منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت پرجمعیت: مسابقات پرجمعیت به 1.20 دلار، 55 درصد افزایش یافته است

تجزیه و تحلیل قیمت پرجمعیت: مسابقات پرجمعیت به 1.20 دلار، 55 درصد افزایش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت پرجمعیت امروز صعودی است.
  • مقاومت در 1.31 دلار یافت می شود.
  • نزدیکترین پشتیبانی برای PPT در 0.92 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Populous نشان می دهد که ارز دیجیتال امروز در شکل صعودی است. حرکت صعودی بسیار قوی است، زیرا گاوها دیروز بدون هیچ نشانه قبلی برای آن فوران کردند. نوسانات قیمت قبل از 5 نوامبر کاملاً اسمی بود و سکه در ماه گذشته نوسانات کمتری داشت. با این حال، کل ارز دیجیتال در ماه گذشته از دست داده بود زیرا خط روند قیمت برای آن دوره نزولی است.

دیروز PPT/USD از 0.52 دلار به 0.78 دلار افزایش یافت و امروز دوباره به محدوده 1.20 دلار رسید و تنها در دو روز ارزش قابل توجهی در حدود 120 درصد به دست آورد.

نمودار قیمت 1 روزه PPT/USD: قیمت PPT به 1.20 دلار افزایش می یابد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Populous نشان می دهد که قیمت امروز افزایش یافته است و همچنین قیمت در زمان نگارش این مقاله به 1.25 دلار رسیده است. سکه در 24 ساعت گذشته حدود 55 درصد ارزش داشته است و اگر زیان روزهای ابتدایی هفته را کم کنیم، در هفته گذشته 77 درصد ارزش داشته است. حجم معاملات نیز 211 درصد افزایش یافته و ارزش بازار نیز 50 درصد بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت پرجمعیت: مسابقات پرجمعیت تا 1.20 دلار، افزایش 55 درصدی 1
نمودار قیمت 1 روزه PPT/USD. منبع: Tradingview

نوسانات از دیروز شروع به افزایش کرده است زیرا باندهای بولینگر به شدت شروع به گسترش کردند زیرا قیمت شروع به صعود کرد. باند بالایی در علامت 1 دلار است که نشان دهنده حمایت از سکه است، و باند پایینی در علامت 0.39 دلار قرار دارد که به طور متوسط ​​در علامت 0.69 دلار قرار دارد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز از منطقه کم فروش که از منطقه خنثی عبور می کند در یک حرکت سریع بالا رفت و امروز در حالی که در شاخص 73 معامله می شود وارد منطقه اشباع فروش شده است که نشان دهنده فعالیت خرید شدید PPT/USD در بازار است. .

تجزیه و تحلیل قیمت پرجمعیت: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Populous نشان می دهد که قیمت امروز به طور مداوم در حال افزایش است. آخرین اصلاح دیروز و آن هم فقط به مدت چهار ساعت مشاهده شد و گاوها به زودی کنترل خود را به دست گرفتند و تا کنون به تلاش خود ادامه می دهند. قیمت از 20 ساعت گذشته به سمت بالا پوشش داده شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پرجمعیت: مسابقات پرجمعیت به 1.20 دلار، افزایش 55 درصدی 2
نمودار قیمت 4 ساعته PPT/USD. منبع: Tradingview

نوسانات همچنین در نمودار 4 ساعته بالاست، زیرا شاخص نوسان به طرز شگفت انگیزی در حال گسترش است و انتهای بالایی آن در 1.1 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از PPT/USD است، باند پایین به 0.20 دلار رسیده است که نشان دهنده یک وضعیت بسیار نوسان است. میانگین متحرک در 0.825 دلار معامله می شود و RSI در منطقه اشباع خرید به شاخص 86 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت پرجمعیت: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Populous نشان می دهد که ارز دیجیتال بسیار صعودی و همچنین بسیار نوسان است. با این حال، ارز دیجیتال چشم انداز مثبتی دارد و معامله در بازار گاوها معمولا در مقایسه با بازار مختلط آسان‌تر است، بنابراین سرمایه‌گذاری در PPT می‌تواند سودآور باشد زیرا اخیراً بسیاری از سکه‌ها با پیشروی MANA ارزش قابل توجهی پیدا کرده‌اند. ما انتظار داریم که Populous برای امروز صعودی خود را ادامه دهد، و حتی اگر به عقب برگردد، همچنان انتظار داریم که بالای 1.12 دلار باقی بماند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.