منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: قیمت از 11.54 دلار عبور می کند زیرا گاوها دوباره حرکت می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: قیمت از 11.54 دلار عبور می کند زیرا گاوها دوباره حرکت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت تا 11.54 دلار افزایش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR افزایش را تأیید می کند.
  • پشتیبانی ظاهراً در 9.72 دلار قوی است.

تجزیه و تحلیل پروتکل NEAR نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد. با افزایش قیمت نزدیک/دلار آمریکا، گاوها موفق شدند یک بار دیگر پیشتاز باشند. هرچند در چند روز اخیر خرس ها بر بازار حکمرانی کرده اند، اما روند امروز دوباره به نفع خریداران است. بازده صعودی منجر به صعود قیمت به بالای 11.54 دلار شده است.

نمودار قیمت 1 روزه نزدیک به دلار: افزایش قیمت پس از بازگشت صعودی مشاهده شد

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR یک روزه روند صعودی آن روز را تأیید می کند، زیرا گاوها موفق به بازگشت شده اند. نوسانات مداوم در حرکت قیمت از چند هفته گذشته وجود داشته است. اما امروز، گاوها توانسته اند با بالا بردن قیمت از مرز 11.54 دلار، برنده شوند. به دلیل روند صعودی، قیمت اکنون بالاتر از مقدار میانگین متحرک (MA) یعنی 11.54 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: قیمت از 11.54 دلار عبور می کند زیرا گاوها شتاب 2 را دوباره به دست می آورند
نمودار قیمت 1 روزه نزدیک/دلار. منبع: TradingView

در 24 ساعت گذشته یک تلاقی بین منحنی SMA 20 و SMA 50 گزارش شده است. کاهش نوسانات، ارزش باند بولینگر بالا را به 12.17 دلار و ارزش باند بولینگر پایین را به 9.72 دلار تغییر داده است. با توجه به حرکت صعودی قیمت، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به 58.66 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل نزدیک: قیمت پس از تصاحب صعودی از 11.53 دلار گذشت

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR چهار ساعته افزایش قابل توجهی در قیمت را دیکته می کند. گاوها در چند ساعت گذشته بر نمودار قیمت حکمرانی کرده اند و در چهار روز گذشته نیز حرکت فزاینده ای مشاهده شده است. گاوها قیمت را به سطح 11.54 دلار رسانده اند و انتظار می رود روند صعودی بیشتر شود. میانگین متحرک در نمودار قیمت چهار ساعته 11.24 دلار است، در حالی که میانگین باندهای بولینگر 11.47 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: قیمت از 11.54 دلار عبور می کند زیرا گاوها شتاب 3 را دوباره به دست می آورند
نمودار قیمت 4 ساعته نزدیک به دلار آمریکا. منبع: TradingView

منحنی SMA 50 همچنان بالاتر از منحنی SMA 20 حرکت می کند، زیرا خرس ها زودتر روند داشتند. شاخص باندهای بولینگر تغییری را در مقادیر نشان می دهد و همچنین اکنون ارزش بالای آن 12.26 دلار و مقدار پایین آن 10.67 دلار است. امتیاز RSI در نتیجه روند صعودی به 56.10 ارتقا یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR: قیمت از 11.54 دلار عبور می کند زیرا گاوها شتاب 4 را دوباره به دست می آورند
نمودار نشانگرهای فنی نزدیک/دلار. منبع: TradingView

نمودار اندیکاتورهای فنی NEAR/USD نتایج مثبتی را در رابطه با حرکات قیمت ارائه می دهد. یک سیگنال صعودی برای روز وجود دارد، زیرا 15 اندیکاتور در نقطه خرید، 9 عقربه در نقطه خنثی و تنها دو اندیکاتور در نقطه فروش قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک از خریداران با یک سیگنال صعودی قوی پشتیبانی می کند. 13 اندیکاتور در موقعیت خرید وجود دارد، در حالی که یک نشانگر در موقعیت فروش و خنثی است. اسیلاتورها یک اشاره خنثی برای روز ارائه می دهند، زیرا هشت اندیکاتور در موقعیت خنثی، دو اندیکاتور در موقعیت خرید و یک اندیکاتور در محل فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت پروتکل NEAR

تجزیه و تحلیل قیمت پروتکل NEAR نشان می دهد که با احیای حرکت صعودی، روند افزایشی بازار را در روز تحت کنترل خود درآورده است. قیمت به دلیل روند صعودی تا سطح 11.54 دلار افزایش یافته است. اگر گاوها در تلاش خود پایدار بمانند، می‌توان انتظار بهبود بیشتری در ارزش سکه داشت. اگرچه حرکت نزولی در هفته گذشته در اوج خود بود، روند امروز کاملا امیدوارکننده است. تقاطع بین منحنی های SMA 20 و SMA 50 نشانه دیگری از روند صعودی است. پیش بینی ساعتی به نفع گاوها نیز پیش می رود، زیرا افزایش قابل توجهی در قیمت گزارش شده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.