منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: با بازگشت گاوهای نر DOT به 6.23 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: با بازگشت گاوهای نر DOT به 6.23 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل اخیر قیمت پولکادوت حاکی از یک روند صعودی برای روز است زیرا قیمت دوباره به اوج خود می رسد. احتمال افزایش بیشتر ارزش ارز دیجیتال وجود دارد زیرا گاوها بازگشتی قوی داشته اند. اگرچه قیمت در روزهای گذشته به یک سطح تعیین کننده کاهش یافت، اما روند امروز بازار به نفع گاوها تغییر کرده است. افزایش ارزش DOT/USD شناسایی شده است، زیرا قیمت پس از تلاش‌های صعودی امروز تا 6.23 دلار بهبود یافته است. با این حال، قیمت به نقطه مقاومت بعدی نزدیک می شود، جایی که فشار فروش ممکن است دوباره ظاهر شود.

نمودار 24 ساعته روند صعودی قیمت پولکادوت را نشان می دهد که در حال حاضر نزدیک به مقاومت اصلی در 6.33 دلار معامله می شود. خریداران هنوز این سطح را نقض نکرده اند و ممکن است قبل از وقوع یک عقب نشینی جزئی اتفاق بیفتد. از سوی دیگر، DOT سودهای قوی تری نشان داده است زیرا همچنان بالاتر از حمایت مهم 5.85 دلار معامله می شود. از آنجایی که حرکت به نفع گاو نر می چرخد، می توان افزایش بیشتری را از هر دوی این گروه ها انتظار داشت.

نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD: پولکادوت 6.54 درصد از ارزش خود را به دست آورد.

تحلیل قیمت دیلی پولکادوت حرکت صعودی قیمت را برای روز تایید می کند، زیرا گاوها پس از اصلاح دیروز دوباره به نمودار قیمت بازگشته اند. اگرچه ارزش DOT در هفته گذشته کاهش شدیدی را تجربه کرد، اما خط روند طی این هفته رو به افزایش بود. سکه طی 24 ساعت گذشته 2.80 درصد افزایش ارزش داشته و سکه نیز در هفته گذشته 2.61 درصد افزایش ارزش داشته است.

تصویر 436
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

ارزش میانگین متحرک (MA) در حال حاضر روی 5.89 دلار است و منحنی SMA 20 همچنان زیر منحنی SMA 50 معامله می شود که در 6.23 دلار وجود دارد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) نیز در منطقه صعودی قرار دارد، که نشان می دهد روند صعودی در حرکت قیمت DOT/USD ممکن است ادامه یابد. هیستوگرام در حال بالا رفتن است و دو سیگنال قبلی هر دو به نفع خریداران است که می توانند از این فرصت برای کسب سود بیشتر استفاده کنند. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در منطقه خرید بیش از حد است که نشان می دهد در صورت ادامه افزایش قیمت DOT، فشار خرید ممکن است افزایش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار 4 ساعته: با افزایش حرکت صعودی، DOT/USD به 6.33 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت پولکادوت تأیید می کند که حرکت قیمت به شدت صعودی است زیرا بازار در 24 ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. افزایش قابل توجهی در فعالیت خرید امروز مشاهده شده است، زیرا قیمت تا 6.33 دلار افزایش یافت. اگر گاوها به پیشرفت خود ادامه دهند، بازیابی بیشتر در ارزش DOT/USD دنبال خواهد شد.

تصویر 435
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

اگر پیش برویم و میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، آنگاه ارزش آن در نشانگر 6.0685 دلار، زیر سطح قیمت قرار می‌گیرد. با نگاهی به اندیکاتور MACD 4 ساعته، مشاهده می‌شود که حول خط صفر نوسان می‌کند و مقادیر هیستوگرام نیز در حال افزایش هستند، به این معنی که افزایش بیشتری در فعالیت گاوها قابل انتظار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) به بالای 50 افزایش یافته است که نشان دهنده افزایش فشار خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نشان دهنده روند صعودی قوی در بازار است، زیرا DOT/USD به شدت از افت قبلی خود بهبود یافته است و اکنون در آستانه عبور از سطح مقاومت 6.33 دلار است. اگر گاوها موفق به شکستن این علامت شوند، قیمت ممکن است با افزایش فشار خرید که توسط سیگنال‌های مثبت در نمودارهای فنی هدایت می‌شود، بالاتر رود. از سوی دیگر، اگر خرس ها بتوانند بر گاوها غلبه کنند، ممکن است یک عقب نشینی در قیمت DOT/USD اتفاق بیفتد.