منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK/USD فشار را افزایش می دهد زیرا قیمت های LINK زیر 7.02 دلار قفل می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK/USD فشار را افزایش می دهد زیرا قیمت های LINK زیر 7.02 دلار قفل می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 443
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که LINK/USD در حال حاضر با فشار زیادی از سوی خرس ها مواجه است. گاوها برای حفظ سرعت تلاش کرده‌اند و در نتیجه قیمت‌ها ضربه خورده است. پشتیبانی LINK/USD در 6.94 دلار و مقاومت در 7.64 دلار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که LINK در حال حاضر با قیمت 7.02 دلار معامله می شود و در تلاش است تا از مقاومت 7.94 دلار خارج شود. XTZ/USD با فشار زیادی از سوی خرس‌ها مواجه است زیرا در زیر سطح حمایت 6.94 دلار قفل شده است. بازار در 24 ساعت گذشته بیش از 2 درصد از دست داده است و ارزش بازار نیز کاهش یافته و در حال حاضر 3,259,987,213 دلار و حجم بازار 386,956,053 دلار است.

نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: چون Chainlink به بالای 7.02 دلار نمی رسد کنترل را در دست دارد.

تحلیل قیمت زنجیره‌ای در روز گذشته نزولی بوده است زیرا بازار بیش از 2% از دست داده است. بازار روز را با 7.15 دلار آغاز کرد و به پایین ترین سطح 6.94 دلار سقوط کرد که سطح حمایت است. سپس قیمت ها اندکی بهبود یافتند و به 7.02 دلار رسیدند اما نتوانستند از مقاومت خارج شوند. سپس بازار شروع به کاهش کرد و در حال حاضر با قیمت 7.02 دلار معامله می شود.

تصویر 441
LINK/USD در نمودار قیمت 1 روزه، منبع: TradingView

با نگاهی به نمودار قیمت یک روزه، می بینیم که جفت LINK/USD چند هفته است که در یک روند نزولی قرار داشته است، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار نزولی است، با اندیکاتور RSI در نمودار یک روزه در 42.78. ، که در قلمرو نزولی قرار دارد و اندیکاتور MACD نیز در منطقه نزولی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت های LINK/USD در 7.64 دلار رد می شوند

نمودار قیمت 4 ساعته نشان می دهد که جفت LINK/USD در چند روز گذشته در یک روند نزولی قرار داشته است و در حال حاضر بازار با قیمت 7.02 دلار معامله می شود. بازار در حال حاضر با مقاومت در سطح 7.64 دلار مواجه است که به عنوان مانعی برای حرکت صعودی بیشتر عمل می کند. با این حال، اگر گاوها بتوانند از این مقاومت عبور کنند و قیمت را بالاتر ببرند، می‌توانیم شاهد بازگشت جفت LINK/USD به سمت سطوح حمایت قبلی خود در حدود 6.94 دلار باشیم.

تصویر 442
LINK/USD در نمودار قیمت 4 ساعته، منبع: TradingView

EMA در نمودار 4 ساعته در حال حاضر در یک پیکربندی نزولی است، با EMA50 (زرد) زیر EMA100 (قرمز)، که نشان می دهد بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 45.78 است که در قلمرو نزولی قرار دارد و اندیکاتور MACD نیز در منطقه نزولی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد و با مقاومت در سطح 7.64 دلار مواجه است. با این حال، اگر گاوها بتوانند از این مقاومت عبور کنند و قیمت را بالاتر ببرند، می‌توانیم شاهد بازگشت جفت LINK/USD به سمت سطوح حمایت قبلی خود در حدود 6.94 دلار باشیم. این می تواند منجر به یک متقاطع صعودی و تغییر احتمالی روند از نزولی به صعودی شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.