منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: BCH به احتمال زیاد از 604.33 دلار فراتر می رود

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: BCH به احتمال زیاد از 604.33 دلار فراتر می رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین نرخ مقاومت 603.33 دلار را نشان می دهد.
  • بازار با سود روبرو شد زیرا خریداران بیشتری به شدت به آن نزدیک شدند.
  • سطح پشتیبانی نمودار ارزهای رمزپایه امروز 572.66 دلار است

از نمودار یک روزه و نمودارهای 4 ساعته BCH/USD مشخص می شود که بازار در مسیر صعودی قرار دارد. اگر همین روند ادامه یابد ، احتمال بیشتری وجود دارد که قیمت حتی بالاتر از 634.20 دلار نیز برسد. همچنین ، احتمال کمی وجود دارد که قیمت نقدی بیت کوین به پایین ترین نقطه برسد ، که در حال حاضر 572.66 دلار است.

نمودار 4 ساعته قیمت نقدی بیت کوین نشان دهنده صعود صعودی است

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین چهار ساعته روند صعودی امروز را نشان می دهد. آخرین آمار موجود در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین نشان می دهد که قیمت BCH به احتمال زیاد بالاتر از 634.20 دلار خواهد بود. موارد خاصی وجود داشته است که خرس ها سعی در بازگشت داشته اند ، اما روند کلی یکسان بوده است.

نوارهای بولینگر کاهش نوسان را نشان می دهند ، که نشان می دهد روندهای آینده شاید ماهیت نزولی تری داشته باشند. میانگین باندهای بولینگر در حال حاضر در سطح 603.43 دلار است. در همین حال ، رشته های بالا و پایین به نقاط زیر ختم می شوند. قیمت بالای آن 634.20 دلار و ردیف پایین آن 572.66 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: BCH به احتمال زیاد از 604.33 دلار فراتر می رود 1
نمودار قیمت 4 ساعته BCH/USD.

ارزش RSI در نمودار چهار ساعته BCH/USD 53.64 است که یک رقم نسبتاً خنثی است. هنوز جای کمی برای بهبود وجود دارد و آن را بالای 70 یعنی رقم خرید بیش از حد می بینیم.

نمودار 24 ساعته BCH/USD مقاومت خود را در 604.58 دلار نشان می دهد

نمودار روزانه که ارزش ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد ، قیمت 604 دلار را نشان می دهد و رقم دقیق را وارد می کند. میانگین متحرک 578.04 دلار است که اگر به سناریوی کلی نگاه کنیم بد نیست. ارزش متوسط ​​باندهای بولینگر در حال حاضر 542.94 دلار ارزش نشان می دهد. رشته های بالا و پایین نوارهای بولینگر در موقعیت های زیر قرار دارند. بالاترین قیمت 630.55 دلار و پایین ترین آن 455.32 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: BCH به احتمال زیاد از 604.33 دلار فراتر می رود 2
نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD.

شماره RSI 64.88 است که امیدبخش آینده ای قریب الوقوع است. این رقم نزدیک به 70 است ، نشان دهنده روند آینده است که می تواند منجر به ورود خریداران بیشتر به بازار شود. با کاهش باند های Bollinger ، نوسانات نیز کاهش می یابد ، که نشان دهنده وجود شمعدان های صعودی در آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: BCH به احتمال زیاد از 604.33 دلار فراتر می رود 3
نمودار شاخص های فنی BCH/USD.

در زیر تجزیه و تحلیل نمودار شاخص های فنی و روندهای اصلی مورد تأیید است. تعداد کل شاخص ها 26 عدد است که از این تعداد ، شش مورد در رده فروش ، 8 مورد در حالت خنثی و 12 مورد در گروه خرید قرار دارند. حرکت کلی بازار به سمت بی طرفی بوده است و گاوها و خرس ها با تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین با نیرویی برابر با یکدیگر رقابت می کنند.

میانگین متحرک در مجموع 15 است ، از این تعداد ، یازده مورد زیر برچسب خرید ، یکی زیر خنثی و سه مابقی در زیر برچسب فروش وجود دارد ، همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود. اگر به روندهایی که توسط نوسان سازها تأیید شده است اشاره کنیم ، آنها به سمت قامت فروش متمایل می شوند. هفت نوسان ساز به طور متمایز در حالت خنثی ، سه مورد در فروش و یکی در خرید قرار دارند.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین

همانطور که از تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در بالا آشکار شد ، روندهای غالب به سمت صعودی بوده و افزایش تدریجی قیمت نقدینگی بیت کوین را نشان می دهد. در مقایسه با فروشندگان تعداد خریداران بیشتری وجود دارد ، هر دو به عنوان رقبای قوی در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

همانطور که از نمودارهای بالا استخراج شده است ، قیمت BCH/USD در 604.58 دلار ثابت مانده است. اگر قیمت حتی از حمایتی که 455.32 دلار است پایین بیاید ، می توان سقوط بیشتر قیمت را فرض کرد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.