منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: گاوهای BCH برای ارتقاء ارتفاعات جدید از کوه 630 دلار صعود می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: گاوهای BCH برای ارتقاء ارتفاعات جدید از کوه 630 دلار صعود می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • آخرین به روزرسانی های BCH/USD روند صعودی را نشان می دهد.
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که گاوها امروز قیمت را به 625 دلار رسانده اند.
  • سطح مقاومت 631 دلار به زودی عبور می کند.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین نشان می دهد که روند صعودی در حال افزایش است. سطوح قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافته است و ارزش آن به بالای 625 دلار رسیده است.

روند روند کوتاه مدت نیز به نفع گاوها پیش می رود ، اما روند بلند مدت ماهیت نزولی داشته است. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی نشان می دهد که انتظار می رود قیمت به زودی از مرز 631 دلار عبور کرده و بالاتر برود.

نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD: حرکت صعودی مانع از کاهش بیشتر قیمت می شود

نمودار قیمت 1 روزه که ارزش ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد ، امروز کمی به سمت روند صعودی پیش می رود. این حرکت با توجه به افزایش قیمت تا 628 دلار پس از افزایش فزاینده فشارهای نزولی در گذشته ، قابل توجه است.

گاوها در حال پیشرو هستند و ماه های گذشته برای گاوها مطلوب بوده و میانگین متحرک (MA) در ارتفاع 656 دلار است. نوسانات در حال کاهش است که می تواند به عنوان یک شاخص مثبت برای ارزهای رمزنگاری شده در آینده بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی تلقی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: گاوهای BCH از 630 دلار برای صعود به ارتفاعات جدید صعود می کنند
نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD. منبع: TradingView

شاخص های باند Bollinger مقادیر زیر را در نمودار قیمت نشان می دهند. نوار بالا به ترتیب 720 دلار و باند پایین 566 دلار است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در حال افزایش است و به مقدار 52 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: شکست صعودی منجر به افزایش قیمت از 625.31 دلار شد

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین 4 ساعته پس از آنکه در گذشته نزدیک با کاهش سریع روبرو شد ، سطح قابل توجهی از سطوح را نشان می دهد. قیمت در حال صعود از ارزش فعلی آن یعنی 625.3 دلار است تا مزیت بیشتری برای گاوها ایجاد کند. میانگین متحرک در نمودار قیمت 4 ساعته 613 دلار است و بسیار پایین تر از ارزش قیمت است زیرا حرکت صعودی بسیار زیاد بوده است. نوسانات نیز کاهش می یابد ، که این نیز نشان دهنده ارزش دارایی است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: گاوهای BCH برای ارتقاء ارتفاعات جدید از کوه 630 دلار صعود می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته BCH/USD. منبع: TradingView

روند صعودی کوتاه مدت نیز در مسیر صعودی قرار دارد و گروههای بولینگر به طور متوسط ​​631 دلار درآمد دارند. امتیاز RSI نیز به تدریج در حال افزایش است و با نزدیک شدن خریداران بیشتر به بازار به 45 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: گاو نر BCH برای ارتقاء ارتفاعات جدید از کوه 630 دلار صعود کرد
نمودار شاخص های فنی BCH/USD. منبع: TradingView

رقابت در چند ساعت گذشته سخت بوده است ، به همین دلیل نمودار شاخص های فنی سیگنال خنثی را نشان می دهد. تعداد خریداران و فروشندگان تقریباً متعادل شده است ، زیرا نه شاخص در موقعیت خرید ، هفت در فروش و 10 در موقعیت خنثی وجود دارد.

میانگین های متحرک سیگنال خرید را نشان می دهند ، زیرا امروز از طرف صعودی فشار زیادی وجود داشته است. در مجموع هشت شاخص در موقعیت خرید ، شش در موقعیت فروش و یک در موقعیت خنثی وجود دارد.

نوسان سازها همچنین یک سیگنال خنثی را نشان می دهند ، در مجموع هشت نوسان ساز در سمت خنثی وجود دارد و هر یک یک نشانگر در هر دو موقعیت فروش و خرید وجود دارد.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین 1 روزه و 4 ساعته سیگنال های مثبتی را برای گاوها نشان می دهد و زمان آن فرا رسیده است که خریداران دارایی ها را خریداری کنند. چند ساعت گذشته برای ارز رمزنگاری شده بحرانی بود ، اما امروز گاوها توانسته اند از سد مقاومت عبور کنند.

قیمت به 625 دلار افزایش یافته است و اگر بازار همچنان از گاوها حمایت کند ، افزایش بیشتری انتظار می رود. اگر حمایت در 594 دلار قوی باقی بماند ، احتمال بیشتری برای افزایش حرکت صعودی وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.