منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نشانه توجه اولیه: BAT به بالای 1.7 دلار می شکند. تصحیح برای پیگیری؟

تجزیه و تحلیل قیمت نشانه توجه اولیه: BAT به بالای 1.7 دلار می شکند. تصحیح برای پیگیری؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت نشانه توجه اولیه امروز صعودی است.
  • BAT با قیمت 1.74 دلار به ATH می رسد.
  • پشتیبانی از BAT در 1.28 دلار یافت می شود.

BAT امروز بسیار صعودی است زیرا حرکت صعودی قیمت امروز را به 1.7 دلار رسانده است. در آغاز هفته، روند قیمت نزولی بود، اما اوضاع برای BAT از 23 نوامبر زمانی که ورود صعودی در نمودارها مشاهده شد، شروع به بهتر شدن کرد. پس از آن، BAT با بهبودی آهسته برای یک دوره دو روزه شروع کرد و در 28 ساعت گذشته به بالاترین سطح خود رسید و از مقاومت حیاتی 1.28 دلار در روز گذشته عبور کرد و آن را به یک سطح حمایت مهم تبدیل کرد.

با افزایش قیمت، BAT نیز در محدوده قیمت 1.4 دلار بیش از حد خرید شده است. با این حال، توکن علیرغم اینکه در وضعیت خرید بیش از حد قرار داشت، توانست بالاتر از این افزایش یابد. همانطور که می بینیم، توکن از 9 تا 24 نوامبر در حال تثبیت بود و RSI در آن زمان در محدوده خنثی قرار داشت زیرا قیمت بیشتر در مرحله تجمیع بالای 1 دلار بود.

نمودار قیمت یک روزه BAT/USD: BAT به ATH در 1.74 دلار می رسد

نمودار قیمت 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت توکن توجه اولیه نشان می دهد که این توکن با بالاترین رکورد قبلی در 8 مه 2021 در روز گذشته، در 1.42 دلار افزایش یافته است، و پس از آن که گاوها در حال کشف اوج های جدید برای توکن هستند، امروز به سمت بالا ادامه یافت. در زمان نگارش این مقاله، این توکن با قیمت 1.74 دلار در بالاترین قیمتی که تا کنون مشاهده شده معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 48 درصد ارزش داشته است. حجم معاملات در حال افزایش است زیرا 671 درصد افزایش یافت و ارزش بازار را 52 درصد افزایش داد.

تجزیه و تحلیل قیمت نشانه توجه اولیه: BAT به بالای 1.7 دلار می شکند.  تصحیح برای پیگیری؟  1
نمودار قیمت 1 روزه BAT/USD. منبع: Tradingview

BAT/USD در حال حاضر بسیار نوسان است، زیرا دیروز باندهای بولینگر به شدت از هم جدا شدند زیرا قیمت توکن جهش بالایی داشت و واگرایی اندیکاتور همچنان ادامه دارد و باند بالایی به 1.48 دلار رسید که نشان دهنده حمایت خط اول برای BAT است و باند پایین تر. به 0.82 کاهش یافته است که نشان دهنده پایین ترین سطح حمایت از BAT است.

میانگین متحرک به سطح 1.18 دلار رسیده است. شاخص قدرت نسبی (RSI) دیروز وارد منطقه اشباع خرید شد و در منحنی شیب دار با شاخص 77 به حرکت در منطقه اشباع خرید ادامه می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت نشانه توجه اولیه: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Basic Attention Token نشان می‌دهد که این توکن امروز به طور مداوم دامنه بالایی را پوشش می‌دهد. آخرین اصلاح کوچک دیروز مشاهده شد. اما به نظر می رسد که سرعت خرید کاهش می یابد زیرا گاوها اکنون خسته شده اند و توکن در حال حاضر در وضعیت خرید بیش از حد است.

تجزیه و تحلیل قیمت نشانه توجه اولیه: BAT به بالای 1.7 دلار می شکند.  تصحیح برای پیگیری؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته BAT/USD. منبع: Tradingview

منحنی RSI همچنین بیانیه فوق را تأیید می کند، زیرا منحنی RSI تغییر کرده و در شاخص 48 در حال صاف شدن است و نشانه هایی از فرسودگی صعودی را نشان می دهد. با گسترش بیشتر باندهای بولینگر در نمودار 4 ساعته، نوسانات بیشتر افزایش یافته است. طبق تجزیه و تحلیل قیمت نشانه توجه اولیه ما، اکثر شاخص های فنی به نفع حرکت صعودی هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت نشانه توجه اولیه: نتیجه گیری

از نقطه نظر فنی، قیمت تنها در چند جلسه معاملاتی تقریباً دو برابر شده است زیرا در 23 نوامبر 1 دلار بود و امروز به 1.74 دلار رسیده است و بیش از 70 درصد افزایش یافته است. با نگاهی به این میزان افزایش قیمت، اصلاح 20 تا 30 درصدی به دلیل سود سنگین مورد انتظار معامله گران پس از افزایش قیمت از 1.00 دلار به 1.74 دلار، تعجب آور نخواهد بود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.