منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK/USD با کاهش قیمت به 6.19 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK/USD با کاهش قیمت به 6.19 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که بازار در حال حاضر در وضعیت نزولی قرار دارد زیرا قیمت به زیر سطح 6.40 دلار سقوط کرده است و در حال حاضر در حدود 6.19 دلار معامله می شود. بازار در 24 ساعت گذشته در یک روند نزولی قرار داشته و به نظر می رسد که حرکت نزولی همچنان در بازار وجود دارد. سطح پشتیبانی بعدی برای LINK/USD 6.16 دلار است و اگر قیمت به زیر این سطح برسد، ممکن است به سمت سطح 5.90 دلار پیش رود. از سوی دیگر، اگر قیمت بتواند از سطح 6.16 دلار بازگردد، ممکن است به سمت سطح مقاومت 6.41 دلار حرکت کند.

LINK/USD در 24 ساعت گذشته 2.44 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در حدود 6.19 دلار معامله می شود. ارزش بازار Chainlink در حال حاضر 2.84 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 444 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز: طلسم نزولی قیمت‌ها را به 6.19 دلار کاهش می‌دهد.

تحلیل روزانه قیمت Chainlink نشان می دهد که به نظر می رسد روند نزولی دست نخورده باقی بماند زیرا قیمت ها به سطح 6.19 دلار کاهش یافته است. بازار از دیروز در روند نزولی قرار گرفته است و به نظر می رسد که قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت به کاهش بیشتر ادامه دهند. گاوها سعی کردند قیمت ها را در اوایل امروز بالا ببرند اما نتوانستند این کار را انجام دهند و خرس ها بار دیگر کنترل بازار را در دست گرفتند.

تصویر 154
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت خط واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) حرکت می کند و این می تواند به این معنی باشد که حرکت نزولی همچنان در بازار وجود دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 44.25 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. حد بالایی باند Bollinger در حال حاضر 6.70 دلار است در حالی که حد پایین آن 5.90 دلار است و این نشان می دهد که قیمت ها ممکن است برای مدتی محدود باقی بمانند.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: احتمال کاهش بیشتر قیمت وجود دارد

نمودار 4 ساعته برای تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که کاهش قیمت احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت زیرا به نظر می رسد حرکت نزولی همچنان در بازار وجود دارد. نمودار چند ساعته همچنین نشان می دهد که بازار یک الگوی شمعدانی نزولی شکل گرفته است که یک سیگنال معکوس نزولی است. خریداران سعی کردند قیمت ها را بالاتر ببرند اما نتوانستند این کار را انجام دهند و به نظر می رسد بازار ممکن است در کوتاه مدت به روند کاهشی خود ادامه دهد.

تصویر 153
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

خط MACD در حال حاضر زیر قیمت خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد حرکت نزولی همچنان در بازار وجود دارد. RSI در حال حاضر روی 46.59 قرار دارد که نشان می دهد هنوز فضا برای کاهش بیشتر قیمت وجود دارد. باند بولینگر بالا به سمت پایین حرکت می کند در حالی که باند بولینگر پایین در حال حاضر صاف است و این نشان می دهد که قیمت ها ممکن است برای مدتی محدود باقی بمانند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند نزولی قوی با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت نزولی دنبال می کند. با این حال، خرس‌ها در حال حاضر بازار را در اختیار گرفته‌اند و کاهش نوسان به نفع خرس‌ها است. در نتیجه، آنها احتمالاً در کوتاه مدت قیمت ها را به سمت 5 دلار سوق خواهند داد. با این حال، اگر گاوها بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند، ممکن است شاهد آزمایش مجدد قیمت ها در سطوح مقاومت در سطح 7 دلار باشیم.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.