منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: BCH از 690 دلار عبور می کند تا حرکت نزولی را پشت سر بگذارد

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: BCH از 690 دلار عبور می کند تا حرکت نزولی را پشت سر بگذارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بازار در تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین امروز شاهد افزایش قیمت ستودنی بوده است.
  • ارز رمزپایه از همه موانع عبور کرده و به 697.20 دلار رسیده است.
  • سطح پشتیبانی کمی افزایش یافته و به 625.61 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که ارزش سکه بهبود یافته است. سطوح قیمتی بر شتاب نزولی بیش از حد غلبه کرده و به ارزش 686.99.9 دلار رسیده است. گاوها پس از بازگشت خرس ها دوباره توانستند پیشرو شوند. شتاب قابل ملاحظه ای بوده است و در صورت افزایش قدرت ممکن است قیمت آن را حتی از 706 دلار بالاتر ببرد.

نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD: خرس ها امروز برای سرنگونی سلطه صعودی آماده شده اند

در نمودار 1 روزه شمعدان ، کاهش جزئی در سطح قیمت بیت کوین نقدی مشاهده شده است ، زیرا خرس ها دائماً در تلاش هستند تا موقعیت خود را پس بگیرند. شمعدان های قرمز در نمودار ظاهر شده اند و قیمت آن به 686.99 دلار کاهش یافته است. این یک ایده دلگرم کننده برای خریداران نیست ، زیرا سطوح قیمت پس از یک روند صعودی آرام کاهش یافته است.

با این حال ، میانگین متحرک (MA) هنوز بالاتر از سطح قیمت فعلی یعنی 671 دلار است. نوسانات در حال کاهش است ، از این رو می توان انتظار افزایش قیمت در آینده را داشت. باند Bollinger به طور متوسط ​​616.11 دلار است و خط روند ثبات را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: BCH از 690 دلار عبور می کند تا حرکت نزولی را پشت سر بگذارد
نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در عدد بسیار خوبی قرار دارد و در حال حاضر 65.4 است. نوارهای Bollinger مقادیر زیر را نشان می دهند. نوار بالا در 727.67 دلار است ، در حالی که نوار پایین در نمودار 1 روزه 504.6 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: پیشرفت کند از طرف صعودی در نمودار 4 ساعته تشخیص داده شد

این ارز دیجیتال 4 ساعته پس از سوء استفاده گاوها از موقعیت در روزهای گذشته افزایش تدریجی قیمت را نشان می دهد. این حرکت به قدری قوی بوده که قیمت آن را به 687.20 دلار رسانده است. در چند روز گذشته شاهد کاهش شدید قیمت ها بوده ایم و پس از آن گاوها رقابت قوی را انجام داده اند.

میانگین متحرک (MA) در 680.3 دلار ، کمتر از ارزش فعلی قیمت است. بی ثباتی برای گاوها در حال گسترش است و خریداران تمایل دارند در آینده دارایی های بیشتری از سکه را خریداری کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: BCH از 690 دلار عبور می کند تا حرکت نزولی را پشت سر بگذارد
نمودار قیمت 4 ساعته BCH/USD. منبع: TradingView

با افزایش نوسانات ، نوارهای Bollinger مقادیر دقیق را نشان می دهند. نوار بالا تا 706 دلار افزایش یافته است در حالی که نوار پایینی دارای ارزش 609.61 دلار است. امتیاز RSI در حال حاضر 52.51 است که رقمی بسیار خنثی برای ارزهای رمزنگاری شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: BCH از 690 دلار عبور می کند تا حرکت نزولی را پشت سر بگذارد
نمودار شاخص های فنی BCH/USD. منبع: TradingView

روند کلی امروز صعودی بوده است ، همانطور که توسط نمودار شاخص های فنی BCH/USD نیز تأیید می شود. در مجموع 26 شاخص وجود دارد که از این میان 15 شاخص در موقعیت خرید ، 9 شاخص خنثی و دو شاخص در موقعیت فروش قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز سیگنال های مشابهی را نشان می دهد و سوزن آن به طرف خرید هدایت می شود. این شکل های زیر را نمایش می دهد ؛ 14 نشانگر در سیگنال خرید ، یکی در حالت خنثی و هیچ در سیگنال فروش.

بازار رقابت شدیدی را تجربه کرده است که باعث می شود نوسان سازها بی طرف باشند. نه نوسان ساز در موقعیت خنثی وجود دارد ، یکی در موقعیت خرید در حالی که تنها دو نوسان ساز در موقعیت فروش قرار دارند.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین اخبار مثبتی را برای خریداران نشان می دهد. به نظر می رسد گاوها با صعود موفقیت آمیز به 687.20 دلار قدرت خود را دوباره بازیابی می کنند. اگر پشتیبانی به 609.91 دلار برسد ، بازار در آینده نتایج مشابهی را نشان می دهد. تنها در آن سناریو می توان بر سطح مقاومت 727 دلار غلبه کرد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.