منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: گاوها مقاومت 640 دلاری را برای پیش قدم شدن فتح می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: گاوها مقاومت 640 دلاری را برای پیش قدم شدن فتح می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • حرکت صعودی در آخرین نمودار قیمت مشاهده شده است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین نشان می دهد که گاوها توانسته اند قیمتی بالاتر از 640 دلار داشته باشند.
  • در صورت ادامه صعود گاوها ، حمایت از آن به بالاتر از 627 دلار خواهد رسید.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین نشان دهنده افزایش سطح قیمت است. گاوها از حرکت نزولی قیمت جلوگیری کرده و باعث افزایش قیمت تا 638.66 دلار شده اند.

در چند ساعت گذشته شاهد افزایش قیمت بوده ایم زیرا حرکت صعودی بر ارز رمزنگاری شده غلبه کرده است. انتظار می رود در صورت تشدید حرکت صعودی در آینده ، قیمت مقاومت را در 649 دلار شکست.

نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD: گاوها پس از یک روند نزولی قدرت خود را بازیابی می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین یک روزه تغییرات جزئی را در روند بازار حکم می کند ، زیرا گاوها در تلاش هستند تا پس از یک روند نزولی تأثیر بگذارند. گاوها توانسته اند تفاوت کمی در قیمت ایجاد کنند ، زیرا قیمت آن به 348 دلار رسیده است.

با این حال ، سطح قیمت بسیار کمتر از میانگین ارزش است که میانگین متحرک (MA) همه مقادیر است ، که 659 دلار است. نوسانات با سرعت کندی کاهش می یابد ، که به شرایط چندان کمک نمی کند.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: گاوها مقاومت 640 دلاری را برای پیشروی 1 فتح می کنند
نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD. منبع: TradingView

سایر شاخصهای مهم که در تعیین روند بازار بسیار مهم هستند ، نوارهای Bollinger هستند که نوار بالایی آنها 726 دلار و باند پایین 550.49 دلار است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) به طور متوسط ​​یعنی 54.22 است ، زیرا هفته گذشته نیز روند صعودی را تجربه کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: ارز رمزنگاری شده پس از یک اعتصاب مداوم نزولی با صعود صعودی مواجه می شود

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین 4 ساعته پس از کاهش قابل توجه قیمت خرس ها ، افزایش قابل توجهی در قیمت نشان می دهد. حرکت صعودی قابل توجه بوده و ارزش سکه به 639 دلار بهبود یافته است.

این یک شروع عالی از سمت صعودی است و انتظار می رود که قیمت از میانگین متحرک 649 دلار نیز عبور کند. نوسانات در حال افزایش است به این معنی که روند غالب در آینده به آرامی تشدید می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: گاوها مقاومت 640 دلاری را برای پیشروی 2 فتح می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته BCH/USD. منبع: TradingView

نمودار 4 ساعته BCH/USD نشانگر باند Bollinger را نیز به ما نشان می دهد و ارزش بالایی آن در حال حاضر 700 دلار و مقدار پایین آن 628 دلار تعیین شده است. از طرف دیگر ، امتیاز RSI نیز به 40.51 افزایش یافته است زیرا منحنی آن در حال حرکت به سمت بالا است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین: گاوها مقاومت 640 دلاری را برای پیشروی 3 فتح می کنند
نمودار شاخص های فنی BCH/USD. منبع: TradingView

همانطور که تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی تأیید کرده است ، روندها در آن روز صعودی بوده اند ، نمودار شاخص های فنی نیز نشانه صعودی را نشان می دهد. در مجموع 10 شاخص وجود دارد که در موقعیت خرید ، 10 در حالت خنثی و شش شاخص باقی مانده در موقعیت فروش قرار دارند.

میانگین های متحرک همچنین نشان دهنده یک سیگنال صعودی است ، که بر اساس آن 10 شاخص در سمت خرید ، چهار در فروش و تنها یک در طرف خنثی قرار دارد. افت قیمت در هفته گذشته بسیار زیاد بوده است ، بنابراین نوسان سازها نزولی هستند ، با نه شاخص در نقطه خنثی ، دو شاخص در فروش و هیچکدام در نقطه خرید.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین 1 روزه و 4 ساعته سیگنال مثبتی را برای خریداران به همراه دارد. مناسب ترین زمان برای خرید دارایی های بیشتر برای آنها است ، زیرا قیمت آن به احتمال زیاد از 638 دلار فراتر می رود.

انتظار می رود این شتاب بیشتر رشد کند ، که پس از موج نزولی طولانی دلگرم کننده خواهد بود. اگر ارز دیجیتال دارای ارزش بالاتری نسبت به قیمت فعلی باشد ، حمایت 628 دلار باید حفظ شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.