منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT با 7.13 دلار مبارزه می کند زیرا گاوها برای برتری تلاش می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: DOT با 7.13 دلار مبارزه می کند زیرا گاوها برای برتری تلاش می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز نشان می‌دهد که گاوها در تلاش هستند تا فشار نزولی را منحرف کنند. قیمت DOT/USD در سطح 7.04 دلار حمایت شده است زیرا گاوها پس از تسلط نزولی مشاهده شده در سه روز گذشته بازگشتند. از آنجایی که گاوها در تلاش برای غلبه بر فشار نزولی هستند، قیمت DOT پس از دریافت حمایت اندکی تا 7.13 دلار افزایش یافته است. با این حال، فشار نزولی همچنان وجود دارد و احتمال کاهش بیشتر قیمت ارز دیجیتال وجود دارد. بازه 7 دلاری هنوز ثابت می‌کند که زمینه حمایتی برای DOT است، که هنوز پابرجاست.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: گاوها حرکت قیمت را به سمت بالا آغاز می کنند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها موفق شده اند روند را از هم اکنون به نفع خود منحرف کنند، اما سودها اندک هستند و می توانند در هر زمان منفی شوند. قیمت DOT به 7.13 دلار رسیده است زیرا سکه همچنان 7.23 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت گذشته به دلیل سقوط دیروز از دست داده است. از سوی دیگر، سکه در هفته گذشته 1.73 درصد سود داشته است زیرا خط روند قیمت قبل از آن صعودی بوده است. حجم معاملات امروز نیز کم است زیرا 3.51 درصد کاهش یافت و تسلط بر بازار 0.80 درصد را فراهم کرد.

DOT 1e
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات ملایم بوده است و باندهای بولینگر باند بالایی را در 7.82 دلار نشان می‌دهند که نشان‌دهنده مقاومت است و باند پایین را در علامت 6.70 دلار نشان‌دهنده حمایت نشان می‌دهد. میانگین باندهای بولینگر در سطح 7.26 دلار است. میانگین متحرک (MA) در مرز 7.40 دلار بالاتر از SMA 50 قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه پایینی منطقه خنثی در شاخص 43 معامله می شود اما اکنون در یک روند صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها در آغاز روز قدرت داشتند و سطوح قیمتی را بالا می بردند، اما اکنون خرس ها دوباره مداخله کرده اند. چهار ساعت گذشته نیز فعالیت نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت دوباره در حال کاهش است و اخیراً به 7.14 دلار کاهش یافته است.

DOT 4h 1
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات نسبتاً در سمت بالاتر است. مقادیر باندهای بولینگر به شرح زیر است. باند بالا در مارک 8.10 دلار و باند پایین در علامت 7.01 دلار است. باندهای بولینگر به طور میانگین در 7.56 دلار بالاتر از سطح قیمت قرار دارند. میانگین متحرک در 7.34 دلار زیر منحنی SMA 50 معامله می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 37 در محدوده خنثی وجود دارد و منحنی نشان دهنده عدم حرکت حرکتی از هر دو طرف بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشانه‌های صعودی را برای ارز دیجیتال نشان می‌دهد، اما نمودار 4 ساعته حرکت منفی را نشان می‌دهد، زیرا به طور کلی، امروز بازار کریپتو در حال بهبود است و DOT/USD نیز روند را دنبال می‌کند. ما انتظار داریم که ارز دیجیتال در 24 ساعت آینده به روند صعودی خود ادامه دهد تا در صورت بازگشت گاوها، مقاومت 7.27 دلاری را مجددا آزمایش کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.