منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: با تحریک حرکت صعودی، DOT 7.29 دلار را پس می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: با تحریک حرکت صعودی، DOT 7.29 دلار را پس می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل به روز قیمت پولکادوت یک حرکت صعودی را از سمت صعودی نشان می دهد. سطوح قیمت ها دامنه صعودی را پوشش داده اند، زیرا حرکت صعودی ثابت شده است که کاملا ثابت است. سطوح قیمت به 7.29 دلار، بالاترین سطح قبلی خود بازگشته است و باعث شده است که کنترل نزولی در حال حاضر سقوط کند. سطوح حمایت نیز در حال افزایش به بالای 6.66 دلار هستند و در صورت تقویت بیشتر حرکت صعودی ممکن است به زودی به اوج جدیدی برسند.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: DOT یک شبه نزدیک به 10 درصد افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت نشانه های تشویق کننده ای را برای خریداران به نمایش می گذارد و آنها را برای افزودن بیشتر به ارزش دارایی ترغیب می کند. با وجود کاهش سطح قیمت در هفته گذشته، آخرین روندها برای ارزهای دیجیتال مثبت بوده است. قیمت DOT در زمان نگارش این مقاله به 7.29 دلار رسیده است و در 24 ساعت گذشته 9.95 درصد ارزش داشته است.

در هفته گذشته، برتری نزولی مشاهده شد، اما امروز، افزایش قابل ستایش قیمت رخ داده است زیرا سکه مقاومت 7.31 دلار را به چالش می کشد. این مقدار بسیار بالاتر از میانگین متحرک (MA) است که 6.82 دلار است.

گاز نقطه 1
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: Tradingview

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز بهبود یافته است و با موفقیت به ارزش 50 رسیده است. با این حال، نوسانات در حال کاهش است و میانگین باندهای بولینگر نیز به 6.92 دلار کاهش یافته است که یک نشانه منفی برای آینده بر اساس قیمت پولکادوت است. تحلیل و بررسی. اگر در مورد مقادیر باندهای بولینگر صحبت کنیم، باند بالایی 7.49 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین در زمان نوشتن 6.35 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان می دهد که این ارز دیجیتال با یک اعتصاب نزولی مواجه شده و موفق شده است از سطح 7.19 دلار عبور کند. منحنی SMA 20 نیز به ارتفاع جدیدی رسیده است و میانگین باندهای بولینگر تا 6.78 دلار افزایش یافته است. شکاف بین باندهای بولینگر در حال افزایش است که نشانگر افزایش نوسانات و احتمال تصاحب حرکت صعودی در آینده است.

نقطه 4هوج
نمودار قیمت 4 ساعته DOTUSD. منبع: tradingview

باندهای بولینگر در حال گسترش هستند، باند بالایی به 7.29 دلار می رسد و قیمت از آن بالاتر رفته است. در مقابل، باند پایینی در 6.28 دلار وجود دارد. امتیاز RSI نیز در حال افزایش است و در حال حاضر در شاخص 68 است، درست نزدیک مرز منطقه ای که بیش از حد خرید شده است.

هفته گذشته هم برای گاوها و هم برای خرس‌ها بسیار مهم بود، زیرا هر دو نقاط قوت خود را به نمایش گذاشتند، اما روند فعلی برای ارز دیجیتال صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: نتیجه گیری

از تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت، مشهود است که گاوها دوباره پیشتاز هستند. این حرکت بسیار زیاد بوده است و با افزایش قیمت شگفت‌انگیز از خرس‌ها عبور کرده و ارزش آن را به 7.29 دلار رسانده است.

علیرغم نتایج ناامیدکننده در ساعات گذشته، در حال حاضر، سطوح قیمت ها در سطح فوق العاده ای در حال جهش هستند، زیرا حمایت نیز به 6.66 دلار افزایش یافته است. اگر سطح حمایت حفظ شود، ممکن است کریپتوکارنسی به بالاترین سطح بالاتر از مقاومت یعنی 7.31 دلار برسد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.