منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها پس از آخرین رشد، موقعیت 8.79 دلاری را به دست می آورند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها پس از آخرین رشد، موقعیت 8.79 دلاری را به دست می آورند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

نمودارهای قیمت روزانه و ساعتی برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، کندل‌های سبز را به عنوان ارزش DOT/USD نشان می‌دهند که امروزه بهبود کافی را تجربه کرده‌اند. چند هفته گذشته برای ارز دیجیتال سودمند بوده است زیرا بازار روند صعودی را دنبال می کرد و اصلاحات لازم نیز در این بین به وضوح قابل مشاهده بود. اما امروز، پس از از سرگیری فعالیت گاوها در روز گذشته، ادامه روند صعودی مشاهده می شود، زیرا قیمت بار دیگر به موقعیت 8.79 دلار رسیده است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: DOT یک شبه 2.77 درصد افزایش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت یک روزه حاکی از یک حرکت صعودی قیمت برای روز است زیرا روند صعودی مشاهده شده است. اگرچه این ارز دیجیتال در 6 آگوست 2022 کاهش قابل توجهی را تجربه کرد، اما جهت گیری امروز نسبتاً برای خریداران حمایت کننده بوده است.

DOT/USD پس از افزایش 2.77 درصدی ارزش در 24 ساعت گذشته، اکنون در زمان نگارش مقاله با قیمت 8.79 دلار معامله می شود، از سوی دیگر، سکه همچنان در صورت مشاهده در هفته گذشته در صورت مشاهده اصلاحی، در افت 1.22 قرار دارد. در ابتدای هفته، و بهبود بیشتر تنها در صورتی امکان‌پذیر است که حرکت صعودی در روزهای آینده بیشتر شود. ارزش میانگین متحرک (MA) برای روز 8.40 دلار است زیرا منحنی SMA 20 بالاتر از منحنی SMA 50 معامله می شود که نشانه امیدوارکننده ای است.

DOT 1 روز 2
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

خط روند پس از 13 ژوئیه 2022 نیز صعودی است و روند صعودی را تأیید می کند که در چند هفته گذشته بر بازار مسلط بوده است. با گسترش باندهای بولینگر، نوسانات در حال افزایش است و ارزش باند بولینگر بالایی اکنون به 9.11 دلار رسیده است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 6.70 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) پس از اقدام صعودی اخیر قیمت به شاخص 62 افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل چهار ساعته قیمت پولکادوت همچنین یک حرکت صعودی قیمت را پیش‌بینی می‌کند، زیرا قیمت امروز در حال بهبود مداوم بوده است. گاوها در تلاش برای بازیابی هستند زیرا ارزش ارز دیجیتال در پایان جلسه معاملاتی قبلی کاهش قابل توجهی را تجربه کرد. قیمت در حال حاضر 8.79 دلار است که انتظار می رود در ساعات آینده افزایش بیشتری پیدا کند. میانگین متحرک برای نمودار قیمت چهار ساعته 8.62 دلار است.

DOT 4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در اینجا در حال کاهش است، زیرا باند بولینگر همگرایی را نشان می دهد. به همین دلیل است که ارزش باند بولینگر بالا و پایین به ترتیب به 8.88 دلار و 8.32 دلار تغییر کرده است. از سوی دیگر، منحنی RSI یک حرکت خط مسطح را نشان می دهد که به مخالفت از سمت نزولی اشاره می کند. با این حال، امتیاز امروز به شاخص 59 ارتقا یافته است.

شاخص های فنی برای DOT/USD بیشتر سیگنال های صعودی را ارائه می دهند زیرا چند هفته گذشته برای خریداران مفید بوده است. یک نشانه خرید با 10 نشانگر در نقطه خرید، 10 در نقطه خنثی و شش شاخص در نقطه فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

پیش بینی قیمت روزانه و ساعتی از خریداران حمایت می کند زیرا افزایش قابل توجهی در فعالیت خرید مشاهده شده است. قیمت در مسیر بهبود است زیرا ارزش DOT/USD اخیراً به 8.79 دلار رسیده است. بهبود بیشتر قیمت تنها در صورتی امکان پذیر است که گاوها فشار دیگری را دریافت کنند. RSI در نمودار 4 ساعته حرکت افقی را نشان می دهد، به این معنی که یک اصلاح نیز می تواند در ساعات آینده انجام شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.