منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نماد: ICX/USD قرار است در آخر هفته به 2 دلار برسد

تجزیه و تحلیل قیمت نماد: ICX/USD قرار است در آخر هفته به 2 دلار برسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • شاخص تعادل قدرت مثبت است ، به این معنی که فشار خرید شدیدتر از فروش است.
  • شاخص ها بازار احتمالی گاو را نشان می دهند.
  • حجم معاملات نماد در 24 ساعت گذشته 13 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت نماد: بررسی کلی قیمت

سکه در روند صعودی به سمت بسته شدن نمودار تجزیه و تحلیل قیمت نماد دیروز معامله شد. خریداران با تعداد زیادی وارد بازار شدند که باعث شد قیمت آن در 1.6 دلار بسته شود. گاوها در ساعات اولیه معاملات قدرت کافی را جمع آوری کردند و با موفقیت بیشتر از فروشندگان ، پس از افزایش گوه افزایش یافت. در آن زمان ، خرس ها برای حمله آماده می شدند.

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت نماد پنج روزه ، Moving Averange 20 روزه از MA 100 روزه عبور کرد که نشان دهنده بازار صعودی است. تا دیروز ، فروشندگان در تلاش بودند تا قیمت را به سمت پایین پایین بیاورند ، زمانی که خرس ها با شمعدان های قرمز بیشتر از شمعدان های سبز بیشتر قسمت های نمودار روزانه را کنترل کردند.

در 24 ساعت گذشته ، بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده سقوط کرد. بیت کوین 3.86 درصد و اتریوم 5.6 درصد کاهش یافته است. LUNA با افزایش 25 درصدی مهمترین سود روز بود. سولانا (SOL) نیز یکی از بدترین بازندگان است که بیش از 12 درصد ارزش خود را از دست داده است.

حرکت قیمت ICX/USD در 24 ساعت گذشته: روند نزولی

آیکون نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه را با یک حرکت صعودی آغاز کرد و قیمت ها را به سمت بالا صعود کرد و قبل از رسیدن به مقاومت در بالاترین سطح در روز 1.8 دلار ، صعود کرد. فروشندگان برای جلوگیری از روند صعودی مقاومت قوی ایجاد کرده بودند.

حجم آیکون های معامله شده در 24 ساعت گذشته 13 درصد افزایش یافته و حجم کل معاملات 371.3 میلیارد دلار ارزش گذاری شده است. نماد در مجموع با 0.06 درصد تسلط در رتبه 87 در بازار قرار دارد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته ICX/USD: افزایش قیمت نماد احتمالی

به نظر می رسد این سکه در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت آیکون چهار ساعته در حال افزایش صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت نماد
منبع: نمای تجاری

ICX/USD در یک روند نزولی و صعودی معامله شد. با این حال ، خریداران به تعداد زیادی به بازار حمله کرده اند و باعث شده است که قیمت روندی صعودی را ایجاد کند که اگر فروشنده به این زودی وارد بازار نشود ، به احتمال زیاد اوج روزانه جدیدی را رقم خواهد زد.

خط MACD در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته چندین بار از خط قرمز عبور کرده است. این نشان می دهد که خریداران مدت هاست سعی می کنند خرس ها را از بین ببرند ، قبل از اینکه از حمایت قوی برای حرکت رو به بالا استفاده کنند.

RSI به بالای 50 متمایل شده و به منطقه خرید بیش از حد اشاره می کند. اگر خریداران فشار قابل توجهی را نشان دهند و از مرز RSI 70 عبور کنند ، خرس ها حداقل امکان کاهش روند صعودی را خواهند داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت نماد: نتیجه گیری

شاخص تعادل قدرت مثبت است ، به این معنی که فشار خرید شدیدتر از فروش است. این سکه در قسمت باقی مانده از روز با روند صعودی روبرو می شود و احتمال افزایش تا 2 دلار نیز وجود دارد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.