منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: گاوها BCH را از سد 700 دلار عبور می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: گاوها BCH را از سد 700 دلار عبور می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بازار با حمایت خریداران روبرو می شود.
  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین نشان می دهد که سطح قیمت تا 718 دلار افزایش می یابد.
  • به طور دقیق پشتیبانی قوی 590.93 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین به خرید سرعت می دهد و ارزش قیمتی 708.51 دلار را به ما نشان می دهد. با وجود تلاش گاوها برای برگشت ، چند ساعت گذشته برای بیشتر گاوها مطلوب بوده است. سطح مقاومت 708.18 دلار بوده است و احتمال زیادی وجود دارد که گاوها در هفته های آینده در بازار ارزهای رمزنگاری شده پادشاهی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین 4 ساعته پشتیبانی 688.5 دلار را نشان می دهد

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین نشان می دهد که شمعدان های سبز با کمی مقاومت در برابر شمعدان های قرمز رنگ هستند. با این حال ، آخرین نمودار همچنان روند صعودی خود را نشان می دهد و قیمت آن 698.51 دلار است. میانگین گروههای بولینگر در زمان نگارش این مقاله 629.6 دلار تعیین شده است.

خط روند کوتاه مدت به سمت بالا حرکت می کند و منحنی SMA 20 نیز به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش صعودی است. شاخص میانگین متحرک ارزش 696.16 دلار را نشان می دهد که بالاترین رقمی است که در ساعات گذشته به دست آمده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: گاوها BCH را از مرز 700 دلار عبور می دهند
نمودار قیمت 4 ساعته BCH/USD. منبع: TradingView

در حال حاضر نمره RSI 65.81 است که آشکارا نشانه مثبتی برای ارز رمزنگاری شده است و اشاره به فشار مورد انتظار خریداران دارد. به نظر می رسد که با افزایش نوارهای Bollinger به نفع گاوها ، نوسانات در حال افزایش است. نوار بالایی 698.21 دلار است ، در حالی که نوار پایین Bollinger به ترتیب 600.4 دلار تعیین شده است.

نمودار 1 روزه BCH/USD چشم انداز صعودی را نشان می دهد

برای تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین ، اگر نمودار شمعدانی روزانه را مشاهده کنیم که نشان می دهد ارزش ارزهای رمزنگاری شده به نفع پول نقد بیت کوین است و قیمت آن به 698.18 دلار می رسد. دو هفته گذشته ثابت شده است که برای رشد قیمت بیت کوین کش مناسب است و خریداران بازار را هجوم آورده اند. میانگین متحرک در نمودار روزانه ارزش 602.54 دلار را به ما نشان می دهد. در همین حال ، نوسانات به تدریج برای گاوها افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: گاوها BCH را از سد 700 دلار عبور می دهند 2
نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD. منبع: TradingView

میانگین نوارهای بولینگر به رقم 562.96 دلار رسیده است که رشته های بالایی و پایینی آن به ترتیب 654.34 دلار و 471.59 دلار است. ارزش شاخص نسبی (RSI) 72.24 است که معیار قابل توجهی برای ارزش بازار نقدینگی بیت کوین است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: گاوها BCH را از سد 700 دلار عبور می دهند 3
نمودار شاخص های فنی BCH/USD. منبع: TradingView

نمودار داده شده مقادیر دقیقی از شاخص ها را نشان می دهد که به ما در درک پویایی فعلی بازار کمک می کند. این خلاصه به سمت صعودی خم شده است ، با 15 شاخص در سمت خرید ، هشت در حالت خنثی و سه در طرف فروش. نوسان سازها روند فروش را با هفت نوسان ساز در موقعیت خنثی ، یکی در خرید و سه مورد باقی مانده در نقطه فروش به ما نشان می دهند.

خریداران علاقه زیادی به خرید دارایی های نقدی بیت کوین و افزایش ارزش بازار سکه دارند. این را می توان با شاخص میانگین متحرک با مجموع 14 شاخص در نقطه خرید ، در حالی که یک در حالت خنثی و صفر در نقطه فروش ، ثابت کرد.

نتیجه

از تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین ، می توان گفت که گاوها با افزایش تدریجی قیمت ، ارز رمزنگاری شده را تحت کنترل خود دارند. این افزایش ممکن است سطوح فعلی قیمت را بالاتر ببرد و به بالاترین رقم بالاتر از 714.34 دلار برسد. نمره RSI همانطور که از نمودار روزانه مشخص شده است 72.24 است که از آستانه خرید بیش از حد تعیین شده برای ارزش سکه عبور کرده است.

اگر سطح حمایت ، یعنی 479.59 دلار ، به همان میزان ادامه یابد ، قیمت آینده افزایش می یابد. اگر آمار و ارقام آینده مشابه باقی بمانند ، می توان بر سطح مقاومت 688.21 دلار غلبه کرد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. Ramzifa.ir holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.