منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها پس از افزایش شدید قیمت را به بالای 5.58 دلار بازگرداندند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها پس از افزایش شدید قیمت را به بالای 5.58 دلار بازگرداندند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت Polkadot نشان می‌دهد که قیمت DOT در یک مسیر صعودی قرار گرفته است و قیمت اوایل امروز به بالای 5.58 دلار رسیده است. قیمت در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با مقاومت 5.68 دلار روبرو شده است. با این حال، حمایت در 5.54 دلار همچنان قوی است، که نشان می دهد افزایش قیمت بیشتر در کوتاه مدت محتمل است.

احساسات در میان سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال منفی است زیرا اتریوم از بالاترین سطح خود یعنی 1271 دلار سقوط می کند. با این حال، بیت کوین همچنان به افزایش قیمت های قوی ادامه می دهد، که نشان می دهد بازار به عنوان یک کل علی رغم نوسانات اخیر صعودی باقی می ماند، زیرا در حال حاضر بالای 16983 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت های DOT پس از عبور از مقاومت 5.68 دلار افزایش یافت.

با نگاهی به تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار 4 ساعته، این ارز دیجیتال از یک خط روند نزولی عبور کرده و با مقاومت در سطح 5.68 دلار روبرو شده است. با این حال، پشتیبانی در قیمت 5.54 دلار نیز وجود دارد که نشان می دهد پولکادوت می تواند سطح فعلی خود را حفظ کند یا حتی به صعود خود ادامه دهد. گاوها همچنین ممکن است سعی کنند دارایی دیجیتال را از سطح 5.58 دلار عبور دهند و سطوح بالاتر مقاومت را در 5.68 دلار هدف قرار دهند.

تصویر 44
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند، به این معنی که نوسانات در حال افزایش است و ممکن است قیمت در کوتاه مدت کاهش یابد. باند بولینگر بالایی اکنون به 5.67 دلار و باند بولینگر پایینی 5.28 دلار است. نمودار شاخص قدرت نسبی (RSI) شیب نزولی را نشان می دهد و شاخص به دلیل روندهای قبلی به 61.78 کاهش یافته است. اگر آن را با میانگین متحرک (MA) 5.56 دلار مقایسه کنیم، قیمت هنوز بسیار پایین است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: قیمت پس از یک اعتصاب صعودی به بالای 5.68 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه نشانه هایی از بهبود جزئی در ارزش سکه را نشان می دهد، زیرا منحنی قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است. این با بهبود قیمت تأیید می شود، زیرا اکنون در بالاترین قیمت 5.68 دلار قرار دارد. در روزهای قبل، خرس ها همچنان در جایگاه اول قرار داشتند، اما امروز، خریداران کمی تغییر کردند.

تصویر 43
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در بازه‌های زمانی روزانه نیز افزایش یافته است و نوسانات فزاینده‌ای را در بازار نشان می‌دهد. باند بالا در حال حاضر 5.89 دلار و باند پایین 5.03 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل نوسانات قبلی قیمت به 40.49 کاهش یافته است، اما بالاتر از خط وسط باقی می ماند که نشان می دهد خریداران ممکن است همچنان کنترل بازار را داشته باشند. شاخص میانگین متحرک نیز روند صعودی را نشان می دهد، به طوری که MA 50 روزه در 5.5.37 دلار و MA 200 روزه در 5.43 دلار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت افزایش احتمال افزایش قیمت را نشان می دهد. حرکت صعودی در 24 ساعت گذشته با افزایش قیمت به 5.68 دلار ثبات پیدا کرد. اگر خریداران به دنبال شکستن مقاومت در 5.68 دلار و احتمالاً بالا بردن جفت DOT/USD باشند، بهبود بیشتری در پی خواهد داشت.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی های بلند مدت قیمت ما را در Cardano، VeChain و Shiba Inu ببینید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.