منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: GRT به 0.167 دلار افزایش یافت زیرا گاوها در یک شب 12.6 درصد افزایش یافتند.

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: GRT به 0.167 دلار افزایش یافت زیرا گاوها در یک شب 12.6 درصد افزایش یافتند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت نمودار امروز نشانه های صعودی را نشان می دهد. قیمت GRT/USD پس از سقوط به سمت پایین در ابتدای جلسه معاملاتی، چرخشی صعودی داشته است. سکه پس از 1 ژوئن 2022 در حال تثبیت بود و امروز با رشد صعودی به سمت 0.167 دلار افزایش یافت و ارزش خوبی به دست آورد. صعود امروز پشتوانه ای برای ارزش سکه ایجاد کرده است زیرا قیمت امروز افزایش یافته است و همچنان در حال حرکت است زیرا حرکت صعودی قوی به نظر می رسد.

نمودار قیمت 1 روزه GRT/USD: قیمت پس از تلاش‌های صعودی در موقعیت 0.297 دلار قرار می‌گیرد.

نمودار قیمت یک روزه برای تحلیل قیمت نمودار نشان می دهد که قیمت امروز در حال افزایش بوده است. آزمون بعدی مقاومت 0.180 دلاری است که به نظر می رسد در صورت ادامه حرکت صعودی به زودی فتح خواهد شد. جفت GRT/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.167 دلار معامله می شود، در حالی که سکه در 24 ساعت گذشته بیش از 12 درصد ارزش و در هفته گذشته بیش از 23 درصد ارزش داشت.

grt 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه GRT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال کاهش است، اما با افزایش قیمت، ممکن است باندهای بولینگر دوباره شروع به واگرایی کنند. باند بالا در علامت 0.177 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت است و باند پایین در علامت 0.131 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت است. قیمت همچنین بالاتر از میانگین میانگین شاخص که در علامت 0.154 دلار قرار دارد، حرکت کرده است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) روی یک منحنی رو به بالا است که به سمت خط مرکزی منطقه خنثی در 45 شاخص حرکت می کند. RSI امروز شروع به صعود کرد، اندیکاتور RSI هرچند خنثی نشان دهنده افزایش فعالیت خرید در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت نمودار نشان می دهد که نوسانات سکه در چند ساعت گذشته به شدت افزایش یافته است، همانطور که در نمودار 4 ساعته مشاهده می شود، و قیمت از حد بالایی باندهای بولینگر خارج شده است. امروز، از آنجایی که شمعدان ها در حال بیرون آمدن و بالای باند بالایی دیده می شوند، که نشان دهنده تقویت حرکت صعودی است.

grt 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته GRT/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار 4 ساعته به مرز خرید بیش از حد در شاخص 66 رسیده است، اما اکنون تغییر کرده است. RSI اکنون در یک خط افقی معامله می شود که به مقاومت از سمت نزولی اشاره دارد، اما این اندیکاتور احساسات مثبت قوی برای GRT/USD را در بازار نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نمودار

تجزیه و تحلیل قیمت Graph حاکی از یک حرکت صعودی قوی است زیرا بازار احساسات بسیار مثبتی را برای ارز دیجیتال نشان می دهد. نشانه‌های فنی کوتاه‌مدت و میان‌مدت از خرید دارایی‌های GRT حمایت می‌کند و پتانسیل حرکت صعودی بیشتری را برای ارزش سکه نشان می‌دهد، زیرا بیشتر شاخص‌های فنی از منفی خنثی شده‌اند که نشانه خوبی برای حرکت قیمت است. در جهت مثبت

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.