منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD دوباره شتاب صعودی را به دست آورد، به بالای 8.57 دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت نئو: NEO/USD دوباره شتاب صعودی را به دست آورد، به بالای 8.57 دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت نئو اخیراً پس از شکستن کریپتوکارنسی به بالای سطح 8.57 دلار، احساسات بازار صعودی را نشان می‌دهد. جفت NEO/USD در قیمت 8.22 دلار پشتیبانی شده است و در حال حاضر بالاتر از این سطح معامله می شود. سطح بعدی مقاومت برای قیمت نئو در 8.63 دلار است که در صورت شکستن می تواند منجر به افزایش بیشتر در ساعات آینده شود.

گاوها در دو روز گذشته پیشتاز بوده اند و به همین دلیل است که روند صعودی ثابتی مشاهده شده است. سکه روز خود را با قیمت 8.42 دلار آغاز کرد و توانست به بالای سطح 8.50 دلار صعود کند و در 24 ساعت گذشته با 1.50 درصد افزایش قیمت مواجه شد. ارزش بازار سکه 606 میلیون دلار و حجم معاملات 24 ساعته 38.8 میلیون دلار است.

اقدام قیمت نئو در نمودار قیمت 1 روزه: NEO/USD بالای 8.57 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه نئو افزایش قیمت را پیش بینی می کند زیرا گاوها در تلاش برای بهبود برای دومین روز متوالی هستند. قیمت تا سطح 8.57 دلار، بالای 8.00 دلار بالا رفته است، زیرا در نمودار 1 روزه بالاترین سطح را ایجاد می کند.

تصویر 369
نمودار قیمت 24 ساعته NEO/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک 50 روزه و 200 روزه متقاطع صعودی خود را حفظ کرده اند که نشان دهنده پتانسیل بیشتر برای سود در کوتاه مدت است. اندیکاتور RSI روی 63.32 قرار دارد که نشان می دهد NEO/USD در حال حاضر در منطقه خنثی اما با حرکت صعودی قرار دارد. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) یک متقاطع صعودی را نشان می دهد که نشان می دهد خریداران کنترل بازار را در دست دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت نئو در نمودار قیمت 4 ساعته: نئو پس از ضرر قبلی شروع به بهبود می کند

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که گاوها موفق شده اند قیمت را به بالای 8.50 دلار برسانند، زیرا پس از زیان های قبلی، خرس ها برای مدت کوتاهی کنترل بازار را در دست گرفتند، اما گاوها دوباره حرکت کردند. بازار به بالاترین سطح خود رسیده است که نشان دهنده پتانسیل سود بیشتر در کوتاه مدت است.

تصویر 370
نمودار قیمت 4 ساعته NEO/USD، منبع: TradingView

50 MA در حال حاضر 8.26 دلار است و به عنوان پشتیبان برای بازار عمل می کند، در حالی که 200 MA در 8.54 دلار به عنوان مقاومت عمل می کند. اندیکاتور MACD در نمودار قیمت 4 ساعته نشان می دهد که این اندیکاتور در حال حاضر بالای خط صفر است که نشان دهنده حرکت صعودی در بازار است. در نهایت، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به سمت شاخص 59 حرکت کرده است که همچنان یک عدد خنثی است، اما منحنی رو به بالا این اندیکاتور حکایت از فعالیت خرید در بازار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت نئو

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که قیمت امروز افزایش یافته است زیرا گاوها در تلاش هستند تا خود را در نمودار قیمت قرار دهند. قیمت NEO/USD اکنون در سطح 8.57 دلار است و خریداران را تشویق می کند. از نقطه نظر فنی، تجزیه و تحلیل قیمت نئو نشان می دهد که دارایی دیجیتال از یک الگوی مثلث نزولی خارج شده است که یک علامت صعودی است. شکست با حجم خوب رخ داده است که یکی دیگر از نشانه های صعودی است.