منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم: HNT/USD تلاش می کند تا از 4.38 دلار عبور کند

تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم: HNT/USD تلاش می کند تا از 4.38 دلار عبور کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت هلیوم امروز کمی صعودی است که مطابق با احساسات بازار است. با این حال، در 5 روز گذشته که قیمت از 6.29 دلار مستقیم به 4.091 دلار سقوط کرد، به طور مداوم نزولی بود، جایی که سطح حمایت جدیدی پیدا کرد.

سکه 360 1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه حرارتی کریپتو تصویر بزرگ تری از احساسات کلی در بازار به ما می دهد. می‌توانیم هر دو بیت کوین و اتریوم را در سبزها ببینیم که نشانه خوبی است. در بیشتر موارد، بازار امروز صعودی است. از این رو، می‌توان انتظار داشت که برخی از سکه‌های اصلی از پایین‌ترین سطح اخیر خود بازگردند.

اما آیا هلیوم به نوسان قبلی یعنی 9.11 دلار باز خواهد گشت؟ خوب، ممکن است کمی بهبود یابد، اما بهبودی تا آن نقطه به این زودی بعید به نظر می رسد.

حرکت قیمت 24 ساعته هلیوم: HNT/USD پشتیبانی جدید را 4.09 دلار تعیین می کند

1 ساعت
نمودار قیمت هلیوم توسط TradingView

در 24 ساعت گذشته، هلیوم پشتیبانی جدید را در 4.09 دلار تعیین کرد و به بالاترین سطح محلی 4.38 دلار بازگشت. با این حال، بهبود به هیچ وجه قابل توجه نیست، به خصوص اگر آن را با آخرین نوسان 9.11 دلار مقایسه کنیم، جایی که هلیم با مقاومت عظیمی روبرو شد.

با این وجود، قیمت هلیوم در 24 ساعت گذشته 4.21 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، حجم معاملات نیز 8.55 درصد افزایش یافته است، در حالی که ارزش بازار 4.28 درصد افزایش یافته است. در حال حاضر نسبت حجم به بازار 0.03444 است.

RSI در تحلیل قیمت ساعتی هلیوم در دهه 50 است، که نشان می دهد بازار هلیم در حال حاضر کاملا متعادل است. MACD هیستوگرام ها را به رنگ سبز نشان می دهد. با این حال، آنها به آرامی در دو بازه اخیر به طور مداوم قدرت خود را از دست می دهند. به نظر می رسد هلیوم با مقاومت قابل توجهی در حدود 4.38 دلار مواجه است. برای عبور از این سطح، ممکن است به حرکت جدی گاوها نیاز باشد.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت هلیوم: HNT/USD در حال روند نزولی است

نمودار 4 ساعته
نمودار قیمت هلیوم توسط TradingView

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت هلیوم نشان می دهد که اوج های پایین تر و پایین ترین سطح جدید در حال ایجاد است. از این رو، اگر به تصویر بزرگتر نگاه کنیم، هلیم در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد. از این رو، بهبودی در کوتاه مدت ممکن است، اما عاقلانه نیست که شرایط کلی بازار را نادیده بگیریم.

نوسان قبلی برای HNT/USD روی 29 6.29 دلار تعیین شده استهفتم از آگوست 2022. از آن زمان، HNT/USD روند نزولی داشته است. بنابراین، سرمایه گذاری یا گرفتن یک موقعیت طولانی مدت در هلیوم ممکن است ایده خوبی نباشد. اگرچه، دوره های کوتاه حرکت صعودی می تواند منجر به بهبودی جزئی اما کوتاه مدت شود.

تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم: نتیجه گیری

در حالی که به نظر می رسد هلیوم در کوتاه مدت در حال بهبود است، اینها چیزی جز رالی های کوتاه مدت نیستند. تصویر بزرگتر نشان می دهد که ارز پس از آخرین نوسان در 29 آگوست 2022 در یک روند نزولی گسترده قرار دارد. این بیشتر نشان دهنده شرایط بازار بزرگتر است. از این رو، اکنون بهترین زمان برای گرفتن یک موقعیت طولانی مدت در هلیوم نیست.

بازار نزولی شاید بهترین زمان برای یادگیری مهارت های لازم برای به دست آوردن سودهای بزرگ در طول بازار صعودی باشد. بنابراین، مطالعه راهنماهای عمیق در مورد سرمایه گذاری در رمزارز را در نظر بگیرید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.