منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: سطوح قیمت پس از یک نبرد شدید به 0.996 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: سطوح قیمت پس از یک نبرد شدید به 0.996 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • قیمت به 0.996 دلار کاهش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت نمودار روند نزولی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی همچنان در سطح 0.678 دلار باقی مانده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار نشان می دهد که امروز یک حرکت نزولی در قیمت GRT/USD مشاهده شده است که تأثیر کاملاً منفی بر ارزش کلی سکه گذاشته است. قیمت پس از روند نزولی تا ارزش 0.997 دلار کاهش یافته است. اگرچه در دو هفته اخیر بهبود مستمر قیمت به ثبت رسیده است، اما روند امروز به نفع خرس ها ثابت شده است. شتاب فروش نیز در ساعات نزدیک تشدید خواهد شد.

نمودار قیمت 1 روزه GRT/USD: با بازپس گیری سرب خرس ها، قیمت به عقب برگشته است

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه The Graph نشان می دهد که این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته با ضرر مواجه شده است. قیمت امروز با کاهش غیرمنتظره ای روبرو شد و ارزش ارز دیجیتال را به 0.997 دلار کاهش داد. اگرچه قیمت از چند هفته گذشته بطور منظم در حال پیشرفت بوده است، اما روند امروز به سمت سمت نزولی بوده است. اگر روند نزولی ادامه یابد، ممکن است قیمت از سطح میانگین متحرک (MA) یعنی 0.985 دلار کمتر شود.

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: سطوح قیمت پس از یک نبرد شدید به 0.996 دلار کاهش می یابد
نمودار قیمت 1 روزه GRT/USD. منبع: TradingView

نوسانات در طول روز کاهش قابل توجهی داشته است، به همین دلیل است که میانگین باندهای بولینگر اکنون در 0.985 دلار حفظ شده است. در حالی که ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر اکنون در 1.104 دلار است در حالی که ارزش پایین در 0.678 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به 59 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: قیمت پس از از دست دادن ثبات بالای 0.99 دلار تمایل نزولی را نشان می دهد

قیمت در چند ساعت گذشته حرکت نزولی را پوشش داده است و همچنین حرکت نزولی در بازار در حال حرکت بوده است. کاهش قیمت کاملاً غیرمنتظره بود زیرا قیمت به سرعت در حال پیشرفت بود. با این حال، کاهش قیمت در چهار ساعت گذشته ثبت شده است و خرس‌ها موفق شده‌اند قیمت را تا سقف 0.997 دلار کاهش دهند. قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک است که در نقطه 0.980 دلار ایستاده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: سطوح قیمت پس از یک نبرد شدید 2 به 0.996 دلار کاهش می یابد
نمودار قیمت 4 ساعته GRT/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات به این معنی است که قیمت ممکن است در ساعات آینده به نقاط پایین تری برسد. در نتیجه، باند بولینگر بالا اکنون به موقعیت 1.034 دلار رسیده است در حالی که باند بولینگر پایین به 0.902 دلار رسیده است. منحنی RSI پس از کاهش ارزش قیمت در 53.02 صاف شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار: سطوح قیمت پس از یک نبرد شدید به 0.996 دلار کاهش می یابد
نمودار شاخص های فنی GRT/USD. منبع: TradingView

اگر وضعیت را از منظر کلی مشاهده کنیم، گاوها در چند ماه گذشته در نمودارهای قیمت پیشرو بوده اند. یک سیگنال صعودی قوی برای روز وجود دارد که توسط نمودار شاخص های فنی GRT/USD ارائه شده است. ما می توانیم 16 اندیکاتور در موقعیت خرید، 9 اندیکاتور در موقعیت خنثی و یک اندیکاتور در موقعیت فروش ببینیم.

اسیلاتورها با دادن سیگنال خرید نیز روند صعودی قوی را پیش بینی می کنند. در مجموع 14 اندیکاتور موقعیت خرید را اشغال می کنند، یک اندیکاتور در موقعیت خنثی و اندیکاتور صفر در موقعیت فروش قرار دارد. از سوی دیگر، نوسانگرها یک نشانه خنثی برای روز ارائه می دهند. هشت شاخص در سطح خنثی، دو شاخص در سطح خرید و یک شاخص در سطح فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نمودار

تجزیه و تحلیل قیمت نمودار نشان می دهد که یک روند نزولی در طول روز مشاهده شده است زیرا قیمت به ارزش 0.996 دلار کاهش یافته است. نمودارهای قیمتی یک روزه و چهار ساعته با دادن سرب به خرس‌ها، روند نزولی را پیش‌بینی می‌کنند. در روزهای آینده نیز روندهای مشابهی پیش بینی می شود، زیرا هر ساعت که می گذرد، شتاب فروش افزایش می یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.