منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: منحنی قیمت DOT پس از عقب نشینی نزولی به زیر 6.15 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: منحنی قیمت DOT پس از عقب نشینی نزولی به زیر 6.15 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot روند نزولی قوی را برای بازار تأیید می کند زیرا قیمت به پایین ترین سطح در 6.15 دلار سقوط کرده است. این یک وضعیت بحرانی برای خریداران است زیرا ارز دیجیتال طی چند روز گذشته با مقاومت نزولی روبرو شده است و سطوح قیمت به طور مداوم در حال کاهش بوده و امروز به پایین ترین سطح خود رسیده است. اگرچه وضعیت در هفته گذشته به نفع خریداران بود، اما خرس ها موفق شدند از موج صعودی این هفته فرار کنند. در حال حاضر، ارزش سکه در موقعیت 6.15 دلار قرار دارد و اگر فشار فروش بیشتر افزایش یابد، ممکن است حتی بیشتر کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: خرس ها کنترل را به دست می گیرند زیرا DOT/USD پشتیبانی کلیدی را با قیمت 6.10 دلار نقض می کند.

تحلیل روزانه قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که خرس‌ها در موقعیت پیشرو قرار دارند، زیرا امروز یک فعالیت فروش شدید در حال انجام است. اگرچه بازار در دو روز گذشته تحت تأثیر نزولی قرار داشت، اما با کاهش شدید سطح قیمت ها، روند امروز نسبتاً شدیدتر بود. ارزش بازار DOT/USD به دلیل روند نزولی، تا 6.15 دلار کاهش یافته و 1.09 درصد بیشتر از دست داده است. ارزش میانگین متحرک (MA) 6.15 دلار است زیرا منحنی SMA 20 زیر منحنی SMA 50 معامله می شود.

تصویر 255
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص RSI برای DOT/USD در حال حاضر روی 42.00 است و به سمت سطوح فروش بیش از حد پیش می رود که می تواند به زودی شاهد بازگشت گاوها باشد. باند بولینگر بالا در حال حاضر 6.53 دلار و باند بولینگر پایین 6.13 دلار است. قیمت DOT/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به باند پایین بولینگر است که می تواند به زودی شاهد افزایش مجدد قیمت ها باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل چهار ساعته قیمت پولکادوت بیشتر روند نزولی قوی را تأیید می کند زیرا ارزش سکه در چند ساعت گذشته به شدت کاهش یافته است. خرس ها در چند ساعت گذشته با کسب بردهای متوالی بر گاوها غلبه کرده اند. در حال حاضر، با کاهش ارزش سکه به 6.15 دلار، فعالیت فروش تشدید می شود. احتمال کاهش ارزش بیشتر در ارزش ارز دیجیتال نیز وجود دارد. علاوه بر این، مقدار میانگین متحرک در نمودار قیمت ساعتی 6.20 دلار است.

تصویر 256
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی به سمت سطوح فروش بیش از حد در حال حرکت است که می تواند منجر به حرکت بازار به سمت 54.64 دلار در آینده نزدیک شود. باندهای بولینگر برای DOT/USD در حال حاضر بسیار نزدیک به یکدیگر هستند که نشان می‌دهد بازار در وضعیت یکپارچگی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: نتیجه گیری

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot کاهش قیمت را امروز نشان می دهد، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب نشان داده است. خرس‌ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده‌اند قیمت را تا محدوده 6.15 دلار کاهش دهند. با این حال، از آنجایی که حرکت صعودی در هفته گذشته در حال احیا شدن بود، می‌توان انتظار داشت که مجدداً بازگردد و قیمت را به بالای سطح 6.29 دلار برساند.