منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: روند نزولی با مقاومت DOT با مقاومت 6.16 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: روند نزولی با مقاومت DOT با مقاومت 6.16 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که جفت ارز DOT/USD با یک بازار نزولی مواجه است، زیرا به زیر مرز 6.00 دلار سقوط کرده است. سطح حمایت کلیدی برای این جفت ارز 6.02 دلار است و اگر این سطح شکسته شود، ممکن است جفت به سطح حمایت 5.90 دلار سقوط کند. از سوی دیگر، سطح مقاومت در 6.16 دلار است و اگر گاوها بتوانند قیمت را به بالاتر از این سطح برسانند، جفت ممکن است تا سطح مقاومت 6.30 دلار افزایش یابد.

به نظر می‌رسد پولکادوت در بازاری صعودی قرار دارد زیرا بالاتر از مرز 6.30 دلار معامله می‌شود. با این حال، به نظر می رسد که خرس ها دست بالا را گرفته اند زیرا قیمت به زیر مرز 6.00 دلار سقوط کرده است. با این حال، از آن زمان، این توکن روند نزولی داشته و بیش از 1.35 درصد از ارزش خود را از دست داده است. در زمان نوشتن این مقاله، DOT/USD با قیمت 6.02 دلار معامله می شود و با بازار نزولی مواجه است. بازار دارایی های دیجیتال در چند روز گذشته با نوسانات زیادی روبرو بوده است و DOT نیز از این قاعده مستثنی نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت در نمودار روزانه: در کاهش DOT به زیر 6.08 دلار قاطعانه عمل می کند

در نمودار تحلیل قیمت پولکادوت 1 روزه، مشاهده می کنیم که DOT ​​یک الگوی مثلث نزولی تشکیل داده است. این یک الگوی نزولی است و نشان می دهد که خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. قیمت طی چند ساعت گذشته در تلاش برای خروج از سطح مقاومت 6.16 دلاری بوده و در نتیجه توکن شروع به کاهش کرده است. بازار حجم 24 ساعته برای این جفت 147,823,844 دلار است در حالی که ارزش بازار 6,847,057,846 دلار است.

تصویر 211
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی این جفت در 41.86 است و در منطقه اشباع فروش قرار دارد، که نشان می دهد توکن ممکن است به زودی تحت فشار خرید قرار گیرد. شاخص واگرایی میانگین متحرک در منطقه نزولی قرار دارد و نشان دهنده ادامه روند نزولی است. اندیکاتور باند بولینگر نشان می دهد که قیمت نزدیک به باند بولینگر پایین است که یک سیگنال نزولی است.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOT/USD: آخرین تحولات

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت 4 ساعته نشان می دهد که قیمت در حال حاضر زیر سطح 6.16 دلار معامله می شود و در صورت شکسته شدن سطح حمایت 6.02 دلار ممکن است تا سطح 5.90 دلار نیز سقوط کند. گاوها سعی کردند قیمت را به بالای سطح مقاومت 6.16 دلار برسانند، اما ناموفق بودند. باند بولینگر بالا در حال حاضر 6.16 دلار است، در حالی که باند بولینگر پایین در علامت 6.02 دلار است.

تصویر 210
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی برای این جفت در حال حاضر روی 42.68 است و در منطقه خنثی قرار دارد، که نشان می دهد بازار ممکن است در آینده نزدیک شاهد اقدامات جانبی باشد. اندیکاتور MACD در حال حاضر در ناحیه نزولی قرار دارد و خط سیگنال زیر هیستوگرام است که نشان دهنده ادامه روند نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادات نشان می‌دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در بازار نزولی قرار دارد و قیمت سکه در محدوده نزولی قرار دارد و در قیمت ۶.۰۸ دلار معامله می‌شود. با توجه به کاهش قیمت در ساعات گذشته، احتمال کاهش بیشتر وجود دارد. ما انتظار داریم DOT/USD بالاتر از سطح حمایت 6.02 دلار شناور باشد و ممکن است در کوتاه مدت به 6.16 دلار بازگردد. شاخص‌های فنی در حال حاضر نزولی هستند و قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری، منتظر شکست یا بازگشت مجدد آن هستیم.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.