منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از شکستن به زیر 7.00 دلار نشانه هایی از نزول را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT پس از شکستن به زیر 7.00 دلار نشانه هایی از نزول را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز نشان می دهد که ارز دیجیتال به زیر سطح 7.00 دلار رسیده است که نشان دهنده یک حرکت نزولی احتمالی در قیمت ها است. در حال حاضر، پشتیبانی از قیمت های DOT در 6.68 دلار و مقاومت در 7.14 دلار مشاهده می شود. با این حال، اگر روند نزولی ادامه یابد و به زیر سطح حمایت بشکند، حمایت بیشتر در سطوح 6.40 و 6.00 دلار وجود دارد و شکست بالای مقاومت می تواند قیمت ها را به سمت سطوح 7.40 و 7.80 دلار سوق دهد.

گاوها کنترل بازار را در هفته گذشته در دست داشتند و قیمت‌های DOT را قبل از اعمال فشار نزولی به بالای 7.50 دلار رساندند. تحلیل قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته 1.60 درصد کاهش داشته است و قیمت فعلی معاملات 6.93 دلار است. از نظر ارزش بازار، پولکادوت در حال حاضر با ارزش بازار 7.53 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 354 میلیون دلار در رتبه 12 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOT/USD: پولکادوت برای مشاهده نزولی بیشتر قبل از برگشت

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که ارز دیجیتال به زیر خط روند صعودی سقوط کرده است که نشان دهنده تغییرات احتمالی نزولی در قیمت ها است. بازار شمع هایی با فتیله بالا تشکیل داده است که نشان دهنده فشار نزولی شدید است. صعودی ممکن است تلاش کند قیمت ها را به بالای 7.14 دلار بازگرداند، اما فشار نزولی ممکن است در کوتاه مدت همچنان بر آن حاکم باشد.

تصویر 106
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر زیر 50 است، که نشان می دهد حرکت نزولی از حرکت صعودی خارج شده است. خط روند در حال حاضر زیر میانگین متحرک 50 دوره ای و 200 دوره ای معامله می شود. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 61.34 قرار دارد که نشان دهنده احساس خنثی بازار است. میانگین اندیکاتور باندهای بولینگر به 6.94 دلار کاهش یافته است، در حالی که باند بولینگر بالایی 7.25 دلار را نشان می دهد و باند پایینی 6.68 دلار را نشان می دهد که نشان دهنده محدوده نوسان بالا برای DOT است.

تحلیل قیمت پولکادوت در 24 ساعت گذشته: DOT/USD به زیر سطح 7.00 دلار بازگشت

تحلیل قیمت دیلی پولکادوت یک روند نزولی را برای امروز نشان می دهد زیرا قیمت امروز نیز کاهش یافته است. حرکت نزولی در 24 ساعت گذشته ادامه داشته است زیرا قیمت پس از آخرین افت به سطح 6.93 دلار کاهش یافته است. شاخص میانگین متحرک (MA) در 6.69 دلار بالاتر از سطح قیمت قرار دارد.

تصویر 107
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 57.72 در منطقه خنثی وجود دارد که نشان دهنده شرایط نامطلوب برای DOT است، زیرا منحنی نزولی این اندیکاتور فعالیت فروش در بازار را نشان می دهد که ارزش آن را کاهش می دهد. ارزش باند بولینگر بالا 7.16 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 5.64 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot ما روند نزولی بازار را نشان می دهد، با معامله DOT ​​در سطح 6.93 دلار پس از شکستن به زیر سطح 7.00 دلار. بازار ممکن است در آینده نزدیک شاهد فشار فروش باشد زیرا شاخص های فنی عمدتاً نزولی هستند. با این حال، گاوها ممکن است سعی کنند در کوتاه مدت قیمت ها را به بالای 7.14 دلار برگردانند، اما فشار نزولی در حال حاضر بر بازار حاکم است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.