منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از یک حرکت صعودی به 6.37 دلار صعود می کند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از یک حرکت صعودی به 6.37 دلار صعود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت روند افزایشی را برای ارزهای دیجیتال امروز پیش بینی می کند. اگرچه قیمت پیش از این با مقاومت نزولی روبرو بود، گاوها توانستند قیمت را در 24 ساعت گذشته به 6.37 دلار برسانند. ادامه شمعدان سبز نشان از افزایش مجدد ارزش سکه برای دومین روز است. هدف بعدی گاوها 6.54 دلار است که یک سطح مقاومت کلیدی است. اگر گاوها بتوانند از این سطح عبور کنند، نشانه بازار صعودی خواهد بود.

در روند نزولی، اولین سطح حمایت 6.34 دلار است. این یک سطح بسیار مهم برای گاو نر است زیرا یک سطح حمایتی کلیدی است. اگر گاوها بتوانند این سطح را حفظ کنند، این یک نشانه بسیار صعودی برای بازار خواهد بود. با این حال، اگر خرس ها از این سطح عبور کنند، این یک نشانه بسیار نزولی برای بازار خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: DOT/USD پس از یک دوره صعودی با قیمت 6.37 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه اخبار دلگرم کننده ای را برای خریداران ارزهای دیجیتال ارائه می دهد، زیرا قیمت در طول روز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. سکه در حال حاضر در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 6.37 دلار معامله می شود و اگر گاوها ثبات را نشان دهند، احتمال افزایش بیشتر در سطوح قیمت وجود دارد. این ارز در حال حاضر 0.22 درصد نسبت به امروز افزایش یافته است که یک دستاورد بزرگ برای گاوها است. مقدار میانگین متحرک (MA) در موقعیت 6.35 دلار درست بالاتر از قیمت فعلی قرار دارد.

تصویر 119
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: نمای معاملاتی

ارزش بالای باند بولینگر 6.54 است که نشان دهنده مقاومت DOT است، در حالی که ارزش پایین تر 6.34 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای قیمت DOT است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) منحنی صعودی بسیار خفیفی را نشان می دهد زیرا فعالیت خرید بیشتری در بازار در حال انجام است و سطح RSI به شاخص 42.58 نزدیک خط مرکزی منطقه خنثی رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل قیمت ساعتی پولکادوت نیز امروز در حمایت از خریداران است زیرا قیمت به طور مداوم در حال افزایش است. شمعدان سبز در چهار ساعت گذشته افزایش قیمت را نشان می دهد. قیمت به مرز بالای شاخص نوسانات رسیده است زیرا خریداران در حال حاضر روند بازار را کنترل می کنند. در حال حاضر، ارزش ارز دیجیتال پس از به دست آوردن ارزش قابل توجهی، با قیمت 6.37 دلار معامله می شود.

تصویر 120
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: نمای معاملاتی

میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت در سطح 6.40 دلار قرار دارد که یک علامت صعودی است. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر در علامت 6.48 دلار قرار دارد و قیمت به سمت باند بالایی حرکت می کند، در حالی که باند پایینی در علامت 6.25 دلار قرار دارد. نمودار RSI حرکت افقی را نشان می دهد زیرا این اندیکاتور در شاخص 52 معامله می شود و به افزایش فشار فروش در سطح قیمت فعلی اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته پولکادوت تایید شده است، قیمت یک بار دیگر افزایش یافته است. قیمت امروز به دلیل روند صعودی حاکم بر بازار، حرکت صعودی را دنبال کرده است. از آنجایی که گاوها در ۲۴ ساعت گذشته روی صندلی رانندگی نشسته‌اند، اگر خرس‌ها فعالیتی نشان دهند، ممکن است در ساعات آینده اصلاحی ظاهر شود. اما اگر شتاب خرید ادامه یابد، DOT ممکن است به بالای 6.54 دلار صعود کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.