منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: NEAR از مقاومت 11.6 دلار عبور کرد، بعد از آن 12.3 دلار را دید.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: NEAR از مقاومت 11.6 دلار عبور کرد، بعد از آن 12.3 دلار را دید.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR حرکت صعودی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی از NEAR/USD با قیمت 11.5 دلار موجود است.
  • مقاومت در 12.3 دلار یافت می شود.

قیمت پروتکل NEAR از مرز 11.6 دلار عبور کرده است، زیرا حرکت صعودی قوی قیمت را به مرز 12 دلار رسانده است، و اکنون، آماده به چالش کشیدن 12.3 دلار است. تابع قیمت امروز تحت سلطه قوی صعودی است. و مقاومت بعدی 12.3 دلار، نقطه ATH در 25 اکتبر است. فشار فروش در این نقطه بالاست که طبیعی است و با شکستن بیش از 12.3 دلار، NEAR رکورد دیگری را ثبت خواهد کرد.

نمودار قیمت 1 روزه نزدیک/دلار: گاوها ATH را هدف دارند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه نزدیک به پروتکل نشان می دهد که گاوها به دنبال یک رکورد بالاتر هستند زیرا قیمت در نزدیکی ATH در 12.06 دلار در زمان نوشتن این مقاله معامله می شود. NEAR در 24 ساعت گذشته ارزش 5.8 درصدی را به دست آورده است و نسبت به هفته گذشته 14.2 درصد در ارزش قیمت بهبود یافته است. ارزش بازار طی 24 ساعت گذشته 5.4 درصد بهبود یافته و حجم معاملات نیز 32 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: NEAR از مقاومت 11.6 دلار عبور کرد، 12.3 دلار بعدی را دید.
نمودار قیمت 1 روزه نزدیک/دلار. منبع: Tradingview

نوسانات برای جفت NEAR/USD همچنان بالاست، زیرا انتهای باندهای بولینگر پس از همگرایی آهسته قبل، هنوز از هم دور هستند. باند بالا در 12.4 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای Near است و باند پایین در 0.1 دلار است که به طور متوسط ​​در مارک 10.8 دلار قرار دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه بالایی منطقه خنثی قرار دارد و با شاخص 64 در نزدیکی منطقه بیش از حد خرید معامله می شود. اما شانس ورود آن به منطقه ای که بیش از حد خرید شده است کمتر است. با این حال، منحنی RSI بسیار شیب دار است که نشان دهنده خرید بالا در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل نزدیک: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR 4 ساعته نشان می دهد که قیمت NEAR به مدت 12 ساعت در یک روند صعودی بوده و هیچ مداخله نزولی در این مدت مشاهده نشده است، زیرا جریان قیمت به طور مداوم رو به بالا بوده است، مقداری فشار فروش افزایش یافته است، و اکنون قیمت در حال حرکت به سمت پایین است زیرا آخرین کندل قرمز است که نشان دهنده کاهش قیمت از 12.2 دلار به 12.06 دلار است. با این حال، حرکت صعودی امروز به ارز دیجیتال کمک کرد تا ارزش قابل توجهی پیدا کند زیرا قیمت تا حد نزدیک شدن به ATH بالا رفت، و هنوز هم شانس NEAR برای ثبت رکورد امروز وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: NEAR از مقاومت 11.6 دلار عبور کرد، 2 بعدی 12.3 دلار را دید
نمودار قیمت 4 ساعته نزدیک به دلار آمریکا. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته کاملاً بالا است زیرا شاخص نوسانات گسترش گسترده ای را نشان می دهد که باند بولینگر بالایی در علامت 12.1 دلار و باند پایینی در علامت 10 دلار قرار دارد و میانگین آن در علامت 11 دلار است. RSI در آستانه ورود به منطقه اشباع خرید بود، اما با شروع فروش در بازار، دوباره به منطقه خنثی منحرف شد. RSI بر روی منحنی نزولی در شاخص 66 در نمودار 4 ساعته معامله می شود که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار برای NEAR/USD است.

شاخص‌های فنی Near Protocol به شدت در سمت صعودی قرار دارند، زیرا 17 شاخص فنی خرید دارایی‌های NEAR را پیشنهاد می‌کنند و تنها یک شاخص با ایده خرید مخالف است و سیگنال فروش می‌دهد. با این حال، حدود هشت شاخص فنی خنثی هستند و به نفع هیچ یک از طرف های بازار نیستند.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل نزدیک: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت نزدیک به پروتکل نشان می دهد که ارز دیجیتال به شدت صعودی است و گاوها دامنه صعودی خوبی را پوشش داده اند. پس از ادامه روند صعودی برای چنین دوره‌ای از زمان، احتمالات قریب‌الوقوع برای اصلاح در ساعات آینده وجود دارد، زیرا RSI در نمودار 4 ساعته فشار فروش را نشان می‌دهد. بنابراین، تجارت محتاطانه فراتر از این نقطه توصیه می شود، زیرا قیمت در حال حاضر نزدیک به بالاترین حد خود است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.