منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: نزولی LINK برای 24 ساعت آینده

تجزیه و تحلیل قیمت پیوند زنجیره ای: نزولی LINK برای 24 ساعت آینده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که قیمت های LINK در حال حاضر در یک روند نزولی هستند زیرا بازار با قیمت 6.40 دلار معامله می شود. با این حال، حمایت هایی در این سطح وجود دارد که ممکن است به خرس ها کمک کند. با این حال، اگر قیمت به زیر این حمایت سقوط کند، ممکن است تا 6.38 دلار کاهش یابد. از سوی دیگر، اگر گاوها بتوانند قیمت ها را به بالای 6.80 دلار برسانند، ممکن است مقاومت را در 7.02 دلار دوباره آزمایش کنند. بازار امروز با 7.08 دلار باز شد و به 6.40 دلار فعلی کاهش یافت. می بینیم که قیمت دو اوج پایین و دو نزول پایین داشته است که روند نزولی را تایید می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای در نمودار روزانه: با افزایش قیمت ها در 6.38 دلار، فشار افزایش می یابد

تحلیل روزانه قیمت چین لینک نشان می دهد که قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 1 درصد کاهش یافته است. ارزش بازار در حال حاضر 2,979,518,305 دلار و حجم معاملات 24 ساعته 433,251,568 دلار است. می بینیم که قیمت به پایین ترین سطح خود در 6.38 دلار رسیده است و حمایت هایی در این سطح پیدا کرده است.

تصویر 72
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD. منبع: TradingView

MACD نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است. روند نزولی فعلی احتمالا در کوتاه مدت ادامه خواهد داشت زیرا SMA 50 روزه و 200 روزه در حال حاضر به ترتیب 6.79 و 7.21 دلار هستند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر روی 37.66 است که نشان می دهد بازار در محدوده فروش بیش از حد است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

در 4 ساعت گذشته، تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که قیمت ها از یک روند کاهشی پیروی می کنند. گاوها در 4 ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشتند که از شمعدان ها پیداست. این بازار بین 6.38 تا 6.80 دلار معامله می‌شود، اما در حال حاضر طبق تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink با 6.80 دلار رد شده است. در همین حال، به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها را به سمت سطح 6 دلار می برند.

تصویر 73
نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

شاخص RSI زیر سطح 40 قرار دارد که نشان می دهد بازار در شرایط فروش بیش از حد است. اندیکاتورهای تکانه در حال حاضر سیگنال های نزولی می دهند زیرا خط MACD از زیر خط سیگنال عبور کرده است و SMA 50-4 ساعته از SMA 200-4 ساعته عبور کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند نزولی قوی با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت نزولی دنبال می کند. با این حال، خرس‌ها در حال حاضر بازار را در اختیار گرفته‌اند و کاهش نوسان به نفع خرس‌ها است. در نتیجه، آنها احتمالاً در کوتاه مدت قیمت ها را به سمت 6 دلار سوق خواهند داد. با این حال، اگر گاوها بتوانند کنترل بازار را در دست بگیرند، ممکن است شاهد آزمایش مجدد قیمت ها در سطوح مقاومت در سطح 7.02 دلار باشیم.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.