منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: BCH/USD پس از صعود گاوها به 660 دلار ، بر روی هدف 700 دلار متمرکز شده است

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: BCH/USD پس از صعود گاوها به 660 دلار ، بر روی هدف 700 دلار متمرکز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین پس از افزایش شتاب قیمت صعودی است
  • معاملات بین خط مقاومت 657 دلار فشار خرید را افزایش داد
  • شاخص تعادل قدرت در نمودار روزانه پول نقد بیت کوین نشان دهنده مزیت صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: بررسی کلی قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین پس از افزایش شتاب قیمت در سومین هفته تلفیق ، صعودی است. این سکه علائم ضعف خود را شروع کرده بود قبل از اینکه خریداران به شدت وارد بازار شوند و تمرکز خود را به سمت بالا تغییر دهند. با وجود این ، شاخص نرخ شکست برای حرکت صعودی در پایین 9 درصد است ، از این رو احتمال پایان یافتن تجمع به زودی را کاهش می دهد. پس از ربودن قیمت خرس ها در این نقطه ، بیت کوین کش از پایین ترین سطح خود در 2 روز گذشته به 619 دلار رسید. با نزدیک شدن به بسته دیروز ، BCH به منطقه 640 دلاری بازگشت و از ابتدای نمودار روزانه روند صعودی خود را ادامه داد.

بزرگترین مانع برای گاو نر بیت کوین شامل افزایش حجم معاملات سودآور نزدیک به 600 دلار-650 دلار است. نمودار روزانه بیت کوین نقدی حداکثر 666 دلار را در طول روز نشان می دهد. اگر خریداران بتوانند فشار بیشتری را در حرکت صعودی اعمال کنند ، پایین ترین سطح ممکن است وارد شود و سکه را به هدف 700 دلاری نزدیک کند.

حرکت قیمت بیت کوین نقدی در 24 ساعت گذشته

معاملات بین 650 – 660 دلار و بالاتر از خط مقاومت 657 دلار منجر به افزایش فشار خریداران شده است. در نتیجه نقطه قیمت را در جهت حرکت صعودی قرار می دهد. این امر هرگونه اقدام قیمتی فراتر از این نقطه را تکان دهنده و به نفع گاوها می کند. هرگونه عقب نشینی بر ساختار قیمت توکن بیت کوین هاردفورک تأثیر جدی نمی گذارد ، اما با شکل گیری یک شکست جدید ، مرحله ادغام را تضمین می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی
منبع: Tradingview

شاخص تعادل قدرت در نمودار روزانه نقدینگی بیت کوین در نوسان بالای خط صفر بوده است. بنابراین پیشنهاد می کنید که خریداران کنترل دارند و فروشندگان را ضرب و شتم می کنند. شاخص تعادل قدرت بیت کوین کش قدرت خریداران را در برابر فروشندگان اندازه گیری می کند. این شاخص بسیار ناپایدار است و تحلیلگران معمولاً آن را با استفاده از میانگین متحرک هموار می کنند.

نمودار 4 ساعته BCH/USD:

بر اساس تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین نقد ، BCH/USD در حال شکستن از دوپایه است که خط روند آن به 659 دلار رسیده است. گاوها باید این خط روند را حفظ کرده و قوی باقی بمانند وگرنه ممکن است باعث تحریک نزولی به پایین ترین سطح دیروز شوند.

خریداران به شدت از حمایت در منطقه اصلاح فیبوناچی 78.6 درصد (640 دلار) دفاع می کنند. نقض این نقطه به طور کلی یک سیگنال فروش را فعال می کند ، که می تواند به راحتی روند صعودی را بشکند. با این وجود ، ما دیدیم که خریداران در نمودار 2 روزه زیر این نقطه دست نخورده باقی مانده اند.

در همین حال ، معامله گران بلند مدت همچنان در انتظار بیت کوین کش خود هستند و منتظر سقف افزایش قیمت هستند. هدف میان مدت بین 680 تا 700 دلار و بلند مدت بین 800 تا 1000 دلار متغیر است. بیت کوین نقدی در زمان مطبوعات با 666 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: نتیجه گیری

تعداد تراکنش های بیت کوین نقدی [On-chain analytics] در چند ماه گذشته پس از صعود به بالاترین سطح خود در فوریه 2021 ، کاهش یافته است. این آمار نزولی ممکن است در نتیجه کاهش هزینه های معاملات در اتریوم ، به دنبال هزینه های سرسام آور که بلاک چین را در ابتدای سال تحت تاثیر قرار داده بود ، باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: BCH/USD پس از صعود گاوها به 660 دلار 1 بر هدف 700 دلار متمرکز شد
منبع: CryptoRank | تعداد و هزینه معاملات نقدی بیت کوین

در حالی که این اعداد نشان دهنده حجم معاملات ناکافی است ، اما همچنان نشان دهنده وجود دارندگان نهادی است که هنگام افزایش قیمت ارزهای دیجیتال از معامله گران خرده فروشی قوی تر هستند.