منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم: HNT یک شبه با افزایش قیمت به 11.4 دلار ارزش 14.2 درصدی را افزایش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم: HNT یک شبه با افزایش قیمت به 11.4 دلار ارزش 14.2 درصدی را افزایش می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم نشان می دهد که قیمت برای دومین روز متوالی افزایش یافته است. حرکت صعودی به سطح قیمت کمک کرد تا به 11.4 دلار افزایش یابد. هلیوم تا 27 می 2022 در حال کاهش بود، زمانی که قیمت به سطح 6.8 دلار کاهش یافت، اما حرکت صعودی فعلی به بهبود قابل توجهی قیمت کمک کرد زیرا خط روند کوتاه مدت قیمت در دو هفته گذشته صعودی بوده است. یک دستاورد بزرگ برای ارز دیجیتال. مقاومت بعدی برای HNT/USD برابر با 13.6 دلار است، زیرا گاوها به سمت یک موقعیت بالاتر حرکت می کنند.

نمودار قیمت یک روزه HNT/USD: حرکت صعودی قوی سودهای بالاتری را برای HNT به ارمغان می آورد

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم نشان می دهد که گاوهای نر دامنه صعودی از 10.5 تا 11.4 دلار را پوشش داده اند، زیرا جفت HNT/USD در زمان نگارش با ارزش بعدی معامله می شود و ارزش 14.2 درصدی را در 24 سال گذشته افزایش داده است. ساعت، و در هفته گذشته حدود 32.9 درصد افزایش یافته است، زیرا این روند در بیشتر ایام هفته صعودی بود. حجم معاملات امروز 5.39 درصد بهبود یافته و ارزش بازار را 13.10 درصد افزایش داده است.

hnt 1 روز 2
نمودار قیمت 24 ساعته HNT/USD. منبع: Tradingview

نوسانات جفت HNT/USD در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر به دلیل نوسانات بالای قیمت در هفته جاری در حال گسترش هستند. اکنون باند بالایی در علامت 11.3 دلار قرار دارد، قیمت HNT به بالای باند بالایی رسیده است، و باند پایینی در علامت 6 دلار وجود دارد که همچنین نشان دهنده قوی ترین حمایت از قیمت HNT است. این اندیکاتور به طور متوسط ​​8.7 دلار است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) روی یک منحنی رو به بالا در نیمه بالایی منطقه خنثی در شاخص 60 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت هلیوم بیشتر حرکت صعودی را تایید می کند. قیمت در چهار ساعت پایانی جلسه معاملاتی قبلی رو به کاهش بود، اما اصلاح کوتاه مدت بود و گاوها دوباره امروز را تصاحب کردند و هر ساعت قیمت را بالاتر می برند. با این حال، هیچ اثری از مانع نزولی مشاهده نشده است، اما اکنون قیمت نزدیک به اولین مقاومت در 11.6 دلار است که به زودی تحت آزمایش قرار خواهد گرفت.

hnt 4 ساعت 1
نمودار قیمت 4 ساعته HNT/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته زیاد است زیرا باندهای بولینگر از هم جدا شده اند و قیمت در بالای باند بالایی معامله می شود که در علامت 11.4 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت از قیمت HNT/USD است. میانگین متحرک در 10.6 دلار یافت می شود و RSI در شاخص 68 معامله می شود و به سمت منطقه اشباع خرید حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت هلیوم: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل فعلی قیمت هلیوم نشان می دهد که حرکت صعودی حرکت قیمت را تا حد زیادی تعیین می کند، هنوز هم فضای بیشتری برای حرکت صعودی بیشتر دارد. اگر فعالیت خرید در چند ساعت آینده قدرت بیشتری به دست آورد، HNT/USD ممکن است از مقاومت 11.6 دلار عبور کند. با این حال، مقاومت 13.6 دلاری ممکن است امروز برآورده نشود. از سوی دیگر، اگر فشار فروش شکل بگیرد، ممکن است قیمت به 10.5 دلار بازگردد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.