منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: گاوهای ONE با رسیدن قیمت به 0.293 دلار 16 درصد افزایش را نشان می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: گاوهای ONE با رسیدن قیمت به 0.293 دلار 16 درصد افزایش را نشان می دهند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت هارمونی امروز صعودی است.
  • مقاومت برای ONE/USD 0.301 دلار است.
  • پشتیبانی از ONE/USD 0.280 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی سودهای صعودی بالایی را اعلام می کند. این توکن از دیروز با افزایش قیمت از 0.237 دلار به 0.250 دلار افزایش یافت و امروز دوباره از 0.250 دلار به 0.293 دلار افزایش یافت که محدوده خوبی را به سمت بالا پوشش می دهد. این جفت ارز دیجیتال از 8 نوامبر به بعد به طور مداوم اوج های پایین تری را ثبت می کرد و افزایش قیمت امروز اگرچه بسیار بالا بود، اما نزدیک به سقف قیمتی 15 نوامبر است. اگر قیمت بالاتر از این سطح بسته شود، اولین بالاترین قیمت برای توکن از 8 نوامبر خواهد بود. در غیر این صورت، ادامه روند نزولی توکن پس از 28 اکتبر دنبال شده است.

مقاومت بعدی برای ONE/USD در مرز 0.301 دلار است، جایی که ممکن است با فشار بازار مواجه شود. در مقابل، پشتیبانی از توکن در سطح 0.280 دلار وجود دارد.

نمودار قیمت یک روزه ONE/USD: گاو نر پیشرفت شگفت انگیزی دارد

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه هارمونی نشان می دهد که گاوها محدوده خوبی را تا 0.250 دلار پوشش داده اند، زیرا این توکن در زمان نوشتن با قیمت 0.293 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 16.6 درصد ارزش و در هفته گذشته 3.60 درصد ارزش داشته است. خط روند قیمت توکن به طور کلی نزولی است، و افزایش قیمت امروز به آن کمک کرد تا ارزش بیشتری نسبت به تصویر هفتگی گسترده‌تر پیدا کند. حجم معاملات نیز کمی بیش از 14 درصد افزایش داشته و ارزش بازار نیز 17 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: گاوهای ONE با رسیدن قیمت به 0.293 دلار 16 درصد افزایش نشان می دهند.
نمودار قیمت ONE/USD 1 روزه. منبع: Tradingview

نوسانات برای ONE/USD ملایم است، باند بالایی بولینگر در علامت 0.319 دلار نشان دهنده مقاومت و باند پایین در 0.243 دلار است. میانگین میانگین این اندیکاتور در علامت 0.281 دلار وجود دارد که نشان دهنده پشتیبانی از جفت ارز دیجیتال است.

میانگین متحرک (MA) در سطح 0.268 دلار زیر سطح قیمت معامله می شود، زیرا قیمت امروز بالاتر از MA حرکت کرد و یک متقاطع صعودی را نشان داد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه بالایی منطقه خنثی در شاخص 54 روند صعودی دارد که نشان دهنده فعالیت خرید بیشتر و بیشتر در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته هارمونی نشان می دهد که قیمت نسبت به 36 ساعت گذشته در یک روند صعودی قرار دارد و فقط برای چهار ساعت در بین آن اصلاح شده است و تا کنون صعودی ادامه دارد زیرا ONE/USD اکنون به 0.293 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: گاوهای ONE با رسیدن قیمت به 0.293 دلار 16 درصد افزایش را نشان می دهند.
نمودار قیمت ONE/USD 4 ساعته. منبع: Tradingview

ONE/USD همچنین در حال رسیدن به موقعیت اشباع فروش است زیرا RSI در نمودار 4 ساعته در شاخص 69 معامله می شود، درست زیر مرز منطقه اشباع فروش. نوسانات همچنین به صورت ساعتی در حال افزایش است، زیرا قیمت ONE/USD از مرکز تقریباً وسط شاخص باندهای بولینگر به سمت بالای حد بالایی اندیکاتور حرکت کرده و از حد بالایی در 0.284 دلار عبور کرده و آن را از مقاومت خارج کرده است. به سطح پشتیبانی

شاخص های فنی برای هارمونی نیز از سمت صعودی حمایت می کنند، زیرا 17 اندیکاتور فنی به نفع گاوها وجود دارد و تنها یک اندیکاتور فنی طرفدار نزولی است. هشت نشانگر فنی باقیمانده از مجموع 26 شاخص فنی خنثی هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: نتیجه گیری

تحلیل قیمت هارمونی امروز بسیار صعودی است، زیرا گاوها امروز نتایج امیدوارکننده‌ای را نشان داده‌اند که بالاترین جهش قیمت از 26 اکتبر بوده است. با این حال، برای علامت گذاری بالاترین سطح، توکن باید از مقاومت 0.301 دلار عبور کند، اما فشار فروش در این نقطه بالا خواهد بود زیرا قیمت از 36 ساعت گذشته در یک روند صعودی قرار دارد که ممکن است منجر به فرسودگی صعودی شود، و ONE/ USD ممکن است در محدوده 0.270 تا 0.286 دلار محدود شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.