منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT در بحبوحه تمایلات صعودی در 5.14 دلار قرار می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT در بحبوحه تمایلات صعودی در 5.14 دلار قرار می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت روند افزایشی را برای ارزهای دیجیتال نشان می دهد زیرا ارزش سکه امروز افزایش یافته است. پیش از این، ارزش بازار پولکادوت طی چند ساعت گذشته کاهش یافته بود زیرا به نظر می رسید یک موج نزولی مداوم بازار را در بر گرفته بود. اما تابع قیمت یک حرکت صعودی را دنبال کرد و اکنون قیمت در سطح 5.14 دلار معامله می شود. شانس رشد صعودی بیشتر به نظر می رسد بسیار نزدیک است زیرا مقاومت نزولی بسیار پایین است. مقاومت برای جفت DOT/USD در حال حاضر 5.19 دلار و پشتیبانی در 5.01 دلار است. پولکادوت با حجم معاملات 206,240,775 دلار و ارزش بازار زنده 5,900,322,934 دلار در 24 ساعت گذشته 0.04 درصد افزایش داشته است. پولکادوت در رتبه ۱۲ در بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.

نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: حرکت صعودی قوی همچنان ادامه دارد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 4 ساعته با توجه به افزایش قابل توجه ارزش سکه، از روند مثبت قوی برای امروز پشتیبانی می کند. گاوها توانسته‌اند از سطح حمایت حیاتی 5.01 دلار دفاع کنند و در تلاش برای حرکت بالاتر هستند. تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که نوسانات بازار به دنبال یک حرکت بسته شدن مبهم است که باعث می‌شود قیمت‌های DOT کمتر مستعد نوسانات نوسان باشند. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر 5.3727 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای DOT عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.0390 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است.

تصویر 254
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر 36.27 است که در منطقه کم ارزش قرار می گیرد. امتیاز RSI به دنبال یک حرکت نزولی در منطقه کم‌ارزش‌گذاری شده است که نشان‌دهنده کاهش ارزش آینده است. DOT/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده حرکت صعودی در بازار است. علاوه بر این، با توجه به شکست اخیر، به نظر می رسد قیمت بیشتر در حال حرکت به سمت پایین است، با احتمال قوی برای شکستن حمایت یک بار دیگر.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار 1 روزه: DOT در میان مبارزه نزولی سقوط کرد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه روند نزولی را برای بازار پیش بینی می کند زیرا حرکت فروش در طول روز بالا باقی مانده است. خرس ها با موفقیت با شرایط نامطلوب مقابله کردند زیرا جریان صعودی مختل شده است. قیمت در حال حاضر 5.13 دلار است و در صورت افزایش بیشتر فعالیت فروش، کاهش ارزش بیشتری در پی خواهد داشت.

تصویر 255
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

به نظر می رسد قیمت DOT/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. قیمت به سمت پویایی منفی حرکت می کند. به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست گرفته اند و در مسیر حفظ آن برای آینده قابل پیش بینی هستند. شاخص قدرت نسبی 44.49 است که نشان می دهد ارز دیجیتال پایدار است. حد بالایی باند Bollinger 5.635 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت برای DOT عمل می کند. حد پایین باند بولینگر 5.0671 دلار است که نشان دهنده قوی ترین نقطه پشتیبانی برای DOT است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، ارز دیجیتال پتانسیل بسیار زیادی برای رشد دارد. اما، در حال حاضر، به نظر می رسد که بازار به دنبال یک شکست احتمالی است که ممکن است برای گاوها سودآور باشد. آنها ممکن است بازار را بچرخانند و کنترل آن را در دست بگیرند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.