منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: هارمونی ONE به سوی اکتشافات جدید با افزایش صعود به 0.315 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: هارمونی ONE به سوی اکتشافات جدید با افزایش صعود به 0.315 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت هارمونی امروز به شدت صعودی است.
  • ONE/USD در حالی که گاوها افق های جدیدی را کشف می کنند ، ATH را پس از ATH علامت گذاری می کنند.
  • پشتیبانی از ONE/USD 0.269 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده شبیه استروئیدها است زیرا رفتار بسیار صعودی را نشان می دهد. هارمونی از 22 اکتبر که رکورد 0.269 دلار را به ثبت رساند، هر روز یک بالاترین قیمت جدید را کشف می کند. قیمت همچنان به حرکت بالاتر ادامه می دهد، انگار فردایی وجود ندارد. با ادامه راهپیمایی گاوها ، قیمت امروز از مرز 0.3 دلار عبور کرد.

نمودار قیمت 1 روزه ONE/USD: هماهنگی در بالاترین رکورد 0.315 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Harmony نشان می دهد که گاوها در زمان نگارش قیمت از 0.290 دلار به 0.315 دلار افزایش یافته اند ، که تنها در چند ساعت یک افزایش قابل توجه است. به طور کلی ONE/USD طی 24 ساعت گذشته ارزش خوبی در حدود 10 درصد داشته است و در هفته گذشته بیش از 39 درصد افزایش عظیمی را نشان می دهد که برای دوره مشخص شده مبلغ هنگفتی است ، زیرا تقریباً دو برابر ثروت را به ارمغان آورده است. برای سرمایه گذاران مبلغ سرمایه گذاری شده فقط یک هفته پیش.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: هارمونی ONE به سمت اکتشافات جدید با حرکت صعودی به 0.315 دلار افزایش می یابد.
نمودار قیمت 1 روزه ONE/USD. منبع: Tradingview

حجم معاملات نیز با افزایش هارمونی 88 درصد افزایش یافت و توجه بازار به دارایی ONE/USD را جلب کرد ، که به جفت ارزهای رمزپایه کمک کرد تا ارزش بازار خود را 17 درصد افزایش دهند. نوسانات دوباره برای ONE/USD در حال افزایش است زیرا باندهای بولینگر پس از گسترش گسترده در 7 اکتبر دوباره در حال گسترش هستند. شاخص نوسانات نشان می دهد که نوسان قیمت بیشتری در زمان آینده مشاهده می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) بیش از خرید دارایی ONE/USD نشان می دهد که در منطقه خرید بیش از حد وارد شده است و در شاخص 74 معامله می شود. RSI هنوز یک منحنی صعودی را نشان می دهد که خرید فشرده را در بازار ثابت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: پیشرفتهای اخیر و علائم فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته هامونی نشان می دهد که هامونی پس از ثبت رکورد دیروز برای مدتی تصحیح شد و امروز گاوها برای صعود بیشتر به سفر خود ادامه دادند و با کشف قیمت بالاتر جدید برای جفت کریپتو رکورد قبلی را شکستند.

تجزیه و تحلیل قیمت هارمونی: هارمونی ONE به سوی اکتشافات جدید با افزایش حرکت صعودی تا 0.315 دلار 2
نمودار قیمت 4 ساعته ONE/USD. منبع: Tradingview

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، اما شکست رو به بالا باندهای بولینگر نشان می دهد که تابع قیمت در ساعات آتی علیرغم اصلاحاتی که در این بین انجام می شود، در سمت بالا باقی می ماند. RSI به تازگی وارد منطقه اشباع خرید شده است و در نمودار 4 ساعته با شاخص 71 معامله می شود.

شاخص های فنی هارمونی در صعود قرار دارند و اکثریت 16 شاخص از گزینه های خرید حمایت می کنند و هیچ یک از شاخص ها از گزینه های فروش پشتیبانی نمی کنند. با این حال، 10 ده نشانگر فنی از مجموع 26 شاخص فنی خنثی هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت فانتوم: نتیجه گیری

تحلیل قیمت هارمونی برای امروز فراتر از حدس و گمان است زیرا قیمت هر روز در حال افزایش است و از مرز روانشناسی 0.3 دلار عبور کرده است. همچنین انتظار می رود در ساعات آینده قیمت بیشتری افزایش یابد و ممکن است تا 0.318 دلار افزایش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.