منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها با رسیدن قیمت به 7.81 دلار، 8.04 دلار را مجددا آزمایش می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها با رسیدن قیمت به 7.81 دلار، 8.04 دلار را مجددا آزمایش می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها دوباره در تلاش هستند تا قدرت خود را جمع کنند، زیرا قیمت امروز به 7.81 دلار افزایش یافته است. حرکت صعودی پس از نیمه اول دیروز کاهش یافت و چند اصلاحات کوچک انجام شد، اما اکنون به نظر می رسد که با شروع به حرکت قیمت، سکه دوباره در حال تست مجدد صعودی است. قیمت به تازگی از مقاومت محلی 7.79 دلار شکسته است و گاوها اکنون به سمت هدف بعدی خود یعنی 8.04 دلار می‌روند. با این حال، فشار فروش می‌تواند در هر زمانی بازگردد، زیرا به نظر می‌رسد سطح قیمت فعلی در ناحیه مقاومت بالا قرار دارد و گاوها برای عبور از بازار به قدرت بیشتری نیاز دارند.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: حرکت صعودی دوباره شعله ور می شود

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که گاوهای نر تابع قیمت را هدایت می‌کنند تا قیمت را به بالای 8 دلار برسانند. قیمت DOT/USD در زمان نگارش این مقاله به 7.81 دلار رسیده است که نشان از افزایش 2.29 درصدی ارزش در 24 ساعت گذشته دارد. در عین حال، سکه از افزایش بیش از 7.20 درصدی ارزش طی هفت روز گذشته خبر می دهد. حجم معاملات امروز اندکی طی 24 ساعت گذشته 11.41 درصد افزایش یافته است و تسلط 0.83 درصدی بر بازار را برای جفت ارز دیجیتال ایجاد کرده است.

DOT 1j 1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای پولکادات ملایم است زیرا باندهای بولینگر تا 6 سپتامبر 2022 به همگرایی ادامه دادند، اما اکنون در مقایسه با چند روز گذشته کمی از هم فاصله دارند. باند بالایی به مرز 7.85 دلار رسیده است که نشان دهنده مقاومت برای سکه است و باند پایین به 6.74 دلار رسیده است که نشان دهنده قوی ترین حمایت از ارز دیجیتال است. میانگین میانگین این اندیکاتور 7.29 دلار زیر سطح قیمت فعلی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) حول شاخص 54 در نیمه بالایی منطقه خنثی شناور است. RSI بر روی یک منحنی صعودی تند معامله می‌شد که نشان‌دهنده فعالیت خرید بیشتر در بازار قبلاً بود، و اکنون به نظر نمی‌رسد منحنی آن به اندازه کافی تهاجمی باشد زیرا فشار فروش در سطح قیمت فعلی وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه معاملاتی امروز نزولی بوده است زیرا سکه در حال تصحیح گاوهایی بود که پس از مدت ها حرکت صعودی قیمت باید استراحت کنند. با این حال، قیمت در چهار ساعت گذشته در سمت افزایش ثبت شده است و گاوها مقاومت محلی 7.79 دلار را با موفقیت دوباره آزمایش کردند.

DOT 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته برای DOT در سمت بالاتر است و همچنین باندهای بولینگر افزایش یافته است، باند بالایی 8.02 دلار نشان دهنده مقاومت در نمودار 4 ساعته و میانگین میانگین 7.39 دلار نشان دهنده حمایت از سکه است. میانگین متحرک در 1.121 دلار پایین تر از سطح قیمت معامله می شود زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته به بالای MA جهش کرد. RSI با نزدیک شدن به منطقه اشباع خرید در شاخص 67، دوباره منحنی صعودی خود را در پیش گرفت که نشان دهنده تسلط خریداران در بازار در حال حاضر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که گاوها به سمت مقاومت بعدی با قیمت 8.04 دلار حرکت می کنند. اگر رالی فعلی برای چند ساعت بیشتر ادامه یابد، می توان انتظار داشت که امروز یک وقفه در بالاترین حد ممکن باشد. برعکس، اگر فشار فروش دوباره ایجاد شود، ما همچنان انتظار داریم که ارز دیجیتال امروز در محدوده بالای ۷ دلار بسته شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.