منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به زیر 6.50 دلار بازمی گردد، آیا گاوها می توانند از 6.40 دلار دفاع کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT به زیر 6.50 دلار بازمی گردد، آیا گاوها می توانند از 6.40 دلار دفاع کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پولکادوت حاکی از حرکت جانبی بین 6.40 تا 6.60 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی در 6.45 قرار دارد
  • DOT در مرز 6.50 دلار با مقاومت روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که عمل قیمت در سطح 290.00 دلار مقاومت پیدا می کند و با بهبودی گاوها به زیر سطح 6.50 دلار سقوط کرده است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته یک جو مثبت بازار را مشاهده کرد، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل DOGE و UNI هستند که به ترتیب شیب 16.55 و 5.58 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: DOT به 6.45 دلار باز می گردد

11111111111
نشانگرهای فنی برای DOT/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر صعودی است، همانطور که در رنگ سبز هیستوگرام بیان می شود. این اندیکاتور حرکت صعودی پایینی را نشان می داد تا اینکه دو روز پیش قیمت به طور ناگهانی افزایش یافت. اکنون، این اندیکاتور حرکت صعودی قوی را نشان می دهد، اما سایه روشن هیستوگرام حاکی از کاهش فعالیت خرید است زیرا قیمت با مقاومت در مرز 6.60 دلار روبرو می شود.

EMAها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته صعودی است. با این حال، با کاهش شیب دو EMA، انتظار می‌رود که فعالیت صعودی کاهش یابد و 12-EMA با 26-EMA همگرا شود. در حال حاضر، EMA ها پیشنهاد می کنند فشار خرید کاهش یابد زیرا قیمت به مرز 6.40 دلار باز می گردد.

RSI چند روز پیش در منطقه اشباع فروش معامله می شد، زیرا شاخص به زیر سطح 30.00 واحد کاهش یافت. از آن زمان، این اندیکاتور به سمت منطقه اشباع خرید حرکت کرد و با انتشار سیگنال فروش به بالای سطح واحد شاخص 70.00 صعود کرد. در حال حاضر، این اندیکاتور با شیب افقی به منطقه خنثی بازگشته است که نشان دهنده فعالیت صعودی کم است.

باندهای بولینگر اخیراً در حال واگرایی بودند زیرا حرکت قیمت حرکت صعودی شدید را مشاهده کرد. با این حال، با تثبیت قیمت در حدود 6.50 دلار، باندهای بولینگر شروع به همگرایی در اطراف سطح کردند. خط میانگین این اندیکاتور 6.30 دلار پشتیبانی می کند، در حالی که حد بالای آن 6.82 دلار پشتیبانی می کند.

تجزیه و تحلیل فنی برای DOT/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت یک سیگنال خرید را صادر می کند، با 14 شاخص فنی از 26 شاخص اصلی از گاوها حمایت می کند. از سوی دیگر، تنها دو شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور نزولی پایینی را نشان می‌دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت این احساس را ندارد و در عوض سیگنال فروش با 10 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل هشت اندیکاتور نشان دهنده حرکت رو به بالا است. تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که در نمودارهای میان‌مدت تسلط نزولی جزئی دارد در حالی که فشار خرید قابل‌توجهی را برای دارایی در همان بازه زمانی نشان می‌دهد. در همین حال، ده اندیکاتور خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت پولکادوت چه انتظاری داریم؟

22222222222
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که پس از مشاهده یک افزایش شدید قیمت تا مرز 6.60 دلار، DOT نتوانست به حرکت خود ادامه دهد و قیمت تا مرز 6.450 دلار کاهش یافته است. در حال حاضر، گاوها در تلاشند تا سطح حمایت 6.45 دلاری را حفظ کنند در حالی که خرس‌ها در تلاش برای حذف سودهای 48 ساعت گذشته هستند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که DOT ​​در سطحی که گاوها از سطح حمایت 6.40 دلار در کوتاه مدت دفاع می کنند، حرکت کند. این پیشنهاد با تحلیل‌های فنی میان‌مدت که بسیار صعودی هستند، تقویت می‌شود. انتظار می‌رود طی چند روز آینده، DOT بین 6.4 تا 6.6 دلار معامله شود و احتمال شکست آن تا 6.70 دلار باشد.