منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: با ورود قیمت به منطقه مقاومت، DOT در 7.73 دلار اصلاح می شود

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: با ورود قیمت به منطقه مقاومت، DOT در 7.73 دلار اصلاح می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت پولکادوت برای امروز نزولی است. DOT/USD تا دیروز در حال بهبود بود زیرا گاوها کنترل داشتند، اما حرکت صعودی دیروز کاهش یافت، زیرا گاوها نتوانستند قیمت را به بالای سطح 7.79 دلار برسانند، از جایی که قیمت شروع به اصلاح کرد. امروز DOT دوباره در حال تصحیح است و پس از یک ضرر جزئی با قیمت 7.73 دلار معامله می شود، زیرا فشار فروش در این مرحله بالا است، بنابراین روند نیز نزولی شده است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: با در دست گرفتن هزینه ها، قیمت کاهش می یابد

تحلیل 24 ساعته قیمت پولکادوت نشان می دهد که امروز پس از سه روز فعالیت صعودی مداوم که قیمت به شدت افزایش یافت، کاهش قیمت را نشان می دهد. امروز سطح قیمت تا 7.73 دلار کاهش یافته است زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 1.21 درصد ارزش خود را از دست داده است و از آنجایی که روند قبلاً صعودی بود، جفت ارز دیجیتال همچنان سود 5.42 درصدی را در هفته گذشته نشان می دهد. در صورت تداوم فشار فروش در ساعات آینده کاهش بیشتر قیمت نیز پیش بینی می شود.

DOT 1s
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر به طور قابل توجهی در حال گسترش هستند، باند بالایی که در علامت 7.89 دلار قرار دارد، قوی ترین مقاومت را نشان می دهد و باند پایینی موجود در علامت 6.73 دلار، قوی ترین حمایت را نشان می دهد. میانگین باندهای بولینگر در سطح 7.31 دلار زیر منحنی SMA 20 قرار دارد. میانگین متحرک (MA) در 7.42 دلار زیر سطح قیمت قرار دارد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه بالایی منطقه خنثی در شیب نزولی قرار دارد و در شاخص 53 معامله می شود که حاکی از فشار فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تحلیل قیمت پولکادوت نشان می‌دهد که خرس‌ها امروز بدون هیچ گونه دخالت محسوسی از سوی خریداران، کنترل بازار را در دست دارند. با این حال، با ظاهر شدن یک شمعدان سبز در آخرین ساعات، تلاش‌های صعودی دوباره در حال ظهور هستند. قیمت هنوز افزایش نیافته است، اما کسری بیشتر در ارزش قیمت در ساعات آینده به شدت انتظار می رود.

DOT 4e
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

با گسترش باندهای بولینگر، نوسانات در نمودار 4 ساعته بالاتر است و مقادیر آنها به شرح زیر است. باند بالایی در علامت 8.03 دلار و باند پایینی در علامت 7.14 دلار قرار دارد، در حالی که اندیکاتور خط میانگین را در علامت 7.58 دلار زیر سطح قیمت قرار می دهد و میانگین MA در علامت 7.72 دلار قرار می گیرد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز کاهش یافته است و در شاخص 60 معامله می شود، اگرچه همچنان در محدوده خنثی قرار دارد، و فرصت خرید فعلی مانع از افت بیشتر امتیاز این اندیکاتور شده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشانه های نزولی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد زیرا به طور کلی فشار فروش در بازار است. DOT/USD پس از بهبودی خوب دوباره در حال اصلاح است و انتظار می‌رود که سکه تا چند ساعت آینده روند نزولی خود را ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.