منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: آیا MATIC/USD می تواند مقاومت جدید 2.17 دلاری را به زودی بشکند؟

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: آیا MATIC/USD می تواند مقاومت جدید 2.17 دلاری را به زودی بشکند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • امروز، تحلیل قیمت Polygon ما نزولی است.
  • حجم معاملات نسبت به دیروز 13.83 کاهش یافته است.
  • شکستن سطح مقاومت 2.217 دلاری به حرکت عظیمی نیاز دارد.

پس از اینکه دیروز با مقداری مقاومت در 2.17 دلار مواجه شد، تحلیل قیمت Polygon امروز یک چرخش نزولی پیدا کرد و به 1.9859 دلار سقوط کرد. به نظر می رسد که قیمت در بخش باقی مانده از روز کاهش بیشتری خواهد داشت. بیایید نگاهی عمیق به آنچه شاخص ها نشان می دهند بیندازیم.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: آیا MATIC/USD می تواند مقاومت جدید 2.17 دلاری را به زودی بشکند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

اولاً، بازار ارزهای رمزپایه دارای احساسات صعودی کلی است. با این حال، برخی از آلتکوین ها مانند DOGE در منطقه قرمز قرار دارند. همین امر در مورد Polygon نیز صدق می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی
نمودار قیمت چند ضلعی توسط TradingView

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Polygon ما با نمودار قیمت یک روزه، واضح است که سرمایه گذاران به سرعت سکه های خود را می فروشند. در حالی که سطح RSI در حال حاضر روی 69.77 است، خط شیب بسیار تند در جهت منفی دارد. این نشان می دهد که در صورت ادامه این الگو، بازار می تواند به زودی بیش از حد فروش شود.

چند ضلعی حرکت قیمت 24 ساعته

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: آیا MATIC/USD می تواند مقاومت جدید 2.17 دلاری را به زودی بشکند؟  2
نمودار قیمت چند ضلعی توسط TradingView

Polygon در روز گذشته بین 2.0096 تا 1.9815 دلار معامله می شود. در نمودار قیمت 1 ساعته، اندیکاتور MACD نشان می دهد که مقاومت در حال حاضر بالا است. با این حال، ممکن است به آرامی کاهش یابد. از این رو، گاو نر می تواند در عرض چند ساعت دوباره تسلط یابد.

به طور کلی، ارزش بازار فعلی Polygon 13.48 میلیارد دلار است که بر اساس آن در حال حاضر در رتبه 18 قرار دارد.هفتم نقطه همچنین حجم معاملات نسبت به روز گذشته 13.83 درصد کاهش داشته است.

نمودار قیمت 4 ساعته چند ضلعی: انتظار می رود MATIC/USD بیشتر سقوط کند

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: آیا MATIC/USD می تواند مقاومت جدید 2.17 دلاری را به زودی بشکند؟  3
نمودار قیمت چند ضلعی توسط TradingView

در یک بازه زمانی بزرگتر، چند ضلعی پس از ساعت 20:00 (UTC) در ساعت 28 دچار نزولی شده است.هفتم ماه اکتبر در حال حاضر، همچنان نزولی است. اندیکاتور MACD امکان کراس اوور را نشان می دهد و این از تغییر رو به پایینی که در حال حاضر بازار در پیش گرفته است مشهود است.

با این حال، سطح RSI در 60 ثابت است. در حال حاضر، به نظر می رسد که Polygon مقاومت را در 2.217 دلار ایجاد کرده است. شکستن آن به یک حرکت صعودی عظیم نیاز دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: نتیجه گیری

بر اساس نشانه های فعلی، بازار Polygon نزولی است و شانس بهبود در حال حاضر کم است. در واقع، قیمت همچنان در حال کاهش است و حرکت نزولی بالا احتمالاً در چند ساعت آینده بازار را بیشتر به سمت پایین می کشد.

از این رو، ممکن است زمان مناسبی برای سرمایه گذاری کوتاه مدت نباشد. سرمایه گذاران بهتر است منتظر بمانند تا زمانی که MATIC/USD سطح حمایت جدیدی پیدا کند، زمانی که خرس ها خسته شوند.

تا آن زمان، ما به شما پیشنهاد می کنیم که راهنمای گسترده ما در مورد کیف پول های رمزنگاری شده را مطالعه کنید.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.