منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: قیمت ها از 642 دلار عبور می کنند زیرا گاوها مسئولیت خود را بر عهده می گیرند

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: قیمت ها از 642 دلار عبور می کنند زیرا گاوها مسئولیت خود را بر عهده می گیرند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تفاوت عمده قیمت در تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز مشاهده می شود.
  • سطح قیمت تا 642.48 دلار کاهش یافت.
  • تجزیه و تحلیل کلی نشان می دهد که گاوها پیشرو هستند.

پس از کاهش عمده در هفته گذشته ، تحلیل قیمت نقدی بیت کوین امروز در صعود قرار دارد. ارز رمزنگاری شده توانسته بر ضرر هنگفت غلبه کرده و سطح قیمت را بالا ببرد و 642.5 دلار روتوش کند. پاسخ کلی خریداران دلگرم کننده بوده است ، به همین دلیل سطوح قیمت توانستند از سطح پشتیبانی 628.12 دلار بالاتر بمانند. با این وجود ، روندهای امروز تا حد زیادی نزولی بوده و در ساعت جاری افزایش اندکی در قیمت رخ داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: BCH دوباره در جستجوی بازیابی بالای 642 دلار است

نمودار شمعدانی که تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه BCH/USD را نشان می دهد ، به آرامی به سمت بازگرداندن ارزش سکه پیش می رود. هفته گذشته شرایط نامطلوب و سقوط قابل ملاحظه ای در سطح قیمت تجربه کرد. با این حال ، روند امروز شگفت آور است زیرا سطوح قیمت همچنان به سمت مقاومت 703.82 دلار حرکت می کند. میانگین متحرک (MA) 647.26 دلار بوده است و هنوز زمان زیادی وجود دارد تا سطح قیمت فعلی از این مقدار متوسط ​​فراتر رود. با افزایش ناگهانی قیمت ، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز خود را در مقدار 60.92 متعادل کرد که برای گاوها بسیار چشمگیر است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: قیمت ها از 642 دلار عبور می کنند زیرا گاوها مسئولیت 1 را بر عهده می گیرند
نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD. منبع: Tradingview

SMA 20 در حال افزایش است و نوسانات نیز برای نمودار 1 روزه افزایش می یابد که نشان می دهد حرکت صعودی بیشتر تشدید می شود. نوارهای Bollinger همچنین مقادیر زیر را به ما نشان می دهند. نوار بالایی 703.82 دلار و باند پایین 487.8 دلار وجود دارد. این احتمال وجود دارد که تفاوت بین این مقادیر در آینده افزایش یابد.

نمودار 4 ساعته BCH/USD: پیشرفت شمعدان سبز در نمودارها باعث ایجاد منحنی صعودی می شود

نمودار قیمت 4 ساعته که حرکت قیمت BCH/USD را نشان می دهد علائم امیدوار کننده ای برای گاوها نشان می دهد. اگرچه چند ساعت گذشته برای بیت کوین کشنده کشنده بوده است ، اما روند ساعتی بسیار متفاوت است. حرکت صعودی صعود خود را در نمودار ثابت می کند و انتظار می رود قیمت آن از 642.5 دلار عبور کند. در پایان روز SMA 50 با عبور از SMA 20 روبرو شد و در نتیجه سطح قیمتی سقوط کرد. اما ، انتظار می رود که در صورت پیروی از روند فعلی ، به زودی میانگین متحرک را در 642.48 دلار لمس کند.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: قیمت ها از 642 دلار عبور می کنند زیرا گاوها مسئولیت 2 را به عهده می گیرند
نمودار قیمت 4 ساعته BCH/USD. منبع: Tradingview

منحنی RSI نیز چرخشی پیدا کرد و حرکت صعودی را آغاز کرد و نمره آن به 41.89 رسید. به نظر می رسد نوارهای بولینگر نیز در حال گسترش هستند و ارزش بالایی به 721.4 دلار و پایین ترین آن به 628.12 دلار افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدینگی بیت کوین: قیمت ها از 642 دلار عبور می کنند زیرا گاوها مسئولیت را به دست می گیرند 3
نمودار شاخص های فنی BCH/USD. منبع: Tradingview

روند اصلی طی هفته گذشته و امروز صعودی بوده است. بنابراین شاخص ها به سمت صعودی هستند. نمودار شاخص های فنی یک حرکت صعودی را نشان می دهد ، با 10 شاخص بی طرفی ، 14 شاخص در خرید و دو شاخص دیگر در سیگنال های فروش. میانگین های متحرک هیچ تفاوتی ندارند و تمایل زیادی به سمت خرید دارند. 12 شاخص در موقعیت خرید وجود دارد که یکی در موقعیت خنثی و دو در موقعیت فروش وجود دارد.

از طریق نوسان سازها ، ما همچنین می توانیم فشار را از طرف خریداران تشخیص دهیم ، با دو شاخص در سیگنال خرید ، نه خنثی ، در حالی که هیچ شاخصی در موقعیت فروش وجود ندارد.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین

از تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین فوق ، می توان در هفته گذشته گفت: سطوح قیمت در نقاط مختلف بی ثباتی را تجربه کرده اند. با این حال ، BCH/USD در برابر حرکت نزولی تقویت شد و موفق شد ارزش خود را در 642.48 دلار به دست آورد. اگر سطح پشتیبانی فعلی در 628.18 دلار حفظ شود ، احتمال زیادی وجود دارد که ارزهای دیجیتال در آینده به بالاترین سطح بالای 721.47 دلار برسند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.