منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از صعود دیروز به 9.48 دلار بازگشت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از صعود دیروز به 9.48 دلار بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که با کاهش قیمت، حرکت نزولی قیمت را نشان می‌دهد و قیمت در 16 ساعت گذشته حرکت کاهشی را دنبال کرده است. کریپتوکارنسی در چند روز گذشته تحت برتری صعودی بوده است و روندها به طور ناگهانی دیروز طی چند ساعت از نزولی به صعودی تغییر کردند. کسری قیمت تا کنون بسیار اندک بوده است زیرا سکه پس از جهش به اوج دیروز در حال کاهش است و در 9.48 دلار معامله می شود. اگر احساسات بازار مثبت شود که در ساعات آینده شانس زیادی برای آن وجود دارد، روند ممکن است تغییر کند، زیرا خط روند برای DOT/USD به سمت بالا شکل می گیرد.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: گاوها پس از صعود به اوج استراحت می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه کاهش ارزش سکه را تأیید می کند، زیرا قیمت در روز از یک روند نزولی پیروی کرده است. از سوی دیگر، DOT در 24 ساعت گذشته ارزش 9.95 درصدی را به خود اختصاص داده است زیرا قیمت فعلی DOT/USD در زمان نگارش این مقاله 9.48 دلار است و DOT نیز افزایش 16.59 درصدی را در هفته گذشته گزارش کرده است. روند صعودی در بازار مشاهده شد. حجم معاملات 23.91 درصد افزایش و ارزش بازار 10.04 درصد افزایش یافته است که نتیجه آن تسلط بر بازار 0.90 درصد بوده است.

DOT 1 روز 5
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) نیز بالا رفته است و در نشانگر 8.81 دلار قرار دارد. منحنی SMA 50 در حال حرکت به زیر منحنی SMA 20 است زیرا سناریوی کلی در حال حاضر حتی با کاهش قیمت صعودی به نظر می رسد. افزایش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالایی را به 9.75 دلار که نشان دهنده مقاومت است و ارزش باند بولینگر پایین را به 6.67 دلار رسانده است که نشان دهنده حمایت از قیمت DOT است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به سطح شاخص 65 کاهش یافته است زیرا فعالیت فروش همچنان در بازار است.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

قیمت طبق تحلیل چهار ساعته قیمت پولکادوت کاهش یافته و به موقعیت 9.48 دلار رسیده است. خرس‌ها در چند ساعت گذشته در تلاش برای کنترل بازار هستند، اما کاهش قیمت اسمی است و گاوها می‌توانند هر زمان که بخواهند تسلط پیدا کنند. در چهار ساعت گذشته نیز شاهد فعالیت فروش بوده ایم زیرا ارزش ارز دیجیتال به آرامی در حال کاهش است.

DOT 4 ساعت 4
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

شاخص باندهای بولینگر در حال حاضر میانگین 9.11 دلار را نشان می دهد. در حالی که باند بالایی آن به 9.73 دلار تغییر مکان داده است و باند پایینی آن در 8.49 دلار است. کاهش جزئی قیمت باعث کاهش اندکی امتیاز RSI نیز شده است و در حال حاضر این اندیکاتور حول شاخص 63 شناور است که همچنان امتیاز بالایی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که کاهش قیمت در طول روز مشاهده شده است، به همین دلیل است که قیمت DOT/USD به سطح 9.48 دلار کاهش یافته است، قیمت در نمودار 4 ساعته نیز در یک ساعت گذشته کاهش یافته است. با در نظر گرفتن همه این حقایق، هنوز این احتمال وجود دارد که این روند در ساعات آتی هر زمان که بخواهد صعودی شود، زیرا بیشتر شاخص ها سیگنال های صعودی را منتشر می کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.