدت نزولی است. Polygon در 24 ساعت گذشته 6.02 درصد رشد داشته است و حجم معاملات آن 916,221,068 دلار بوده است. Polygon در حال حاضر با ارزش بازار زنده 6,443,119,372 دلار در رتبه 464 قرار دارد.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته MATIC/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می دهد که نوسانات بازار ویژگی های کاهش قابل توجهی را نشان می دهد. قیمت MATIC/USD که در معرض تغییر است، با نوسانات نوسانات به هر دو حد تغییر خواهد کرد. قبل از آن، هزینه Polygon ثابت و در حدود مقادیر حمایت و مقاومت مربوطه باقی خواهد ماند. در حال حاضر، قیمت Polygon کمتر مستعد تغییرات نوسان است. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger در 0.902 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای Polygon عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با قیمت 0.710 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای Polygon است.

به نظر می رسد قیمت MATIC/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. با این وجود، به نظر می‌رسد که قیمت Polygon رو به پایین است و باعث می‌شود ردیابی ارز دیجیتال در رابطه با قیمت معاملاتی خود حرکتی کاهشی داشته باشد. در نتیجه، قیمت قرار است حمایت را بشکند و بازار را معکوس کند.

تصویر 280
نمودار قیمت 4 ساعته MATIC/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 48 است، که نشان می دهد ارز دیجیتال در دسته عصبی مرکزی قرار می گیرد، بدون اینکه نشانه هایی از کاهش ارزش یا بیش از ارزش گذاری را نشان دهد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد مسیر RSI یک جهت خطی را دنبال می‌کند که نشان می‌دهد قیمت Polygon یک مقدار ثابت را تجربه می‌کند. امتیاز RSI به دلیل هم ارزی فعالیت های خرید و فروش غیر فعال باقی می ماند.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نوسانات بازار را به دنبال یک روند کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت MATIC/USD از نوسانات پیروی می کند و کمتر مستعد تجربه تغییرات نوسان می شود. علاوه بر این، حد بالایی باند Bollinger با قیمت 1 دلار موجود است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای Polygon عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.492 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای Polygon عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت MATIC/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که به معنای حرکت نزولی است. خرس‌ها فعلاً بازار را کنترل می‌کنند و به احتمال زیاد کنترل خود را از دست خواهند داد زیرا شانس در برابر آنها قرار می‌گیرد. با این حال، بازار فرصت های مثبت بیشتری را نشان می دهد زیرا قیمت به سمت باند مقاومت حرکت می کند و ممکن است به زودی از میانگین متحرک عبور کند.

تصویر 281
نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 56 است که نشان می دهد ارز دیجیتال پایدار است و در منطقه خنثی مرکزی سقوط می کند. به نظر می رسد مسیر RSI یک جهت کمی صعودی را دنبال می کند، که نشان دهنده افزایش بازار و حرکت به سمت پویایی افزایش بیشتر است. امتیاز RSI با پیشی گرفتن فعالیت های خرید از فعالیت های فروش افزایش می یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت چندضلعی

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی استنباط کرده است که خرس ها با فرصت گسترده برای فعالیت های صعودی بیشتر، بازار را کنترل می کنند. اگرچه به نظر می رسد بازار پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، اما نمی توانیم مطمئن باشیم که این اتفاق می افتد یا خیر. با این حال، این شکست می‌تواند برای ارز رمزنگاری Polygon یک پوشش نقره‌ای باشد، زیرا بازار آن‌ها در سلطه نزولی فرو رفته است. گاوها می توانند فاتحان جدید بازار در آینده نزدیک باشند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.