منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: قیمت DOT در آخر هفته از نزدیکترین سطح مقاومتی که در 9 دلار یافت می شود شکسته خواهد شد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: قیمت DOT در آخر هفته از نزدیکترین سطح مقاومتی که در 9 دلار یافت می شود شکسته خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت امروز نشان می دهد که جفت DOT/USD در یک روند صعودی بالاتر از سطح 8.00 دلار معامله می شود. بالاترین قیمت اخیر در 8.36 دلار بود و قیمت به زیر 8.30 دلار اصلاح شد. در حال حاضر در نزدیکی سطح 8.18 دلار معامله می شود که نزدیک به سطح 23.6% فیب اصلاحی موج اخیر از پایین ترین سطح 7.51 دلار به 8.36 دلار است. از جنبه نزولی، پشتیبانی های زیادی در نزدیکی سطوح 7.90 دلار و 7.80 دلار وجود دارد که احتمالاً قیمت در کوتاه مدت کمتر از آن 7.60 دلار است. به طور کلی، جفت DOT/USD در صورت شکستن سطح مقاومت 8.30 دلار احتمالا حرکت صعودی خود را به سمت 9.00 دلار و 10.00 دلار از سر خواهد گرفت.

تحلیل قیمت پولکادوت برای یک روز: با نزدیک شدن قیمت DOT/USD به 8.5 دلار، گاوها همچنان به تسلط خود ادامه می دهند.

همانطور که در نمودار روزانه نشان داده شده است، ارزش پولکادوت در 24 ساعت گذشته یک کانال صعودی را دنبال کرده است. قیمت برای چند روز به زیر این کانال سقوط کرد و با ورود گاوها به بازار به سرعت بهبود یافت. سطح حمایت برای ارزش یک روزه 7.48 دلار است، در حالی که سطح مقاومت 9 دلار است. با این حال، به زودی، گاوها احتمالا تلاش دیگری برای افزایش قیمت خواهند داشت.

تصویر 353
منبع نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD:TradingView

روند فعلی صعودی است، با شاخص قدرت نسبی (RSI) 62.33، که نشان می دهد بازار هنوز فضای بیشتری برای صعود دارد. MACD همچنین پیشنهاد می‌کند که گاوها دست بالا را دارند و خط سیگنال بالای هیستوگرام است. گاوها نیز کنترل دارند زیرا میانگین متحرک 50 روزه (SMA) بالاتر از SMA 200 روزه است.

تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت 4 ساعته: بادهای صعودی غالب است

در یک تحلیل قیمت 4 ساعته پولکادوت، قیمت در حال حاضر در حدود 8.12 دلار تثبیت می شود زیرا گاوها به دنبال کنترل بازار هستند. قیمت ها در حال تثبیت هستند زیرا بازار به دنبال مسیر بعدی خود است. فشار خرید در سطح 8.14 دلار وجود دارد که احتمالاً در کوتاه مدت حمایت خواهد کرد. از آنجایی که قیمت ها بالای 7.48 دلار معامله می شوند، بازار در روند صعودی قرار دارد.

تحلیل قیمت پولکادوت
منبع نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD:TradingView

RSI بالای 60 است که نشان می دهد گاوها در کنترل بازار هستند. MACD نیز صعودی است زیرا خط سیگنال بالای هیستوگرام است. SMA 50 روزه نیز بالاتر از SMA 200 روزه است که نشان می دهد بازار در یک روند صعودی بلندمدت قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

در نتیجه، تحلیل قیمت پولکادوت امروز نشان می‌دهد که جفت ارز DOT/USD در یک روند صعودی بالاتر از سطح 8.00 دلار معامله می‌شود. بالاترین قیمت اخیر در 8.36 دلار بود و قیمت به زیر 8.30 دلار اصلاح شد. در حال حاضر نزدیک به سطح 8.18 دلار معامله می شود که نزدیک به OT/USD است که در حال حاضر با قیمت 8.18 دلار معامله می شود و با مقاومت 8.14 دلار مواجه است. به نظر می رسد در صورت شکستن سطح مقاومت 8.30 دلار، بازار حرکت صعودی خود را به سمت 9.00 دلار و 10.00 دلار از سر خواهد گرفت.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.