منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به 39 دلار بازمی‌گردد، قیمت پایین‌تری دارد؟

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به 39 دلار بازمی‌گردد، قیمت پایین‌تری دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت امروز صعودی است.
  • مقاومت برای DOT/USD 40.8 دلار است.
  • پشتیبانی از DOT/USD با قیمت 37.3 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه کاهش بیشتری را به زیر 38.9 دلار رد کرده است. کریپتوکارنسی دیروز بار دیگر با افت شدید روبرو شد، زمانی که خرس‌ها قیمت را بیشتر کاهش دادند، اما امروز تلاش‌های صعودی انجام شد که باعث شد DOT/USD کمی ثبات داشته باشد و در نتیجه آخرین کندل در نمودار 1 روزه به دست آورد. سبز است.

به طور کلی، پولکادوت از 9 نوامبر در تلاش برای یافتن حمایت بوده است، زیرا از آن زمان خط روند به شدت نزولی است و سکه تقریباً به صورت روزانه ارزش خود را از دست می دهد.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: گاو نر در تلاش برای بقا

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها سعی کرده اند امروز کاهش ارزش بیشتر قیمت را متوقف کنند و قیمت را به صورت اسمی افزایش داده اند زیرا DOT در زمان نوشتن این مقاله با 39.49 دلار معامله می شود. امروز گاوها دامنه صعودی کوچکی از 38.9 دلار تا 39.49 دلار را پوشش داده اند، که قطعاً زمانی که روند نزولی بسیار زیاد باشد، اهمیت دارد. به طور کلی جفت DOT/USD طی 24 ساعت گذشته 4.5 درصد از دست داده و همچنین در هفته گذشته 16.7 درصد زیان را نشان داده است. با این حال، حجم معاملات 29.4 درصد افزایش یافت، اما ارزش بازار 6.55 درصد کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به 39 دلار بازمی‌گردد، قیمت پایین‌تری دارد؟  1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا از 17 نوامبر شروع به افزایش بیشتر کرد، زیرا باندهای بولینگر اکنون واگرایی بیشتری نشان می دهند، با باند بالا در علامت 57 دلار و باند پایین در علامت 38 دلار نشان دهنده پشتیبانی از DOT/USD است، میانگین میانگین در علامت 47.6 دلار. نشان دهنده مقاومت برای DOT است. میانگین متحرک بالاتر از سطح قیمت در علامت 43.7 دلار است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی منطقه کم فروش در شاخص 39 یافت می شود. RSI در یک خط تقریباً افقی معامله می شود، فقط با شیب اندکی رو به بالا به دلیل پیشرفت صعودی امروز. RSI نشان دهنده تلاش های صعودی در میان فشار فروش بالا است.

تحلیل قیمت پولکادوت: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت نشان می دهد که شکست قیمت امروز نیز نزولی بوده است، اما پس از چهار ساعت اول، گاوها کمی شتاب گرفتند و سعی کردند قیمت را بالا ببرند که به بازیابی قیمت به 39.4 دلار کمک کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به 39 دلار بازمی‌گردد، قیمت پایین‌تری دارد؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال کاهش است، زیرا باندهای بولینگر با باند بالا در علامت 43 دلار و باند پایین در علامت 38.4 دلار همگرا می شوند و به طور متوسط ​​به مرز 40.8 دلار می رسند. RSI در نمودار 4 ساعته منحنی صعودی را در شاخص 38 نشان می دهد که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است.

اندیکاتورهای فنی تحلیل قیمت پولکادوت عمدتاً خنثی هستند و کمی تمایل به سمت نزولی دارند، زیرا هشت اندیکاتور فنی علائم خرید و 10 اندیکاتور فنی علائم فروش را نشان می دهند. 10 اندیکاتور فنی باقی مانده از مجموع 26 شاخص فنی بی طرف هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که سکه امروز در حال بهبود است، اما جو بازار به شدت مثبت نیست. برای بازیابی مناسب، DOT به حمایت بیشتری نیاز دارد که به نظر می رسد در شرایط فعلی بازار بدست آوردن آن سخت باشد. با این حال، ما انتظار داریم که DOT ​​حداقل برای امروز به بهبودی خود ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.