منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: NEAR با رسیدن قیمت به 4.45 دلار 16 درصد افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: NEAR با رسیدن قیمت به 4.45 دلار 16 درصد افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت فعلی پروتکل NEAR برای امروز به نفع خریداران است زیرا گاوها با پوشش یک محدوده به سمت بالا و بالا بردن قیمت به سطح 4.45 دلار پیشرفت قابل توجهی داشته اند. گاوها حرکت تهاجمی از خود نشان می دهند و از دیروز به خوبی قیمت سکه را بازیابی کرده اند. به طور کلی، ارز دیجیتال در چند هفته گذشته در حال تثبیت بوده است، و اکنون به نظر می رسد که از این ادغام به سمت بالا حرکت کرده است، زیرا روند خرید شتاب بیشتری گرفته است.

نمودار قیمت 1 روزه نزدیک/دلار: ممکن است با بالا رفتن قیمت، اصلاح ظاهر شود

تجزیه و تحلیل قیمت نزدیک به پروتکل 1 روزه نشان می دهد که روند صعودی قیمت در حال انجام است زیرا گاوها امروز کاملاً تهاجمی به نظر می رسند. NEAR/USD در محدوده 3.98 دلار در سمت پایین تا 4.52 دلار در سمت بالاتر معامله شد. در حال حاضر، این جفت ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 4.45 دلار معامله می‌شود، زیرا NEAR افزایش 16.5 درصدی ارزش را در 24 ساعت گذشته گزارش می‌دهد. در عین حال، همچنین افزایش ارزش را با حاشیه بسیار بیشتر 35.50 درصدی طی هفت روز گذشته گزارش می دهد، زیرا این روند طی هفته گذشته صعودی بود. ارزش بازار نیز 16.22 درصد افزایش یافته و حجم معاملات امروز 152 درصد افزایش یافته است.

نزدیک 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه نزدیک/دلار. منبع: TradingView

نوسانات برای NEAR/USD کم است اما افزایش می یابد زیرا باندهای بولینگر با قیمت مسابقه شروع به گسترش کرده اند، حد بالایی باندهای بولینگر اکنون در سطح 4.12 دلار معامله می شود و حد پایین این اندیکاتور در 2.95 دلار وجود دارد. علامت نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی از ارز دیجیتال است. میانگین خط مرکزی باندهای بولینگر 3.53 دلار است و قیمت به سمت باند بالایی معامله می شود که نشانه صعودی است.

منحنی شاخص قدرت نسبی (RSI) به شدت رو به بالا است و امتیاز RSI پس از باقی ماندن در زیر خط مرکزی محدوده خنثی برای مدت طولانی به شاخص 63 بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل نزدیک: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR ادامه عملکرد صعودی قیمت را نشان می دهد، زیرا پس از افت ناگهانی قیمت در روز گذشته، گاوها پیشتاز شدند و از آن زمان با موفقیت دوباره روند صعودی خود را ادامه دادند. روند امروز تفاوتی نداشته است و حتی پیشرفت تهاجمی تری را نشان می دهد زیرا کندل های امروزی نسبتاً بزرگتر هستند که نشان دهنده حرکت صعودی قوی است.

نزدیک 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته نزدیک/دلار. منبع: TradingView

با توجه به نمودار 4 ساعته، نوسانات نیز زیاد است و با گسترش گسترده باندهای بولینگر بیشتر می‌شود. حد بالایی باندهای بولینگر در علامت 4.31 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت از NEAR/USD است، زیرا قیمت در چند ساعت گذشته از حد بالایی شاخص عبور کرده است و باند پایین به سطح 3.14 دلار رسیده است.

RSI در نمودار ساعتی نشان می دهد که NEAR در وضعیت خرید بیش از حد است زیرا این اندیکاتور به شاخص 76 منطقه اشباع خرید رسیده است. منحنی شیب تند RSI در حال حاضر شتاب خرید قوی را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پروتکل NEAR

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR نشان می دهد، به طور کلی، یک روند صعودی در هفته گذشته دنبال می شود. با وجود شرایط نزولی بازار، گاوها امروز روحیه قابل توجهی از خود نشان داده اند. ما انتظار داریم NEAR امروز به روند صعودی بیشتری ادامه دهد زیرا حرکت صعودی کاملاً تهاجمی است. از سوی دیگر، ممکن است در ساعات آینده اصلاحاتی نیز انجام شود زیرا قیمت از دیروز بسیار بالاتر رفته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.