منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: ارزش DOT به زیر 35.89 دلار کاهش می یابد، زیرا خرس ها همچنان برنده هستند

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: ارزش DOT به زیر 35.89 دلار کاهش می یابد، زیرا خرس ها همچنان برنده هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت تا سطح 35.89 دلار کاهش یافته است.
  • تحلیل قیمت پولکادوت روند نزولی را پیش بینی می کند.
  • پشتیبانی در موقعیت 34.47 دلار یافت می شود.

بازار در چند هفته گذشته روند نزولی را دنبال کرده است زیرا خرس ها پی در پی برنده شده اند. قیمت در 24 ساعت گذشته نیز به دلیل افزایش ناگهانی حرکت نزولی کاهش قابل توجهی داشته است. آخرین روند نزولی ارزش سکه را به 35.9 دلار کاهش داده است که تأثیر بسیار منفی بر ارزش بازار DOT/USD گذاشته است.

نمودار قیمت یک روزه DOT/USD: سطوح قیمت به 35.9 دلار سقوط می کند زیرا خرس ها ثبات را نشان می دهند

یک روند نزولی ثابت در چند هفته گذشته ادامه داشته است، زیرا فعالیت فروش تقریباً به نقطه اوج خود رسیده است. خرس‌ها در 24 ساعت گذشته نیز بر نمودار قیمت تسلط داشتند، زیرا قیمت تا 35.893 دلار در لحظه کاهش یافت. وضعیت برای خریداران ارزهای دیجیتال نامطلوب تر می شود، زیرا ارزش DOT به طور مداوم در حال کاهش است. در ادامه، شاخص میانگین متحرک ارزش خود را در حال حاضر 43.84 دلار تعیین می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: ارزش DOT به زیر 35.89 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها به پیروزی 1 ادامه می دهند.
نمودار قیمت 1 روزه DOT/USD. منبع: TradingView

اگرچه گاو نر در تلاش برای یافتن راه خود برای بهبودی است، خرس ها تلاش های خود را ناموفق انجام داده اند. نوسان بدون تغییر است و ارزش بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون در 53.22 دلار و ارزش پایین تر در 34.47 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) تا 36.33 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: گاوها موفق شدند قیمت بالای 35.8 دلار را نجات دهند

تحلیل قیمت پولکادوت چهار ساعته روند صعودی را پیش‌بینی می‌کند زیرا قیمت در چند ساعت گذشته بهبود کافی را تجربه کرده است. آخرین حرکت قیمت صعودی است و گاوها موفق شده اند از روند نزولی در حال تشدید فرار کنند. قیمت در حال حاضر در موقعیت بسیار باثباتی قرار دارد، یعنی 35.88 دلار، و انتظار می رود در چند ساعت آینده به بالاترین حد خود برسد. ارزش میانگین متحرک به 38.26 دلار کاهش یافته است، زیرا خرس ها قبلاً پیشرو بودند.

تجزیه و تحلیل قیمت پولکادوت: ارزش DOT به زیر 35.89 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها به برد 2 ادامه می دهند.
نمودار قیمت 4 ساعته DOT/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات نشان می دهد که روندها ممکن است به زودی به دلیل بازده نزولی تغییر کند. با این وجود، ارزش باندهای بولینگر بالا به 42.13 دلار رسیده است و ارزش باندهای بولینگر پایین به 35.85 دلار کاهش یافته است. منحنی RSI روند صعودی را تایید می کند و امتیاز تا 35.60 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polkadot: ارزش DOT به زیر 35.89 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها به پیروزی 3 ادامه می دهند.
نمودار شاخص های فنی DOT/USD. منبع: TradingView

با قوی تر شدن حرکت نزولی، افزایش چشمگیر فعالیت فروش در چند ماه گذشته ادامه داشته است. بنابراین نمودار شاخص های فنی یک سیگنال نزولی را ارائه می دهد. می بینیم که 13 شاخص در سطح فروش، ده عقربه در سطح خنثی و سه شاخص در سطح خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز یک نشانه نزولی ثابت ارائه می دهد. در مجموع 12 شاخص در سمت فروش قرار دارند. دو عقربه در سمت خرید قرار دارد، در حالی که تنها یک نشانگر در سمت خنثی است. نوسانگرها یک اشاره خنثی می دهند زیرا 9 نوسانگر در نقطه خنثی هستند، در حالی که از یک طرف، هر کدام در نقاط فروش و خرید هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پولکادوت

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه و ساعتی پولکادوت یک اشاره نزولی به دست می دهد زیرا قیمت امروز دچار کاهش شدید شده است. قیمت در حال حاضر در سطح 35.89 دلار است و انتظار می رود در چند روز آینده بیشتر کاهش یابد. از سوی دیگر، پیش‌بینی قیمت ساعتی از خریداران حمایت می‌کند زیرا قیمت حرکت صعودی را در چهار ساعت گذشته پوشش داده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.