منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK زیر 29 دلار تصحیح می شود، زیرا خرس ها در نمودارها رهبری می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK زیر 29 دلار تصحیح می شود، زیرا خرس ها در نمودارها رهبری می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت زنجیره‌ای امروز نزولی است.
  • مقاومت قوی در 29 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی از ADA/USD با قیمت 27 دلار موجود است.

تحلیل قیمت Chainlink امروز علائم نزولی را نشان می دهد. با دخالت خرس ها در پیشرفت سکه پس از دو روز تلاش صعودی برای بهبود، کاهش قیمت مشاهده شده است. LINK/USD در هفته گذشته روندی نزولی داشته است، زیرا خرس‌ها بر بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال حکومت می‌کردند، و LINK نیز از این قاعده مستثنی نبود. LINK زیان قابل توجهی را تجربه کرد، به خصوص در 15، 16، و سپس در 18 نوامبر، اما LINK نزولی بیشتر زیر 26.5 را رد کرد، و گاوها قیمت را بازیابی کردند، اما بهبود نسبتاً کوچک است، و امروز دوباره خرس‌ها تاکنون در حال پیشرفت هستند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال امروز با خرس معامله می‌شود. اکثر ارزهای دیجیتال، از جمله بیت کوین، اتریوم و اکثر آلتکوین های برتر، همگی پس از بازار صعودی دیروز نشانه هایی از اصلاح را نشان می دهند.

نمودار قیمت 1 روزه پیوند/دلار: با توقف پیشرفت بیشتر، قیمت کاهش می یابد

تحلیل 1 روزه قیمت Chainlink کاهش قیمت را امروز نشان می دهد زیرا فشار فروش دوباره آغاز شده است. پس از بهبود قابل توجهی در قیمت جفت LINK/USD در دو روز گذشته، خرس‌ها دوباره تابع قیمت را در دست گرفتند و جفت ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله اکنون با قیمت 28 دلار معامله می‌شود. LINK در 24 ساعت گذشته 1.43 درصد از ارزش خود را از دست داده و در هفته گذشته بیش از 16 درصد ارزش خود را از دست داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK زیر 29 دلار تصحیح می شود، زیرا خرس ها در نمودار 1 پیشرو هستند
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

همانطور که شاخص باندهای بولینگر نشان می دهد، نوسانات برای جفت LINK/USD بالا است. باند بالا در علامت 36.6 دلار و باند پایین در علامت 26.7 دلار وجود دارد که نشان دهنده پشتیبانی از LINK است. میانگین خط میانگین باندهای بولینگر بالاتر از سطح قیمت در علامت 31.6 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای جفت ارز دیجیتال است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه پایینی منطقه خنثی با شیب بسیار خفیفی معامله می شود که نشان دهنده فعالیت فروش در حال وقوع در بازار است. شاخص RSI در شاخص 40 وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink، تلاش های صعودی را در چهار ساعت گذشته نشان می دهد، پس از سقوط قیمت در شروع جلسه امروز. به نظر می رسد که گاوها دوباره در حال تقویت هستند زیرا در ساعات اخیر افزایش قیمت مشاهده شده است زیرا فشار فروش در حال کاهش است.

تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: LINK زیر 29 دلار اصلاح می شود، زیرا خرس ها در نمودار 2 پیشرو هستند
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال کاهش است زیرا باندهای بولینگر اندکی منقبض می شوند، باند بالایی در علامت 29 دلار و باند پایینی در علامت 26 دلاری قرار دارد که میانگین را در علامت 27.9 دلار تشکیل می دهد که نشان دهنده حمایت از قیمت LINK است. این اندیکاتور همچنین یک شکست صعودی را نشان می دهد، بنابراین افزایش صعودی دوباره در ساعات آینده نیز دور از ذهن نیست. شاخص استحکام نسبی حرکت افقی را پس از حرکت بر روی منحنی رو به پایین در نیمه پایینی منطقه خنثی نشان می دهد و در شاخص 43 وجود دارد که نشان دهنده کاهش فشار فروش و ورود خریداران به بازار در حال حاضر است.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink یک روند نزولی را نشان می دهد، علی رغم برخی فعالیت های صعودی که اخیرا مشاهده شده است. بیشتر نشانه های فنی نیز به نفع طرف نزولی است. با این حال، معکوس شدن روند نیز ممکن است، زیرا RSI در حال حاضر یک فعالیت خرید و فروش متعادل را پیشنهاد می‌کند، بنابراین اگر گاوها در ساعات آینده قدرت پیدا کنند، LINK ممکن است صعودی شود و ممکن است شاهد افزایش مجدد قیمت باشیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.