منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به 7.62 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها همچنان بر عملکرد قیمت تسلط دارند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به 7.62 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها همچنان بر عملکرد قیمت تسلط دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که قیمت DOT امروز کاهش یافته است زیرا خرس ها بار دیگر کنترل بازار را به دست گرفتند. پس از عدم تعادل مداوم در حرکات قیمت، قیمت تا سطح 7.62 دلار کاهش یافت و روند نزولی برای امروز تعیین شد. بنابراین، خرس‌ها پس از ایجاد تفاوت کوچک در نسبت قیمت، در حال حاضر پیشتاز خود را حفظ می‌کنند. می توان انتظار داشت که این ارز دیجیتال در ساعات آینده نیز با زیان بیشتری روبرو شود، زیرا حضور نزولی از دیروز کاملاً مشخص بوده است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: DOT 0.52 درصد دیگر ضرر می کند

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت نشان می دهد که در 24 ساعت گذشته کاهش جزئی در قیمت DOT/USD ثبت شده است، زیرا قیمت به 7.62 دلار کاهش یافته است. اگرچه روندها در 11 سپتامبر 2022 تغییر کردند، اما روند امروز به شدت برای خرس‌ها حمایت کرده است. کاهش سطح قیمت همچنان قابل کنترل است. با این حال، سکه در 24 ساعت گذشته حدود 0.52 درصد از ارزش خود را از دست داد، زیرا پشتیبانی نیز در 7.53 دلار وجود دارد که آن هم نزدیک است. میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه زیر قیمت فعلی 7.48 دلار معامله می شود.

DOT 1w
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

با گسترش باندهای بولینگر، نوسانات در حال افزایش است. شاخص باندهای بولینگر مقادیر زیر را برای روز نشان می دهد. ارزش بالا 7.89 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که ارزش پایین 6.73 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند نزولی تا شاخص 51 کاهش یافته است. RSI همچنان در نیمه بالایی منطقه خنثی شناور بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته تحلیل قیمت پولکادوت نیز کاهش قیمت امروز را تایید می کند. قیمت به سطح 7.62 دلار کاهش یافته است زیرا تسلط نزولی از دیروز کاملاً آشکار بوده است. این وضعیت مطلوبی را برای فروشندگان ایجاد کرده است، زیرا ارزش ارز دیجیتال تا حدی بدتر شده است. با این حال، در حال حاضر قیمت دوباره در حال افزایش است. اگر در مورد شاخص میانگین متحرک صحبت کنیم، ارزش آن در علامت 7.71 دلار تعیین می شود.

DOT 4w
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

SMA 50 از منحنی SMA 20 عبور کرده است که یک نشانه نزولی است. در ادامه، نوسانات در نمودار 4 ساعته شروع به افزایش کرده است. باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند و ارزش بالایی به 7.85 دلار و ارزش پایین تر 7.58 دلار تغییر کرده است. امتیاز RSI به دلیل فعالیت خرید فعلی دوباره در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است و تا شاخص 48 بهبود یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه و چهار ساعته روند نزولی روز را همانطور که تایید شده است پیش بینی می کند. خرس‌ها موفق شده‌اند پس از برتری دیروز قیمت را به 7.62 دلار کاهش دهند. شتاب فروش در چند ساعت گذشته به طور مداوم در حال افزایش بوده است. با این حال، پشتیبانی نیز ظاهر شده است. بنابراین، کاهش بیشتر در طول روز را می توان انتظار داشت زیرا سمت نزولی همچنان بر روند قیمت مسلط است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.