منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT روی 7 دلار شناور است زیرا بازار احساسات متفاوتی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT روی 7 دلار شناور است زیرا بازار احساسات متفاوتی را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت یک روند نسبتاً صعودی را نشان می‌دهد زیرا سکه امروز احساسات متفاوتی در بازار پیدا می‌کند و توازن قدرت به سمت سمت صعودی است. ارزش سکه به 7.05 دلار افزایش یافته است. با این حال، تلاش های صعودی وجود دارد و سکه در سمت سبزتر معامله می شود. از آنجایی که قیمت از دیروز در حال بهبود است، می توان انتظار داشت که گاوها ممکن است تا پایان روز به پیشرفت خود ادامه دهند. از سوی دیگر، در صورت از سرگیری روند نزولی، احتمال افت بیشتر در آینده قابل انتظار است و همچنین کاملاً واضح است که فشار نزولی در بازار نیز وجود دارد.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: روند غالب هنوز تعریف نشده است

تحلیل قیمت پولکادوت 1 روزه روند افزایشی را برای امروز سکه پیش بینی می کند، زیرا قیمت امروز کمی افزایش یافته است و سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.05 دلار معامله می شود. روند غالب هنوز برای جفت ارز دیجیتال تعیین نشده است، اما پیشرفت به سمت سمت صعودی است. سکه در 24 ساعت گذشته 1.09 درصد ارزش داشته است زیرا گاوها از دیروز پیشتاز هستند. حجم معاملات 39 درصد کاهش و سلطه بازار 0.81 درصد بوده است.

DOT 1 روز در 1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

ارزش میانگین متحرک (MA) برای نمودار قیمت یک روزه DOT/USD پس از عبور از زیر منحنی SMA 50 در 20 اوت 2022، 7.32 دلار است. با افزایش باندهای بولینگر در چند روز گذشته، نوسانات دوباره در حال افزایش است. که روندهای آینده بازار ممکن است از سمت صعودی حمایت کند. باند بالایی سطح 9.91 دلار را لمس می کند که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین تا سطح 6.36 دلار که نشان دهنده حمایت است، پایین آمده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در یک خط تقریبا مستقیم در شاخص 37 در نوسان است زیرا هر دو طرف بازار فاقد حرکت حرکتی هستند که از حرکت کمتر قیمت امروز نیز مشهود است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت سناریوی فوق را تایید می کند، زیرا گاوها امروز موفق به بازگشت شدند، اما در همان زمان، فشار فروش نیز افزایش می یابد زیرا قیمت دوباره در چند روز گذشته اصلاح شده است. ساعت ها. به نظر می رسد گاوها تا به حال در دست بالا بوده اند، اما شانس روشنی برای خرس ها برای ادامه پیشروی وجود دارد. ارزش ارز دیجیتال اکنون 7.07 دلار است، زیرا قیمت توانسته است بالاتر از میانگین متحرک خود، یعنی 7.03 دلار شناور شود. نمودار 4 ساعته

DOT 4rf
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسان نسبتاً زیاد است، به این معنی که حرکت قیمت در آینده ممکن است صعودی باشد. اگر به سمت اندیکاتور باندهای بولینگر حرکت کنیم، باند بالایی آن در 7.79 دلار است در حالی که باند پایین آن در 6.71 دلار است. میانگین باندهای بولینگر نیز به 7.25 دلار کاهش یافته است، در حالی که امتیاز RSI پس از بازگرداندن فعالیت فروش به شاخص 38 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، احساسات بازار مخلوط را نشان می دهد. قیمت امروز یک حرکت صعودی خفیف را پوشش داد، اما فشار نزولی نیز مشاهده می شود که مانع از افزایش قیمت شده است و قیمت DOT/USD تقریباً در همان سطح در نوسان بوده است. نمودار قیمت چهار ساعته یک قرمز افزایش یافته است، به این معنی که قیمت در چند ساعت گذشته کاهش یافته است. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت ارز دیجیتال می تواند در هر جهتی از سطح قیمت فعلی حرکت کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.