منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD ممکن است پس از لمس 6.42 دلار به سمت بالا حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD ممکن است پس از لمس 6.42 دلار به سمت بالا حرکت کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز برای تحلیل قیمت نئو کاملاً خنثی بوده است. دیروز قیمت نئو پس از کاهش از 7.5 دلار به 6.71 دلار بسته شد. امروز، قیمت به 6.42 دلار کاهش یافت و سپس نزدیک به پایان روز (UTC) به 6.68 دلار بازگشت. بنابراین کاهش قابل توجهی در قیمت مشاهده نشده است.

نقشه حرارتی کریپتو 2
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه حرارتی کریپتو نیز به ما نشان می دهد که بازار امروز چندان نوسان نداشته است. بیت کوین تنها 0.76 درصد افزایش یافته است در حالی که اتریوم اندکی 1.58 درصد افزایش یافته است. با این حال، پس از روزهای نزولی این هفته، به نظر می رسد این یک نشانه مثبت باشد.

تحلیل قیمت نئو یک روزه
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه نئو به ما نشان می دهد که بازار در وضعیت متعادلی قرار دارد زیرا RSI در حال رسیدن به 42 است. به نظر می‌رسد که Neo پشتیبانی در سطح 6.42 دلار پیدا کرده است. با این حال، هنوز یک ردیابی مجدد ایجاد نشده است. بنابراین، ما مطمئن نیستیم که آیا این شروع یک تغییر است یا خیر.

تحلیل 24 ساعته قیمت نئو

24 ساعت گذشته برای نئو بسیار جالب بوده است. زمانی که روز شروع شد، قیمت از قبل به سطح حمایت نزدیک شده بود. پس از لمس 6.42 دلار، بازار به سرعت معکوس شد و Neo وارد محدوده روز شد. پس از آن NEO/USD بالاترین قیمت 24 ساعته را در 6.71 دلار تعیین کرد. با این حال، بدیهی است که حرکت قیمت امروز چندان چشمگیر نیست. این چیزی نیست جز تلاش گاو نر برای به دست آوردن مجدد کنترل و خون ریزی آهسته خرس ها. در 24 ساعت آینده، ممکن است شاهد برخی اقدامات مثبت قیمت باشیم.

تحلیل قیمت 4 ساعته نئو: آیا NEO/USD در 24 ساعت آینده افزایش می یابد؟

تحلیل قیمت 4 ساعته نئو
نمودار قیمت نئو توسط TradingView

با توجه به این واقعیت که Neo ممکن است حمایتی در حدود 6.42 دلار پیدا کرده باشد و به نظر می رسد که حرکت نزولی به پایان رسیده است، در حال حاضر، Neo ممکن است در 24 ساعت آینده شروع به افزایش مجدد کند. RSI در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که بازار کمی به سمت یک سمت کم خرید متمایل شده است. اگرچه، بسیاری استدلال می کنند که RSI 35 متعادل است.

در همان زمان، اندیکاتور MACD نشان می دهد که قدرت هیستوگرام های قرمز در حال کاهش است، و نشان می دهد که ممکن است بازار در حال حاضر برای تغییر آماده باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: نتیجه گیری

شاید زمان آن رسیده باشد که نئو کمی بهبود یابد. تحلیل قیمت نئو امروز متعادل شده است. بنابراین، مسلم است که گاوها با عملکرد منفی قیمت مواجه شده اند. در 24 ساعت آینده، نئو ممکن است مقداری از آن را کاهش دهد و به معامله‌گران کوتاه‌مدت اجازه می‌دهد تا سودهای سریعی کسب کنند. با این حال، در دراز مدت، پیش‌بینی قیمت نئو متفاوت خواهد بود. مثل همیشه، معامله گران باید به خاطر داشته باشند که ارزهای دیجیتال می توانند نوسان داشته باشند و بازار به شدت سوداگرانه است.