منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: روند نزولی ادامه می یابد زیرا DOT در حدود 6.61 دلار باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: روند نزولی ادامه می یابد زیرا DOT در حدود 6.61 دلار باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که بازار همچنان در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها نتوانسته اند به طور پایدار بالاتر از سطح 7.00 دلار حرکت کنند. حوزه بعدی پشتیبانی حدود 6.61 دلار است که قیمت در روزهای اخیر خریدارانی پیدا کرده است. کاهش بیشتر می‌تواند باعث شود قیمت‌ها سطح 6.0 دلار را دوباره آزمایش کنند، جایی که DOT/USD برخی خریداران را در روز جمعه پیدا کرد. در آخر هفته، قیمت ها در محدوده باریکی تثبیت شدند و کاهش امروز باعث شد که قیمت به زیر سطح 6.61 دلار سقوط کند. بازار همچنان نزولی است و کاهش بیشتر می تواند قیمت ها را دوباره به پایین ترین حد اخیر برساند. حوزه بعدی پشتیبانی حدود 6.0 دلار است.

حجم معاملات این دارایی دیجیتال 754,317,665.71 دلار است و قیمت آن 13.53 درصد کاهش یافته است. قیمت فعلی پولکادوت 6.58 دلار است و این ارز دیجیتال در چند ساعت گذشته در حدود 6.61 دلار بوده است. DOT در حال حاضر در رتبه 12 قرار دارد و ارزش کل بازار آن 6،113،938،211 دلار است. به نظر می‌رسد خرس‌ها بازار را تحت کنترل دارند زیرا قیمت‌ها به آن رسیده‌اند. قادر به حرکت پایدار بالاتر از سطح 7.00 دلار نیست.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: با افزایش سرعت فروش، فشار را تحمل می کند

تحلیل قیمت پولکادوت در 4 ساعت گذشته نشان می‌دهد که بازار در شرایط نزولی بازار گیر کرده است زیرا خرس‌ها قیمت‌ها را به زیر سطح 6.61 دلار می‌رسانند. با افزایش سرعت فروش، بازار در حال حاضر تحت فشار است. حوزه بعدی پشتیبانی حدود 6.37 دلار است که قیمت در روزهای اخیر خریدارانی پیدا کرده است. کاهش بیشتر می تواند منجر به آزمایش قیمت ها در سطح 6.0 دلار شود. نوسانات در بازار در حال حاضر بالا است زیرا قیمت ها در محدوده محدودی در نوسان هستند. باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته گسترده هستند که نشان می‌دهد قیمت‌ها می‌توانند در کوتاه‌مدت نوسان داشته باشند.

تصویر 213
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

شاخص RSI در حال حاضر روی 46.53 مشاهده می شود و به نظر می رسد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها نتوانسته اند به طور پایدار بالاتر از سطح 7.00 دلار حرکت کنند. نشانگر MACD در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال در بالای هیستوگرام دیده می شود. همچنین، میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته در حال حاضر در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا 50 EMA (خط بنفش) زیر 100 EMA (خط قرمز) دیده می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار قیمت یک روزه: پشتیبانی از سطح 6.37 دلار

نمودار 1 روزه DOT/USD نشان می دهد که بازار در یک روند نزولی قرار دارد زیرا قیمت ها نتوانسته اند به طور پایدار بالاتر از سطح 7.00 دلار حرکت کنند. حوزه بعدی پشتیبانی حدود 6.37 دلار است که قیمت در روزهای اخیر خریدارانی پیدا کرده است. فروش شدید می تواند باعث شود قیمت ها دوباره سطح 6.0 دلار را آزمایش کنند. میانگین متحرک 50 روزه (خط قرمز) در حال حاضر بالاتر از میانگین متحرک 100 روزه (خط آبی) است که نشان می دهد بازار در یک روند نزولی قرار دارد.

خط MACD در منطقه اشباع فروش دیده می شود که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت افزایش اصلاحی داشته باشند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 36.65 قرار دارد که نشان می دهد بازار بیش از حد فروش است و ممکن است یک رالی در کار باشد.

تصویر 214
تحلیل قیمت پولکادوت: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

باندهای بولینگر در نمودار 1 روزه گسترده هستند، که نشان می دهد قیمت ها ممکن است در کوتاه مدت بی ثبات باقی بمانند. شاخص ATR در حال حاضر روی 0.12 است و به نظر می رسد بازار در محدوده باریکی در حال تثبیت است. با افزایش فشار فروش، زیان بیشتر بازار قریب‌الوقوع است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

در نتیجه، جو کلی بازار در چند روز اخیر نزولی بوده است زیرا شرایط عمومی بازار نامطلوب بوده است. پیش‌بینی می‌شود که دارایی دیجیتال در کوتاه‌مدت نزولی باقی بماند، قبل از اینکه یک افزایش اصلاحی احتمالی رخ دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.