منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT 13 درصد افزایش می یابد تا نزدیک به مقاومت در 40 دلار حرکت کند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT 13 درصد افزایش می یابد تا نزدیک به مقاومت در 40 دلار حرکت کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت پولکادوت در معاملات روزانه تقریبا 13 درصد افزایش یافت
  • حجم معاملات بیش از 21 درصد افزایش یافت
  • قیمت نزدیک به 20،50 و متحرک نمایی 100 روزه در بازیابی فعلی

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای روز نشان می دهد که بازیابی قابل توجهی توسط توکن انجام شده است، با افزایش قیمت بیش از 12 درصد. قیمت در 24 ساعت گذشته به 37.03 دلار رسید و حجم معاملات نیز بیش از 21 درصد افزایش یافت. این روند صعودی پس از کاهش قیمت به 33.67 دلار در 26 نوامبر رخ داد و پایین ترین سطح ماهانه را ثبت کرد. قیمت اکنون به خوبی در محدوده نقطه مقاومت 40 دلار قرار دارد و خریداران اکنون به دنبال افزایش قیمت از میانگین متحرک نمایی 20،50 و 100 روزه (EMAs) هستند.

بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال امروز بهبود قابل توجهی را نشان داد، پس از یک دوره طولانی در حاشیه در هفته گذشته. بیت کوین بیش از 6 درصد رشد کرد و از مرز 58000 دلار عبور کرد و اتریوم 7 درصد افزایش یافت. آلت کوین ها نیز جایگاه خود را به دست آوردند، به طوری که Solana بیش از 10 درصد افزایش یافت و به 208.12 دلار رسید و Cardano حدود 8 درصد به بالای 1.60 دلار رسید. بیشترین افزایش توسط Dogecoin انجام شد، با افزایش بیش از 13 درصدی ارز دیجیتال میم و 0.217 دلار.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT 13 درصد افزایش می یابد تا به مقاومت 40 دلار نزدیک شود
تحلیل قیمت پولکادوت: نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته DOT/USD: EMAهای مهم قیمت را با افزایش RSI هدف قرار می دهد

در نمودار 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، افزایش قیمت تا EMAهای 20، 50 و 100 روزه قابل مشاهده است. شاخص قدرت نسبی 24 ساعته (RSI) به تدریج در ارزش فعلی 39.19 افزایش می یابد که نشان می دهد توکن در حال جمع آوری ارزش در بازار است. منحنی همگرایی میانگین متحرک (MACD) همچنین نشان می دهد که DOT ​​ممکن است برای یک روند صعودی طولانی تنظیم شود. منحنی در حال حاضر در زیر منطقه خنثی خود قرار دارد، اما سیگنال خرید را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT 13 درصد افزایش می یابد تا به مقاومت 40 دلار نزدیک شود
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار 4 ساعته DOT/USD: سیگنال های صعودی بر تجارت کوتاه مدت غالب هستند

تجارت کوتاه مدت پولکادوت را می توان تحت سلطه علائمی دانست که نشان دهنده روند صعودی فعلی است. RSI 4 ساعته در ارزش بالای 51.88 قرار دارد که نشان دهنده ارزش گذاری قوی از بازار است. قیمت در طول فعالیت روز از میانگین های متحرک حیاتی در 35.67 دلار عبور کرد و قیمت به دنبال نزدیک شدن به مقاومت در 40 دلار در جلسات معاملاتی آتی خواهد بود. اندیکاتور باندهای بولینگر نشستن قیمت را بین منحنی های میانی و بالایی نشان می دهد که نشان می دهد قیمت برای یک طلسم صعودی تنظیم شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT 13 درصد افزایش می یابد تا به مقاومت 40 دلار نزدیک شود
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: نتیجه گیری

قیمت پولکادوت در معاملات روز 13 درصد افزایش یافت و حجم معاملات نیز افزایش یافت. اکثر شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که قیمت قرار است در روند صعودی فعلی تثبیت شود. بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال نیز بهبودهایی را در روز ایجاد کرده است که می تواند در قیمت DOT منعکس شود. قیمت اکنون به دنبال رسیدن به نقطه مقاومت در 40 دلار است، در حالی که هر حرکت به زیر 32.5 دلار می تواند تز صعودی را باطل کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.