منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: با بازگرداندن روند نزولی، تابع قیمت به 6.35 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: با بازگرداندن روند نزولی، تابع قیمت به 6.35 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Polkadot روند نزولی را در بازار نشان می دهد زیرا تابع قیمت به 6.35 دلار کاهش می یابد. این روند نزولی زمانی پدیدار شد که فروشندگان دوباره کنترل خود را به دست گرفتند و جفت ارز DOT/USD برای شکستن بالاتر از مقاومت 6.54 دلار تلاش کرد. با این حال، حمایت از سکه همچنان در 6.30 دلار باقی می‌ماند که نشان‌دهنده احتمال بازگشت در آینده نزدیک است.

بازار پولکادوت در چند روز گذشته در مرحله تثبیت بوده است زیرا بین 6.25 تا 6.55 دلار معامله می شود. دارایی دیجیتال در حال حاضر با قیمت 6.35 دلار معامله می شود و بیش از 2.57 درصد در روز کاهش یافته است. ارزش بازار DOT در حال حاضر 7.21 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 251 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت نمودار قیمت یک روزه: قیمت به 6.35 دلار کاهش می یابد

با تایید یک روند نزولی از تحلیل قیمت یک روزه پولکادوت، قیمت بار دیگر کاهش می یابد. جفت DOT/USD پس از اینکه از دیروز روندی نزولی داشت، در زمان نگارش این مقاله با قیمت 6.35 دلار معامله می شود. گاوها در ابتدا توانستند قیمت را به 6.54 دلار برسانند، اما خرس‌ها به سرعت کنترل را در دست گرفتند و قیمت را به پایین بازگرداندند.

تصویر 24
منبع: نمای معاملاتی

MACD حاکی از حضور نزولی قوی در حین حرکت بیشتر به سمت منطقه منفی است. RSI همچنین حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا در این اندیکاتور به زیر 50 می رسد. با نگاهی به نمودار یک روزه، قیمت در حال حاضر کمتر از میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه است که نشان دهنده روند نزولی در بازار است. شاخص میانگین متحرک در حال حاضر 6.49 دلار است که کمتر از قیمت فعلی بازار است.

نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD: قیمت پولکادوت نزولی در 6.35 دلار است.

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Polkadot نشان می دهد که حمایت در 6.30 دلار ظاهر شده است زیرا قیمت پس از 4 ساعت نزول شروع به بهبودی کرده است. این ریزش قبل از رسیدن حمایت به شدت تشدید شد که سطح قیمت ها را به شدت بدتر کرد. با این حال، بازده صعودی به بازیابی قیمت تا 6.54 دلار کمک کرده است و ارزش میانگین متحرک در حال حاضر روی 6.47 دلار است.

تصویر 25
منبع: نمای معاملاتی

منحنی RSI اکنون با احیای فرآیند خرید به سمت بالا حرکت می کند و سطح RSI اکنون زیر 50 سطح است، زیرا در حال حاضر در 48.20 است. منحنی MACD نیز نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد، اما هنوز هیچ نشانه ای از حرکت قریب الوقوع قیمت را نشان نداده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته پولکادوت تایید شده است، قیمت یک بار دیگر کاهش می یابد. قیمت امروز به دلیل روند نزولی حاکم بر بازار، حرکت نزولی را دنبال کرده است. خرس‌ها در 24 ساعت گذشته در صندلی رانندگی بودند و جفت DOT/USD برای شکستن بالاتر از مقاومت 6.54 دلار تلاش کرد. با این حال، حمایت در 6.30 دلار همچنان قوی است و پتانسیلی برای بازگشت در آینده نزدیک وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.